V.Budraitytė atskleidė burtą, kaip prišaukti meilę

 (117)
Šį penktadienį populiari LNK pažinčių laida „Būk mano meile“ Vilniaus prekybos centre Akropolis atidarė naująjį laidos sezoną su šūkiu „Nauji metai – nauja meilė“. Susitikime su žiūrovais laidų vedėjai pristatė „Būk mano meile“ dalyvavusias įžymybes - šokėją Andrių Butkų ir Dainių Dimšą, o garsi būrėja ir astrologė Vaiva Budraitytė atskleidė burtą, ne tik kaip išlaikyti jau turimą mylimąjį, bet kartu kaip pritraukti taip trokštamą meilę vienišiams.
Vaiva Budraitytė
Vaiva Budraitytė
© DELFI (T.Vinicko nuotr.)

Artėjant Juodojo Vandens Drakono metams, astrologė pateikė seną ir patikrintą burtą, kaip prisijaukinti meilę. Anot V. Budraitytės, šis praktiškas patarimas leis užburti patinkantį vyrą ar moterį.

„Tai senovinis ir paprastas būdas. Kai šviečia jaunatis, reikia sušluoti žemes iš tos vietos, kur buvo mylimojo pėda ir tuomet jas suberti į vazoną su žemėmis ir jame pasodinti medetkų sėklas. Tuomet tavo mylimas žmogus bus pririštas prie tavęs ir jis nenorės išeiti. Taip pat tinka ir mylimojo plaukas ar netgi nuotrauka“, - pasakojo garsiausia šalies burtininkė ir astrologė.

O tiems, kurie neturi mylimo žmogaus, Vaiva patarė, kad tuomet reikia pasodinti medetkų sėklų, atsisukti į Rytus ir mąstyti apie trokštamą mylimąjį ar mylimąją ir labai panorėti būti su juo. Kai medetkos sužydės - atsiras ir mylimas žmogus, patikino būrėja ir astrologė.

Laidos kūrėjai kvietė Lietuvos vienišius būti drąsesniais ir registruotis į laidą, kurioje jau spėjo sudalyvauti beveik pusė tūkstančio vienišių. Anot laidos vedėjo Vytenio Pauliukaičio, daugeliui iš jų labai pasisekė.

Laidos vedėjai – charizmatiškoji aktorė Inga Norkutė, bei režisierius V. Pauliukaitis iškilmingai atidarė naują „Būk mano meile“ stendą, prie kurio susirinkusieji galėjo užpildyti anketas į šou. Pirmieji užpildę anketą, pasak laidos kūrėjų, turės pirmenybę sudalyvauti meilės paieškose.

www.DELFI.lt
Naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

Š. Kirdeikio nuotrauka su nėščia moksleive kelia audras: mano gyvenime - pokyčių metas (14)

Pirmadienio rytą žymus šalies šokėjas bei choreografas Šarūnas Kirdeikis pasidalijo nuotrauka, kuri sukėlė tikrą komentarų audrą. Joje - nėščia mergina, o pačio žinomo vyro komentaras išties dviprasmiškas.

L. Zareckas–Choras ruošiasi ypatingam jubiliejui (1)

Lietuvos šou pasaulio atstovus ir profesionalią karjerą baigusius futbolininkus vienijantis klubas „Prelegentai“ paskutinį gegužės savaitgalį švęs jau dvidešimties metų jubiliejų, kurį ruošiasi pažymėti tikrai ypatingai. „Klubo išvykos visuomet būna įsimintinos. Šįmet jubiliejų švęsime Neringoje, ir patys jau dabar priskiriam šią kelionę prie sėkmingų, tokių, apie kurias gali kalbėti ir po dar dešimties metų“, - šypteli komandos puolėjas ir grupės „ŽAS“ narys Linas Zareckas – Choras.

Teismas nutraukė 42 metus trukusią E. Kučinsko santuoką (130)

Po daugiau nei 40 metų santuokos Edmundas Kučinskas su žmona Galina nusprendė pasukti skirtingais keliais. Balandžio 12-ąją paskutinį tašką jų santuokoje padėjo Klaipėdos miesto apylinkės teismas.

„Kelias į žvaigždes“ išgarsėjęs Dūmas keičia įvaizdį ir turi labai svarbų prašymą gerbėjams (5)

Linksmas ir neįpareigojančias daineles traukęs realybės šou „Kelias į žvaigždes“ dalyvis Dūmas nori atsikratyti senojo įvaizdžio. Naują dainą ir klipą pristatantis atlikėjas prašo nuo šiol jo nebevadinti taip, kaip buvo vadintas realybės dokumentikoje. „Tegul senasis Dūmas lieka žmonių atmintyje ir YouTube“, - sako Donatas Šimkus ir paatvirauja apie savo gyvenimą specialiame interviu.

G. Grygolaitytė–Vasha laukiasi pirmagimio: reikia labai vertinti tai, ką siunčia likimas (19)

Spalį žinoma dainininkė Gabrielė Grygolaitytė – Vasha ir jos mylimasis krepšininkas Ronaldas Rutkauskas taps tėvais. Kūdikio laukimo nuotaikomis gyvenanti pora kol kas nežino ką sūpuos ant rankų – sūnelį ar dukrelę.