V.Stakėnas išvengė nemalonių klausimų

 (6)
Gegužės 17 d. DELFI.lt vyko Lietuvos "country" muzikos galiūno V.Stakėno internetinė konferencija (chat'as), kurioje "didelis žmogus" - V.Stakėnas - bendravo su savo gerbėjais, kantriai atsakinėjo į jų klausimus, o galiausiai apdalino juos prizais.
Chat'ą kartu su DELFI.lt surengė įrašų kompanija "JAM Records" naujojo V.Stakėno ir grupės "Crazy Crow" albumo "SV" pristatymo proga. V.Stakėnui internetas - ne pirmiena, jis pats turi savo tinklapį, tačiau chat'e dainininkas dalyvavo pirmą kartą. Tai jam buvo puiki proga paplepėti su "country" fanais ir draugais iš Lietuvos bei užsienio.

"Buvau perspėtas, kad galiu sulaukti visokių, netgi ne itin malonių klausimų, tačiau viskas atrodo gerai", - sakė V.Stakėnas internetinės konferencijos metu, neatsitraukdamas nuo kompiuterio. Šiam dainininkui chat'o dalyviai neuždavinėjo tokių dviprasmiškų ir ne visai švankių klausimų kaip jaunosioms grupėms "Omega" ar "Pikaso".

"SV"

Už aktyvų dalyvavimą internetinėje konferencijoje bei geriausius klausimus jos dalyviai buvo apdovanoti prizais - marškinėliais ir naujuoju dainininko albumo garso kasetėmis ir kompaktinėmis plokštelėmis.

Apdovanojimus gavo tie, kurie geriausiai iššifravo, ką reiškia albumo pavadinimas "SV". "Variantų buvo visokių: serbentų vynas, seksualus vyras, sto gram Virgiui, susidaužkim, vyrai, storas vyrukas, stogas važiuoja, skrybėlė veža, suvedžiotas Virgis ir kt.", - pasakojo dainininkas. Pastarieji du buvo apdovanoti prizais. V.Stakėnui dėmesio vertas pasirodė klausimas, ar jis ketina atidaryti Lietuvos "country" muzikos mokyklą. Gerbėjai labai daug klausinėjo apie V.Stakėno šeimą ir JAV country, alų, svorį. V.Stakėnas netgi susitarė su vienu iš gerbėjų po koncerto išgerti alaus.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

M. Jankevičius su žmona laukia šeimos pagausėjimo (15)

Atlikėjas Mantas Jankavičius su žmona Ieva Simniškytė-Jankavičiene laukiasi trečiojo vaiko, skelbia portalas 15min.lt.

R. Kirilkinas po jo nuogo įrašo paviešinimo nebegali išeiti į gatvę: jaučiuosi nesaugus bei pažemintas (166)

Antradienį žiniasklaidą apskriejo nuogo Ruslano Kirilkino nuotrauka. Realybės šou „2 barai“ dalyvaujantis atlikėjas kamerų užfiksuotas jam miegant.

J. Arlauskaitė-Jazzu į spaudos konferenciją atsivedė ir savo globotinę Luną (15)

Antradienį Vilniuje įvyko šį penktadienį Zaraso saloje prasidėsiančio muzikos festivalio "Galapagai" spaudos konferencija, kurioje dalyvavo ir ten į sceną lipsianti Justė Arlauskaitė-Jazzu. Garsi dainininkė į renginį atvyko ne viena, o su savo globotine kalyte Luna.

L. Mikalauskas renginyje pasirodė su nė mėnesio dar neturinčiu sūnumi (26)

Operos solistas Liudas Mikalauskas su žmona Sigita prieš mažiau nei mėnesį vėl prisiminė, ką reiškia auginti naujagimį. Jų šeimyninę trijulę papildė ketvirtasis narys – sūnelis Jonas. Savaitgalį Skaruliuose, Jonavos rajone, vykusiame muzikos festivalyje „Tėvo Stanislovo varpai“ ketveriukė pirmą kartą pozavo prieš „Kas vyksta Kaune“ fotografo objektyvą.

Naujame vaizdo klipe besifilmuojančiai S. Milinytei skausmą teko malšinti medikamentais (31)

Filmuodama muzikinį vaizdo klipą naujausai savo dainai „Every time you leave me" Jungtinėse Amerikos valstijose gyvenanti atlikėja Simona Milinytė ne tik sušalo, tačiau ir turėjo įveikti ir fizinį skausmą. Filmavimas vyko praėjus vos savaitei po avarijos kuomet į žalio šviesoforo signalo laukiančią Simoną rėžėsi trumpąją žinutę rašiusio vaikino automobilis. „Filmavausi vartodama nuskausminamuosius vaistus bei naudodama skausmo pleistrus", - DELFI pasakojo Simona.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.