Praėjusią „TOP 10“ laidą žiūrovai rinko pačią netikėčiausią prisikėlimo istoriją. Šįkart DELFI skaitytojus kvietėme balsuoti už karščiausią meilės romaną. Balsavimas vyko iki penktadienio 12val. Kas, jūsų nuomone, bus išrinkti gražiausiais įsimylėjeliais, sužinosite kitą pirmadienį 19.10 val. TV3 laidoje „TOP 10“. O štai pretendentai:
Nelly Paltinienė su Eugenijumi Ivanausku
© DELFI (G.Urnikaitės nuotr.)


Darius Mickus su žmona Odeta
© TV3

Televizijos laidų vedėjos Daivos Tamošiūnaitės meilės romanas vertas rašytojo plunksnos. Moteris netikėjo, kad daugybę metų statytas šeimos meilės laivas gali paskęsti...per vieną dieną. Galbūt dėl to, kai verslininkas Dainius Budrys sutiko Daivą, ji buvo toli gražu ne atvira ir šilta. Ledai tirpo lėtai. Ir tik po to, kai Dainius pasipiršo visų draugų akivaizdoje, Daiva pagaliau sutiko.Juozas ir Gitana Bižiai
© TV3

37 metų Darius Mickus, gerai žinomas roko grupės „Rebelheart“ lyderis, šiuo metu spinduliuoja laime ir meile ne tik savo dvidešimt penkerių metų žmonai Odetai, bet ir ką tik gimusiam sūneliui Dovydui. Dabar jis turi kuo džiaugtis ir ką vertinti: atrodo, niekada nesibaigiantį narkotikų ir atsitiktinių pažinčių, lėbavimo kelią, pakeitė naujas. Jau penkiolika metų koncertuojantį vyrą suvyniojo „gyvatė“. Moterimi - gyvate vadinama Odeta - jau dveji metai Dariaus žmona.

Nijolė ir Miroslavas Formanai
© TV-5

Elenos Žmuidienės ir Vlado Macevičiaus santuoką pavadinę „istorine” tikrai neapsiriksime. Vestuvių dieną „jaunajai“ buvo devyniasdešimt aštuoneri, o jos išrinktajam Vladui ėjo šešiasdešimt pirmi. Santuokos sakramento iniciatorė – ponia Elena, kuri trečią kartą ryžosi tekėti tik todėl, kad gyventi nesusituokus – „griekas prieš Dievą”. Tačiau slaptomis šimtametės ir buvusio jos globėjo vestuvėmis prasidėjusiame bendrame gyvenime ramybės maža. Pradedant kaimynų apkalbomis, močiutės vaikų priekaištais, baigiant... žmogžudyste, kalėjimu ir ilgais meilės laiškais. Elenos ir Vlado meilės istorija – tarsi iš fantastinio Holivudo filmo.

Elena Žmuidienė ir Vladas Macevičius
© TV3

Juozo ir Gitanos Bižių vestuvėms nesutrukdė beveik 50 metų amžiaus skirtumas. Nors tuomet, kai buvęs partizanas ir tremtinys sumanė vesti jam į anūkes tinkančią merginą, visas kaimas ūžė, kaip bičių avilys. Kalbėjo žmonės, kad aštuoniolikametė Gitana su kitais laksto, kad jai ne į septintąją dešimtį įkopęs Juozas, o tik solidi jo pensija rūpi. Tačiau Gitanai ir Juozui apkalbos nerūpėjo. Vaikščiojo už rankučių susikibę, žvaigždes skaičiavo. Tol skaičiavo, kol mergina pastojo. Po septynerių bendro gyvenimo metų Gitana ir Juozas tikino esantys ideali šeima, tačiau kaip paaiškėjo vėliau, ne visos pasakos baigiasi laimingai...Rita Dapkutė
© TV3

Kristina ir Algirdas Brazauskai. Slaptas buvusios bufetininkės ir aukštus postus valdžioje užėmusio politiko meilės romanas truko ištisus dešimtmečius. Meilužiams nesutrukdė nei tai, kad sovietmečiu už slaptus meilės ryšius abu būtų netekę postų, nei tai, kad abu turėjo kitas šeimas. Ne vienerius metus A.Brazausko ir tuomet dar jo žmonos Julijos kaimynystėje gyvenusi Goda Ferensienė žino daugybę pikantiškų šios šeimos gyvenimo smulkmenų. Ar gali būti, kad Algirdas Mykolas Brazauskas ir jaunystėje, ir tapęs Prezidentu, apgaudinėjo žmoną? Ar tiesa, kad Julija Brazauskienė dėl vyro klystkelių bandė nusižudyti? Ir koks buvo ilgametės Brazausko meilužės Kristinos Butrimienės planas, kaip galutinai užkariauti jo širdį?Daiva Tamošiūnaitė ir Dainius Budrys
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

24 metų Laima-Marija Stomaitė Palomino savo išrinktąjį, baskų kraujo turintį ispaną, 33 metų Raulį Palomino Bonillą sutiko Airijoje. Žinia apie staiga įsiplieskusią meilę ir sužadėtuves sukėlė šoką Laimos tėvams: žurnalistui bei rašytojui Sauliui Stomai ir jo žmonai Dianai. Labiausiai visus šokiravo sužadėtinio išvaizda - tatuiruotas kūnas, ausyse - angos su metalo auskarais. Tačiau po to, kai Raulis atvyko į Lietuvą ir paprašė Stomų dukters rankos, Saulius ir Diana suprato, kodėl jų dukra myli šį žmogų. Jie pamatė nesuvaidintą meilę ir pagarbą jų dukrai. O labiausiai tėvą papirko Raulio žinios apie Lietuvos istoriją.

Algirdas ir Kristina Brazauskai
© D.Tunkūno nuotr.

Vyresnės kartos žmonės turbūt labai gerai prisimena įvairiausiais gandais apipintą Lietuvos estrados žvaigždžių Nelly Paltinienės ir Eugenijaus Ivanausko meilės romaną. Net ir antroji Nelly santuoka su Arvydu Paltinu, net ir septyneri metai praleisti Vokietijoje – niekas nesustabdė kalbų, kad visada gyvybinga, daugiau nei penkias dešimtis metų scenoje esanti moteris, vis dar neabejinga didžiajai savo meilei. O kaip yra iš tikrųjų?Širdis
© fotolia.com

Nijolė ir Miroslavas Formanai – pora, kurią prieš penkiolika metų suvedė smuikas ir lėlės. Tuomet Nijolei gerbėjų dėmesio netrūko, jai piršosi ir prabangų gyvenimą už Lietuvos sienų siūlė kas antras gerbėjas. Nijolės nežavėjo nei prabanga, nei idėja palikti Lietuvą. Meniškos sielos moteris nė už ką neketino palikti gimtinės, tačiau sutikusi Miroslavą metė viską - artimuosius, darbą teatre, ir išvyko į Čekiją. Ten Nijolės laukė ne tik skeptiškai nusiteikę Miroslavo tėvai, bet ir pavydžios smuikininko gerbėjos. Ar begalinė meilė gali įveikti didžiausias kliūtis, Nijolė ir Miroslavas atskleis pirmadienį “TOP 10” laidoje per TV3.

Nelly Paltinienė su Eugenijumi Ivanausku
© DELFI (G.Urnikaitės nuotr.)

Prieš dešimt metų žinoma verslininkė Rita Dapkutė sukėlė tikrą apkalbų audrą. Vieni ją kritikavo, kiti vadino šaunuole, sugebėjusia pakerėti devyneriais metais jaunesnį vaikinuką. Tačiau po šešerių santuokos metų Rita ir Raimundas Lumbys pranešė apie savo skyrybas. Vėl prasidėjo paskalos, kad jaunam vyrui nusibodo vyresnė, visada verslu užimta moteris. Tačiau pati Rita niekam nerodė savo sielvarto, atvirkščiai – labai greitai viešumoje ėmė rodytis su naująja meile, britu Johnu Sprostonu.

Vilius Tarasovas
© TV3

“Bavaras” Vilius Tarasovas – vienintelis grupės viengungis. Gal todėl apie jį nuolat kalbama, kaip apie didžiausią širdžių daužytoją. Neseniai sklandė gandai apie ypatingai artimus ryšius su seksualiąja Violeta Riaubiškyte. Buvo kalbų, kad Vilius pavergė net tituluotos Kauno gražuolės Agnės Griniūtės širdį ir kad jo guolį šildė lietuvių kilmės šveicarų milijardierių dukra. “TOP 10” atskleis visą tiesą apie jaunojo donžuano meilės ryšius.Balsavimas baigėsiPraėjusią savaitę įspūdingiausius prisikėlimus balsavo 15 168 DELFI skaitytojai. Daugiausia simpatijų sulaukė dainininkė Rūta Ščiogolevaitė (3569 balsai), antroje vietoje liko Beata Trinskienė (2411), trečioje - Džordana Butkutė (2146 balsai).

„TOP 10“ – tai seksualiausios šalies damos ir geidžiamiausi jaunikiai, turtingiausi vyrai ir skandalingiausi politikai, įspūdingiausios vestuvės ir netikėčiausi akibrokštai.

Kiekvieną pirmadienį TV3 žiūrovai matys pačius įspūdingiausias žinomiausių Lietuvos žmonių vestuves, jų aplinką, intymiausius ir pikantiškiausius gyvenimo momentus.

TV3 žiūrovai ir DELFI skaitytojai galės balsuoti už jiems labiausiai patinkantį „TOP 10“ top‘ą. Laidos transliacijos metu bus iškilmingai paskelbiama, kurią gražuolę, kokį turtuolį ar prezidentą žiūrovai išrinko į „TOP 10“ viršūnę.

TV3
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Gerokai sulieknėjęs A. Užkalnis atskleidė savo pokyčių priežastį (89)

Neseniai iš Jungtinių Amerikos valstijų sugrįžęs garsus publicistas ir žurnalistas Andrius...

Krepšinio rungtynes Kaune stebėjo ir E. Dragūnas su mylimąja (201)

Antradienio vakarą Kaune vykstančias krepšinio rungtynes stebėjo ir atlikėjas Egidijus Dragūnas...

Kanuose ovacijomis palydėtas Š. Barto filmas pristatytas ir Lietuvoje: juosta sudomino ir A. bei V. Adamkus (78)

Antradienio vakarą sostinėje įvyko režisieriaus Šarūno Barto filmo „Šerkšnas“ premjera. Į...

Ranką susilaužiusi R. Lukoševičiūtė dėkojo medikams (32)

Antradienis prodiuserei Rūtai Lukoševičiūtei-Daudienei nebuvo pats sėkmingiausias - parkritusi...

Ž. Trato mylimoji pasidalijo kadru iš miegamojo: aistros porai netrūksta (54)

Buvusi Rusijos oligarcho žmona Julija Lubičanskaja pasidalijo nuotrauka su Žilvinu Tratu. Joje -...

Top naujienos

JAV karo laivo įgulai atsirūgo vizitas Klaipėdoje: sekso vakarėlis baigėsi skandalu

Dar vasario pradžioje į Klaipėdą draugiško vizito užsukęs JAV karo laivas „ USS Hue City...

A. Užkalnis. Blogybių šaknis yra dviratininkai (171)

Nežinau, ar jūs pastebėjote, bet mūsų vasarėjančioje Lietuvoje (iki kitų metų tikrai...

V. Putinas spaudžia Baltarusiją dėl Baltijos šalių (75)

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas didina spaudimą Baltarusijai nukreipti naftos krovinių...

Ėmė griežčiau tikrinti remontuojamus kelius: už broką skyrė baudų (27)

Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos griežtina kokybės...

Lengvai ir gaiviai vakarienei: cukinijų ir vištienos kepsneliai (2)

Šiuo metu daugelio virtuvėse galima rasti vieną kitą cukiniją , tad šie kepsneliai – visų...

7 vietos pasaulyje, kur žmonės valgė žmones (3)

Kanibalizmas anksčiau pasaulyje buvo gana paplitęs reiškinys, pasakytų antropologai. Kartais jį...

Mažu uždarbiu Palangoje skundžiasi ne visi: vos per 3 valandas – 200 eurų (27)

Iš Basanavičiaus gatvės kavinių sklinda muzika, tiesa, įvairovės nedaug, dažniausiai nevykusiai...

Ruso oligarcho vestuvių puotoje – neregėta prabanga: milijonus kainuojantis žiedas, 8 aukštų tortas ir dvi nuotakos suknelės (14)

Rusas oligarchas Aleksejus Šapalovas vedė modelį Kseniją Cariciną (27 m.). Prabangi vestuvių...

Lietuvoje išaugo sergamumas infekcine mononukleoze: kaip apsisaugoti (5)

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) duomenimis, per pirmą šių metų pusmetį Lietuvoje...

Rungtynės tarp Lietuvos ir Rumunijos vyks be žiūrovų (18)

Penktadienį, rugpjūčio 18 d. Rygoje vyksiančios kontrolinės krepšinio rungtynės tarp Lietuvos...