V.Stakėnas išvengė nemalonių klausimų

 (6)
Gegužės 17 d. DELFI.lt vyko Lietuvos "country" muzikos galiūno V.Stakėno internetinė konferencija (chat'as), kurioje "didelis žmogus" - V.Stakėnas - bendravo su savo gerbėjais, kantriai atsakinėjo į jų klausimus, o galiausiai apdalino juos prizais.
Chat'ą kartu su DELFI.lt surengė įrašų kompanija "JAM Records" naujojo V.Stakėno ir grupės "Crazy Crow" albumo "SV" pristatymo proga. V.Stakėnui internetas - ne pirmiena, jis pats turi savo tinklapį, tačiau chat'e dainininkas dalyvavo pirmą kartą. Tai jam buvo puiki proga paplepėti su "country" fanais ir draugais iš Lietuvos bei užsienio.

"Buvau perspėtas, kad galiu sulaukti visokių, netgi ne itin malonių klausimų, tačiau viskas atrodo gerai", - sakė V.Stakėnas internetinės konferencijos metu, neatsitraukdamas nuo kompiuterio. Šiam dainininkui chat'o dalyviai neuždavinėjo tokių dviprasmiškų ir ne visai švankių klausimų kaip jaunosioms grupėms "Omega" ar "Pikaso".

"SV"

Už aktyvų dalyvavimą internetinėje konferencijoje bei geriausius klausimus jos dalyviai buvo apdovanoti prizais - marškinėliais ir naujuoju dainininko albumo garso kasetėmis ir kompaktinėmis plokštelėmis.

Apdovanojimus gavo tie, kurie geriausiai iššifravo, ką reiškia albumo pavadinimas "SV". "Variantų buvo visokių: serbentų vynas, seksualus vyras, sto gram Virgiui, susidaužkim, vyrai, storas vyrukas, stogas važiuoja, skrybėlė veža, suvedžiotas Virgis ir kt.", - pasakojo dainininkas. Pastarieji du buvo apdovanoti prizais. V.Stakėnui dėmesio vertas pasirodė klausimas, ar jis ketina atidaryti Lietuvos "country" muzikos mokyklą. Gerbėjai labai daug klausinėjo apie V.Stakėno šeimą ir JAV country, alų, svorį. V.Stakėnas netgi susitarė su vienu iš gerbėjų po koncerto išgerti alaus.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Su sužadėtiniu išsiskyrusi K. Ivanova renginyje pasirodė su nauju mylimuoju (33)

Trečiadienio vakarą Pietų Korėjos bendrovė „Samsung“ Niujorke pristatė savo šių metų didžiausią naujovę „Samsung Galaxy S8“ ir šio modelio galingesnę versiją „Galaxy S8+“.

O. Gasanovas: visad atrodė, kad mirsiu sulaukęs trisdešimt kelerių, todėl kasdien ir stengiuosi kuo daugiau pamatyti (4)

Rodos, jo pilna visur. Tai jis televizijos eteryje sveikinasi iš Niujorko, Londono ar Dubajaus, pasakodamas ten gyvenančių tautiečių istorijas laidoje „Emigrantai“, tai dalinasi asmenukėmis iš Barselonos, Amsterdamo ar Rio de Žaneiro. Jo balsas skamba „Zip Fm“ radijo laidose, o kelionėse sutiktų išskirtinių žmonių istorijos nugula žurnalo „Happy 365“ puslapiuose. Orijaus Gasanovo kasdienybė – spalvinga, pozityvi ir dinamiška. Tokia ir jo paskyra socialiniame tinkle „Instagram“, kurią seka daugiau nei 30 000 gerbėjų.

Be makiažo pasirodžiusi O. Pikul-Jasaitienė: vyras sakė, tokia labai patinku (53)

Viešumoje Osaną Pikul-Jasaitienę dažniausiai matome pasipuošusią kruopščiu makiažu, tačiau moteris nebijo pademonstruoti ir natūralų grožį. Tokia natūralia asmenuke feisbuke pasidalijusi Oksana tiesiog paskendo komplimentų jūroje.

Londone aktoriaus karjeros siekiantis Ž. Tratas: apie naują vardą ir neišpildytus jam pažadus (38)

Lietuvoje realybės šou, vaidmenimis serialuose bei reklamose išgarsėjęs Žilvinas Tratas šiuo metu gyvena Londone ir tolimesnių karjeros galimybių siekia ten. LRT televizijos laidos „Emigrantai“ kūrėjams vyras sutiko papasakoti apie pasikeitusį gyvenimą, naują vardą ir priežastis, dėl ko bėgo iš Lietuvos.

Į viešumą iškilus žiniai apie subyrėjusią G. Karaliūnaitės šeimą – atvira jos išpažintis: meilė baigiasi ties pinigais (243)

Ankstyvą trečiadienio rytą Gintarės Karaliūnaitės-Canuel vyras Marcas Andre Canuelis savo feisbuke paviešino įrašą, kuriuo apkaltino savo žmoną Gintarę bandymu nuo jo atplėšti jųdviejų dukrą Sofiją. Žinia apie poros nesutarimus buvo netikėta, tačiau po kelių valandų tylos G. Karaliūnaitė-Canuel nusprendė nebetylėti ir DELFI atvirai papasakojo apie jau antrus metus besitęsiančius pykčius bei subyrėjusią šeimą.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.