Virgis Stakėnas atgauna jėgas

 (1)
Virgis Stakėnas pagaliau atgauna jėgas po naujojo albumo "SV" pristatymo ciklo. Praėjusią savaitę, prasidėjęs Vilniuje specialia spaudos konferencija-vaidinimu, jis tęsėsi vakarėliu "Amatininkų užeigoje".
© DELFI
Muzikavimo duoklę autorius ir grupė "Crazy Crow" atidavę inscenizuodami dainos "Pelenų spalvos akių moteris" klipą, iškart atsidavė maloniam bendravimui su atėjusiais pasveikinti bičiuliais ir kolegomis.

Pasak "Jam records" darbuotojų, čia minėjusių ir savo naujos parduotuvės atidarymą, ne taip dažnai į tokias šventes atvyksta ir įteikia atminčiai sidabro varpelį pats Vilniaus meras Rolandas Paksas. Kitą dieną albumo pristatymas tęsėsi Šiauliuose. Kaimiškos muzikos klubo "Jonio Pastogė" lankytojai, jau prieš savaitę užsiėmę vietas, šoko ir dainavo skambant kiek pavargusių, bet laimingų autorių atliekamai country muzikai.

Ir tai dar ne viskas: jau įdienojus, atėjo pasveikinti ir kaimynai, negalėję to padaryti vakare. V.Stakėną jau guodė tik viltis apie poilsį ir šildė žinia iš vieno didžiausių įrašų platintojų - firmos "Audis". Pasak jų, albumas "SV", tik startavęs, iškart užkopė į pirmąją vietą perkamumo lentelėse.

Vis dar nesibaigia V.Stakėno albumo pavadinimo iššifravimo manija. Šį kartą savo variantus pateikė Rolandas Kazlas, pristatymo metu atlikęs "Žurnalisto Kazlo" vaidmenį. Jo talentas ir išmonė vėl pažėrė vėrinį "kazliškų" albumo "SV" pavadinimo aiškinimų: Stoviu Vienas, Sekso Vergas, Sąjūdžio Valsas, Sliekas Vyne, Sunki Varpa, Sovietų Vėjai, Sultingas Vabalas, Sugrįžk, Vanga ! Sunkus Vaikas, Sėdėk Visada! Sugulkit Visi! Skanūs Vafliai, Sausas Vakaras, Smaginkis, Valdai ! Savi Veltiniai, Stambi Vapsva, Sena Vobla…

"JAM Records"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

L. Mikalauskas renginyje pasirodė su nė mėnesio dar neturinčiu sūnumi (11)

Operos solistas Liudas Mikalauskas su žmona Sigita prieš mažiau nei mėnesį vėl prisiminė, ką reiškia auginti naujagimį. Jų šeimyninę trijulę papildė ketvirtasis narys – sūnelis Jonas. Savaitgalį Skaruliuose, Jonavos rajone, vykusiame muzikos festivalyje „Tėvo Stanislovo varpai“ ketveriukė pirmą kartą pozavo prieš „Kas vyksta Kaune“ fotografo objektyvą.

Naujame vaizdo klipe besifilmuojančiai S. Milinytei skausmą teko malšinti medikamentais (19)

Filmuodama muzikinį vaizdo klipą naujausai savo dainai „Every time you leave me" Jungtinėse Amerikos valstijose gyvenanti atlikėja Simona Milinytė ne tik sušalo, tačiau ir turėjo įveikti ir fizinį skausmą. Filmavimas vyko praėjus vos savaitei po avarijos kuomet į žalio šviesoforo signalo laukiančią Simoną rėžėsi trumpąją žinutę rašiusio vaikino automobilis. „Filmavausi vartodama nuskausminamuosius vaistus bei naudodama skausmo pleistrus", - DELFI pasakojo Simona.

J. Jurkutė paviešino mielą akimirką su savo trijų mėnesių dukrele (43)

Jau beveik keturis mėnesius aktorė bei TV laidų vedėja Jurgita Jurkutė-Širvaitė gyvena mamos gyvenimą. Kovo 29 dieną išvydo jųdviejų su vyru ilgai lauktas stebuklas - dukrytė Kornelija. Pirmadienį žinoma moteris su socialinių tinklų bičiuliais pasidalino nuotrauka, kurioje užfiksuota jos šilta akimirka su kūdikiu.

A. Tamulytės grožio paslaptis – judrumas, žingeidumas, meile švytinčios akys ir drąsa išlikti savimi (11)

Jau ne pirmą vasarą žavioji teatro aktorė Aurelija Tamulytė leidžia Palangoje. Iš šio kurorto aktorė važinėja į kitus Lietuvos miestus, kuriuose jai tenka vaidinti, o sostinę ir jos įkyrų bruzdesį šiltuoju metų laiku stengiasi visai pamiršti.

V. Pliadytė-Jakutienė neria į nuosavą verslą: galiausiai pribrendau ir veiksmams (107)

Buvusi muzikinės grupės „Naujosios pupytės“ narė Vita Pliadytė-Jakutienė neseniai pristatė naują savo projektą – butiką „Dolce Vita“. Tačiau DELFI žinoma moteris atskleidė, jog tikrosios savo svajonės ji dar neįgyvendino. „Dar reikia įdirbio ir laiko. Norėčiau atidaryti ir parduotuvę, bet kol kas anksti apie tai kalbėti“, - prasitarė pašnekovė.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.