Sulaikytas "ABBA" narei grasinęs vyriškis

Švedijos policija, atsižvelgusi buvusios grupės "ABBA" narės Agnethos Faltskog skundą, areštavo 34-erių metų vyrą.
Kaip pranešė vietos spauda, praeitą savaitę Faltskog policijai pateikė oficialų skundą, kuriame teigė, kad per pastaruosius metus nuo šio vyro ji sulaukė daug grasinančių laiškų ir pradėjo bijoti dėl savo gyvybės.

Po kelių dienų įtariamasis buvo areštuotas.

Teigiama, kad šis olandas žavėjosi dainininke nuo aštuonerių metų ir net specialiai įsigijo nekilnojamąjį turtą netoli Faltskog užmiestinės vilos Ekero miestelyje prie Stokholmo.

Policijai dainininkė prisipažino 1997-1999 metų laikotarpiu nuo jo gavusi daugiau kaip 300 laiškų. Be to, įtariamasis jai skambindavęs kiekvieną dieną mažiausiai po tris kartus ir visur be perstojo sekiojęs.

Faltskog, kuriai trečiadienį sukanka 50 metų, buvo ištekėjusi už kito grupės nario Bjorno Ulvaeuso, su kuriuo susilaukė dviejų vaikų. Paskutinį dešimtmetį ji gyvena atsiskyrėliškai, praktikuoja jogą bei astrologiją, jodinėjasi arkliais bei daug vaikšto. Kalbama, kad dainininkė ruošiasi sugrįžimui į muzikinį gyvenimą kartu su naujuoju albumu, kuris bus išleistas metų pabaigoje. Paskutinis jos įrašas buvo 1987-ųjų solinis albumas "I Stand Alone".

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Su sužadėtiniu išsiskyrusi K. Ivanova renginyje pasirodė su nauju mylimuoju (49)

Trečiadienio vakarą Pietų Korėjos bendrovė „Samsung“ Niujorke pristatė savo šių metų didžiausią naujovę „Samsung Galaxy S8“ ir šio modelio galingesnę versiją „Galaxy S8+“.

O. Gasanovas: visad atrodė, kad mirsiu sulaukęs trisdešimt kelerių, todėl kasdien ir stengiuosi kuo daugiau pamatyti (10)

Rodos, jo pilna visur. Tai jis televizijos eteryje sveikinasi iš Niujorko, Londono ar Dubajaus, pasakodamas ten gyvenančių tautiečių istorijas laidoje „Emigrantai“, tai dalinasi asmenukėmis iš Barselonos, Amsterdamo ar Rio de Žaneiro. Jo balsas skamba „Zip Fm“ radijo laidose, o kelionėse sutiktų išskirtinių žmonių istorijos nugula žurnalo „Happy 365“ puslapiuose. Orijaus Gasanovo kasdienybė – spalvinga, pozityvi ir dinamiška. Tokia ir jo paskyra socialiniame tinkle „Instagram“, kurią seka daugiau nei 30 000 gerbėjų.

Be makiažo pasirodžiusi O. Pikul-Jasaitienė: vyras sakė, tokia labai patinku (59)

Viešumoje Osaną Pikul-Jasaitienę dažniausiai matome pasipuošusią kruopščiu makiažu, tačiau moteris nebijo pademonstruoti ir natūralų grožį. Tokia natūralia asmenuke feisbuke pasidalijusi Oksana tiesiog paskendo komplimentų jūroje.

Londone aktoriaus karjeros siekiantis Ž. Tratas: apie naują vardą ir neišpildytus jam pažadus (49)

Lietuvoje realybės šou, vaidmenimis serialuose bei reklamose išgarsėjęs Žilvinas Tratas šiuo metu gyvena Londone ir tolimesnių karjeros galimybių siekia ten. LRT televizijos laidos „Emigrantai“ kūrėjams vyras sutiko papasakoti apie pasikeitusį gyvenimą, naują vardą ir priežastis, dėl ko bėgo iš Lietuvos.

Į viešumą iškilus žiniai apie subyrėjusią G. Karaliūnaitės šeimą – atvira jos išpažintis: meilė baigiasi ties pinigais (277)

Ankstyvą trečiadienio rytą Gintarės Karaliūnaitės-Canuel vyras Marcas Andre Canuelis savo feisbuke paviešino įrašą, kuriuo apkaltino savo žmoną Gintarę bandymu nuo jo atplėšti jųdviejų dukrą Sofiją. Žinia apie poros nesutarimus buvo netikėta, tačiau po kelių valandų tylos G. Karaliūnaitė-Canuel nusprendė nebetylėti ir DELFI atvirai papasakojo apie jau antrus metus besitęsiančius pykčius bei subyrėjusią šeimą.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.