Supermanekenė Casta nebijo mokesčių inspekcijos

 (3)
"Jei norėčiau gyventi su tibetiečių Šiaurės ašigalyje, tai būtų tik mano reikalas", tvirtino 21 metų gražuolė.

L. Casta sakė esanti apstulbinta politinių debatų, šį savaitgalį kilusių dėl žiniasklaidos pranešimų apie jos neva pabėgimą nuo mokesčių į Londoną.

Baigusį darbą Jungtinėse Valstijose L. Casta atskrido į Paryžių sutvarkyti dokumentų.

"Nuomoju butą Londone dėl to, kad paprasčiausiai mėgstu gamintis valgį ir nenoriu gyventi viešbutyje. Be to, turiu ten draugą ir tai tik mano reikalas", televizijai "Canal Plus" sakė manekenė.

"Prancūzijoje sumoku visus mokesčius. Kai dirbu Jungtinėse Valstijose, sumoku JAV mokesčius, kai dirbu Anglijoje, sumoku mokesčius Anglijai", pridūrė ji.

L. Casta nuolat šypsojosi, bet sakė nebūsianti kaline vien dėl to, kad buvo išrinkta Prancūzijos Respublikos simboliu Marianne (Mariana). Marianne biustai stovi merijose visoje šalyje.

"Pradėjau keliauti dar nebūdama Marianne. Dirbu jau 7 metus ir darbo reikalais turiu keliauti po visą pasaulį. Būdavau Londone ir anksčiau, bet jis nėra mano nuolatinė gyvenamoji vieta", teigė L. Casta.

"Marianne skelbia laisvę. Aš esu laisva. Tegyvuoja Prancūzija", pridūrė ji.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Be makiažo pasirodžiusi O. Pikul-Jasaitienė: vyras sakė, tokia labai patinku (5)

Viešumoje Osaną Pikul-Jasaitienę dažniausiai matome pasipuošusią kruopščiu makiažu, tačiau moteris nebijo pademonstruoti ir natūralų grožį. Tokia natūralia asmenuke feisbuke pasidalijusi Oksana tiesiog paskendo komplimentų jūroje.

Į viešumą iškilus žiniai apie subyrėjusią G. Karaliūnaitės šeimą – atvira jos išpažintis: meilė baigiasi ties pinigais (98)

Ankstyvą trečiadienio rytą Gintarės Karaliūnaitės-Canuel vyras Marcas Andre Canuelis savo feisbuke paviešino įrašą, kuriuo apkaltino savo žmoną Gintarę bandymu nuo jo atplėšti jųdviejų dukrą Sofiją. Žinia apie poros nesutarimus buvo netikėta, tačiau po kelių valandų tylos G. Karaliūnaitė-Canuel nusprendė nebetylėti ir DELFI atvirai papasakojo apie jau antrus metus besitęsiančius pykčius bei subyrėjusią šeimą.

Šimtmečio akcija „Ačiū“: žinomi žmonės dėkoja kuriantiesiems šalies sėkmę

Minint 13-ąsias Lietuvos įstojimo į Šiaurės Atlanto sutarties organizaciją (NATO) metines, prasideda Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui skirta akcija „Ačiū“. Prie šios akcijos jungiasi žinomi šalies žmonės ir kviečia padėkoti visiems, kurie savo darbais prisidėjo prie Lietuvos kelio į sėkmę.

33-ejų metų sukaktį švenčiantis M. Petruškevičius dovaną sau jau įteikė: šis gimtadienis ypatingas (33)

Kovo 29-ąją 33-iąjį gimtadienį švenčiantis Mantas Petruškevičius DELFI atskleidė, kad ne kartą planavo šią šventę sutikti kokiame nors atokiame pasaulio kampelyje, tačiau jo draugai vis nepaleidžia – primena apie artėjančią šventę ir ragina nepraleisti progos susitikti.

G. Karaliūnaitės-Canuel vyras Marcas dainininkę apkaltino bandymu atimti jųdviejų dukrą (94)

Naktį iš antradienio į trečiadienį buvusios dainininkės Gintarės Karaliūnaitės-Canuel vyras Marcas savo feisbuko paskyroje išliejo širdį ir apkaltino žmoną ketinimu iš jo atimti jųdviejų dukterį.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.