Virgis Stakėnas atgauna jėgas

 (1)
Virgis Stakėnas pagaliau atgauna jėgas po naujojo albumo "SV" pristatymo ciklo. Praėjusią savaitę, prasidėjęs Vilniuje specialia spaudos konferencija-vaidinimu, jis tęsėsi vakarėliu "Amatininkų užeigoje".
© DELFI
Muzikavimo duoklę autorius ir grupė "Crazy Crow" atidavę inscenizuodami dainos "Pelenų spalvos akių moteris" klipą, iškart atsidavė maloniam bendravimui su atėjusiais pasveikinti bičiuliais ir kolegomis.

Pasak "Jam records" darbuotojų, čia minėjusių ir savo naujos parduotuvės atidarymą, ne taip dažnai į tokias šventes atvyksta ir įteikia atminčiai sidabro varpelį pats Vilniaus meras Rolandas Paksas. Kitą dieną albumo pristatymas tęsėsi Šiauliuose. Kaimiškos muzikos klubo "Jonio Pastogė" lankytojai, jau prieš savaitę užsiėmę vietas, šoko ir dainavo skambant kiek pavargusių, bet laimingų autorių atliekamai country muzikai.

Ir tai dar ne viskas: jau įdienojus, atėjo pasveikinti ir kaimynai, negalėję to padaryti vakare. V.Stakėną jau guodė tik viltis apie poilsį ir šildė žinia iš vieno didžiausių įrašų platintojų - firmos "Audis". Pasak jų, albumas "SV", tik startavęs, iškart užkopė į pirmąją vietą perkamumo lentelėse.

Vis dar nesibaigia V.Stakėno albumo pavadinimo iššifravimo manija. Šį kartą savo variantus pateikė Rolandas Kazlas, pristatymo metu atlikęs "Žurnalisto Kazlo" vaidmenį. Jo talentas ir išmonė vėl pažėrė vėrinį "kazliškų" albumo "SV" pavadinimo aiškinimų: Stoviu Vienas, Sekso Vergas, Sąjūdžio Valsas, Sliekas Vyne, Sunki Varpa, Sovietų Vėjai, Sultingas Vabalas, Sugrįžk, Vanga ! Sunkus Vaikas, Sėdėk Visada! Sugulkit Visi! Skanūs Vafliai, Sausas Vakaras, Smaginkis, Valdai ! Savi Veltiniai, Stambi Vapsva, Sena Vobla…

"JAM Records"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Be makiažo pasirodžiusi O. Pikul-Jasaitienė: vyras sakė, tokia labai patinku (5)

Viešumoje Osaną Pikul-Jasaitienę dažniausiai matome pasipuošusią kruopščiu makiažu, tačiau moteris nebijo pademonstruoti ir natūralų grožį. Tokia natūralia asmenuke feisbuke pasidalijusi Oksana tiesiog paskendo komplimentų jūroje.

Į viešumą iškilus žiniai apie subyrėjusią G. Karaliūnaitės šeimą – atvira jos išpažintis: meilė baigiasi ties pinigais (98)

Ankstyvą trečiadienio rytą Gintarės Karaliūnaitės-Canuel vyras Marcas Andre Canuelis savo feisbuke paviešino įrašą, kuriuo apkaltino savo žmoną Gintarę bandymu nuo jo atplėšti jųdviejų dukrą Sofiją. Žinia apie poros nesutarimus buvo netikėta, tačiau po kelių valandų tylos G. Karaliūnaitė-Canuel nusprendė nebetylėti ir DELFI atvirai papasakojo apie jau antrus metus besitęsiančius pykčius bei subyrėjusią šeimą.

Šimtmečio akcija „Ačiū“: žinomi žmonės dėkoja kuriantiesiems šalies sėkmę

Minint 13-ąsias Lietuvos įstojimo į Šiaurės Atlanto sutarties organizaciją (NATO) metines, prasideda Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui skirta akcija „Ačiū“. Prie šios akcijos jungiasi žinomi šalies žmonės ir kviečia padėkoti visiems, kurie savo darbais prisidėjo prie Lietuvos kelio į sėkmę.

33-ejų metų sukaktį švenčiantis M. Petruškevičius dovaną sau jau įteikė: šis gimtadienis ypatingas (33)

Kovo 29-ąją 33-iąjį gimtadienį švenčiantis Mantas Petruškevičius DELFI atskleidė, kad ne kartą planavo šią šventę sutikti kokiame nors atokiame pasaulio kampelyje, tačiau jo draugai vis nepaleidžia – primena apie artėjančią šventę ir ragina nepraleisti progos susitikti.

G. Karaliūnaitės-Canuel vyras Marcas dainininkę apkaltino bandymu atimti jųdviejų dukrą (94)

Naktį iš antradienio į trečiadienį buvusios dainininkės Gintarės Karaliūnaitės-Canuel vyras Marcas savo feisbuko paskyroje išliejo širdį ir apkaltino žmoną ketinimu iš jo atimti jųdviejų dukterį.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.