Williamsas kasdien kovoja su kokaino potraukiu

 (3)
Nors popžvaigždė Robbie Williamsas (Robis Viljamsas) prieš trejus metus gydėsi narkomanų reabilitacijos centre, jis ir dabar kasdien kovoja su kokaino potraukiu. "Jei ant stalo yra gramas kokaino, aš turiu išeiti iš kambario, nes kitaip neištverčiau", prisipažįsta atlikėjas.
"Tai baisus narkotikas, geriau jau jo nebūtų išradę. Dėl jo galima padaryti viską, atsidurti baisiose situacijose su baisiais žmonėmis. Tai bjauru ir neoru - aš pats nenorėčiau tokio savęs sutikti", sakė R. Williamsas.

Buvęs "Take That" dainininkas atvirai kalbėjo ir apie pomėgį gerti.

"Alkoholį ir kokainą dažnai vartodavau kartu. Jei išgeriu, noriu miego, todėl reikia kokaino, kad neužmigčiau", sakė jis.

"Bet kuris su manimi dirbantis žmogus, jei turi kokaino, atleidžiamas. Taigi jei prisigerčiau ir prašyčiau narkotikų, jie negalėtų man jų duoti. Tai padeda", pasakojo žvaigždė.

Tačiau R. Williamsas rado, kuo pakeisti narkotikus.

"Dabar turiu kabelinę televiziją ir verčiau 24 val. per parą žiūrėsiu "History Channel" ar "Nature Channel" dramblius, nei klausysiuosi nuo kokaino apspangusio idioto", teigė R. Williamsas.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Alyvuogių aliejaus pažinimo vakare – gurmaniška puota garsenybėms (12)

Alyvuogių aliejus gali būti ne tik skanus, bet ir labai sveikas – tuo įsitikino būrys kviestinių svečių. Ketvirtadienio vakarą parduotuvėje „Itališko skonio gurmanai“ buvo surengta paskaita, kurios metu garsenybės mokėsi pažinti, suprasti ir ragauti alyvuogių aliejų. Vakaro metu buvo sugriautas ne vienas mitas apie šį bene kiekvienuose namuose esantį produktą ir išragauti parduotuvėje esantys gurmanų vertinami itališki skanėstai.

Besiskiriančių cirko artistų M. ir A. Zobovų drama: vyras žmoną purvais drabsto negailėdamas (82)

„VIP cirko“ direktorius Mykolas Zobovas (65 m.) ir jo ilgametė mylimoji Agnė Zobovienė (37 m.) po 15 bendro gyvenimo metų nusprendė oficialiai pasukti skirtingais keliais, tačiau skyrybos gerokai apkarto, mat M. Zobovas nepaliaujamai drabsto sutuoktinę purvais. Laidos „KK2“ reportaže vyras net prilygino A. Zobovienės neištikimybę prostitucijai.

A. Kavaliauskaitė susižadėjo su mylimuoju T. Legenzovu (8)

„Mis Lietuva 2014“ Agnė Kavaliauskaitė ištarė savo mylimąjam šokėjui Tomui Legenzovui lemtingąjį „taip“ – pora susižadėjo po daugiau nei šešerius metus trukusios draugystės.

D. Bosas kviečia padėti ligos užkluptam mažam berniukui (20)

Savo polinkiu padėti kitiems garsėjanti Daina Bosas ketvirtadienio popietę kreipėsi į „Facebook“ draugus su prašymu pagelbėti. Šįkart žinoma verslininkė paviešino jautrią sergančio berniuko istoriją ir prašė padėti ją viešinti bei paremti šeimą.

Prieš 13 metų prie altoriaus žengusi I. Stumbrienė vėl apsivilks nuotakos suknelę (50)

2004-aisiais prie altoriaus žengusi Inga Stumbrienė iki šiol pamena tą jaudulį. „Lyg tai būtų buvę vakar“, – šyptelėjo Inga, besiruošdama vėl užsivilkti vestuvinę suknelę. Tiesa, šįkart su ja ji žengs podiumu.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 25 d. 19.00 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.