W.Houston pagaliau gali būti pateikti kaltinimai dėl narkotinių medžiagų laikymo

 (1)
Apkaltinti ar ne? Tai turbūt pagrindinis klausimas, kankinantis Havajų prokurorus, kai užsimenama apie Whitney Houston.
Prokurorai prisipažino, kad dabar jiems reikėtų daugiau informacijos, kad jie galėtų priimti sprendimą, ar pateikti kaltinimus pop dievaitei po garsiojo sausio mėnesį oro uoste įvykusio incidento.

Keahole - Kona tarptautinio oro uosto apsaugos darbuotojai viename iš dainininkės bagažo lagaminų aptiko 15 gramų marichuanos. Kadangi oro uosto policininkai turi teisę tik apieškoti keleivius, tad dainininkė paprasčiausiai įsėdo į lėktuvą ir išskrido į San Franciską dar neatvykus dainininkės areštuoti skubėjusiai tikrajai policijai.

Vietos policija, baigusi tyrimą, praeitą mėnesį bylą perdavė prokurorams. Dainininkė gali būti apkaltinta narkotinių medžiagų turėjimu, ir už tai jai gali būti priteista atsėdėti 30 dienų kalėjime arba sumokėti 1 000 dolerių baudą.

Prokurorai vis dėlto neskuba. Jie teigia turį klausimų kai kuriems liudininkams, be to, vis dar laukia laboratorinių tyrimų bei pirštų antspaudų analizės.

Apie potencialius teisminiu kaltinimus dainininkei pasklido po to, kai ji nepasirodė "Oskarų" ceremonijoje. Kaip oficiali priežastis buvo įvardinti dainininkę kamuojantys gerklės skausmai, tačiau kai kurie kiti šaltiniai pranešė, kad ji buvo paprasčiausiai pašalinta iš programos dėl neatsakingo požiūrio į darbą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

G. Karaliūnaitės-Canuel vyras Marcas dainininkę apkaltino bandymu atimti jųdviejų dukrą (66)

Naktį iš antradienio į trečiadienį buvusios dainininkės Gintarės Karaliūnaitės-Canuel vyras Marcas savo feisbuko paskyroje išliejo širdį ir apkaltino žmoną ketinimu iš jo atimti jųdviejų dukterį.

Podiumu žengė krepšininkų žmonos: tarp jų ir gruodį trečiojo vaikelio susilaukusi G. Songailė (29)

Papuošalų kūrėja Viktorija Kac kartu su drabužių kūrėjomis Sandra Šernė ir Ieva Grybauskiene suvienijo jėgas ir antradienio vakarą į vieną sostinės prekybos centrų sukvietė madai ir labdarai neabejingas garsenybes. Susirinkusiems svečiams buvo pristatyta papuošalų „Lush Jewelry“ ir drabužių „Female“ prekės ženklų naujausios 2017 metų pavasario/vasaros kolekcijos, kurias demonstravo žinomų krepšininkų žmonos. Nemaža dalis kolekcijų gaminių bus padovanota socialiniam projektui „Trys seserys“.

Už pareigūnų garbės ir orumo pažeminimą G. Einikiui teks pakratyti piniginę (23)

Antradienį Klaipėdos miesto apylinkės teismas Gintarui Einikiui skyrė 100 eurų baudą už tai, kad jis būdamas neblaivus, pažeidė viešą tvarką ir įžeidinėjo policijos pareigūnus, praneša Klaipėdos miesto apylinkės teismas.

S. Steikūnaitė – apie išsvajotą nuotakos suknelę: „pūsti tortai“ buvo madingi prieš dešimt metų (53)

Daugelį metų modeliu dirbusi grupės „Naujosios pupytės“ narė Saistė Steikūnaitė netrukus vėl žengs podiumu. Šį kartą ji demonstruos naujausios Paulos Poderytės kolekcijos suknelę. Prieš pat pristatymą Skaistė DELFI paatviravo apie savo spintos turinį ir požiūrį į seksualius drabužėlius.

Kūno rengybos čempionatų dalyvė I. Žuolytė atskleidė tobulą pratimą užpakaliuko tobulinimui (45)

Ingai Žuolytei – 22-eji. Ji – sportininkė, kurios pasakojimus apie sportinę veiklą, subalansuotą mitybą ir motyvaciją seka daugiau nei 20 000 gerbėjų feisbuke. Tuo pačiu ji – studentė ir drabužių ženklo „Inzo Clothes“ sumanytoja. Inga puikiai žino, kiek tenka paaukoti, ruošiantis lengvojo kultūrizmo (fitneso) varžyboms, kiek valios prireikė atsikratyti daug svorio ir kaip suderinti mokslus, darbą ir mylimus užsiėmimus.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.