Su pareigūnais susigrūmusiam E. Vėlyviui pavyko išvengti baudžiamosios atsakomybės

 (22)
Sausio pabaigoje griausmingai naujojo filmo pristatymą atšventęs Emilis Vėlyvis rytą sutiko areštinėje. Tualete užmigęs režisierius prabudęs nepakluso baro darbuotojų prašymams ir pasipriešino jį tramdyti pasiryžusiems policijos pareigūnams. Už tai jam grėsė baudžiamoji atsakomybė.
Emilis Vėlyvis
© DELFI / Andrius Ufartas

Nutraukė ikiteisminį tyrimą

Birželio pradžioje bylą nagrinėjusi prokurorė Valentina Strokinienė Vilniaus miesto apylinkės teismui pateikė nutarimą siūlydama nutraukti ikiteisminį tyrimą pagal laidavimą ir atleisti įtariamąjį nuo baudžiamosios atsakomybės.

Generalinės prokuratūros Komunikacijos skyriaus vedėja Elena Martinonienė DELFI patvirtino, jog Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėja V. Šelmienė patvirtino nutarimą nutraukti ikiteisminį tyrimą pagal laidavimą.

Teismo posėdis nebebus skelbiamas.

Emilis Vėlyvis atvesdintas į policijos komisariatą
Emilis Vėlyvis atvesdintas į policijos komisariatą
© DELFI / Robertas Narmontas

Grėsė baudžiamoji atsakomybė

DELFI primena, jog byla E. Vėlyviui buvo iškelta už pasipriešinimą policijos pareigūnui bei viešosios tvarkos pažeidimą.

Remiantis Baudžiamojo kodekso 284 straipsniu (Viešosios tvarkos pažeidimas), E. Vėlyviui grėsė viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Už pasiprešinimą policijos pareigūnui (286 Baudžiamojo kodekso straipsnis), režisieriui grėsė viešieji darbai arba bauda, arba laisvės atėmimas iki trejų metų.

Remiantis 63 Baudžiamojo kodekso straipsniu (bausmės skyrimas už kelias nusikalstamas veikas), bausmė galėjo būti skiriama jas sumuojant ar skiriant už kiekvieną atskirai.

Linksmybės baigėsi areštinėje

DELFI žiniomis, sausio 25-osios vakarą režisierius E. Vėlyvis restorane „Leleko“, esančiame prie pat Seimo, elgėsi neadekvačiai. Įsilinksminęs E. Vėlyvis, artėjant vidurnakčiui, užmigo tualete, kiek vėliau pradėjo elgtis agresyviai.

Apsaugos darbuotojams nepavyko suvaldyti Emilio, šis puolė su jais muštis. Restorano darbuotojai apie 23 val. 10 min. iškvietė policijos pareigūnus, tačiau E. Vėlyvis kibo į atlapus ir jiems, vartojo rusiškus keiksmažodžius ir grasino, kad „nuneš nuo vaizdo“.

Emilis Vėlyvis atvesdintas į policijos komisariatą
Emilis Vėlyvis atvesdintas į policijos komisariatą
© DELFI (R.Narmonto nuotr.)

Už viešosios tvarkos pažeidimus sulaikomas neblaivus vyras pasipriešino ir spyrė į tarpukojį tarnybos metu uniformuotam Vilniaus apskr. VPK Patrulių rinktinės 3-iosios kuopos 1-ojo būrio vyriausiajam patruliui. Pareigūnas į medikus nesikreipė.

Nesuvaldžius E. Vėlyvio, prieš jį buvo panaudotas elektros impulsinis prietaisas „Taser“. Į areštinę pristatytas Emilis ten praleido visą naktį.

Sausio 26-osios popietę, apie 14 valandą, E. Vėlyvis iš areštinės nugabentas į 3-iąjį policijos komisariatą. Kai E. Vėlyvis buvo sulaikytas, girtumą tikrintis atsisakė, naktį jis buvo nugabentas į areštinę.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Stilistės studijas baigusi ir Italiją paliekanti K. Meschino neslepia kylančio graudulio (10)

Vilniaus verslininkų dukra Karolina Meschino pirmadienį atsiėmė trejus metus lauką Stilistės ir estetikos kūrėjos diplomą. Kaip pati Karolina pasakojo DELFI, šiuo metu jos viduje sumišusios emocijos: ir džiaugsmas, ir graudulys.

Net neatlikęs visos bausmės J. Radzevičius sulaukė malonės (385)

Neblaivus pėsčiųjų perėjoje partrenkęs ir mirtinai pensininką sužalojęs televizijos laidų ir renginių vedėjas Jonas Radzevičius sulaukė malonės – teismas nutarė anksčiau laiko panaikinti jam taikomus apribojimus.

G. Rutkauskienė-Vasha ryžosi tatuiruotei itin skausmingoje vietoje: atėjus į saloną pasiūlė gerai pagalvoti (51)

Graikijoje gyvenanti, tačiau šiuo metu Lietuvoje su vyru Ronaldu bei dukrele Adrija atostogaujanti, Gabrielė Rutkauskienė-Vasha pasidalijo nuotrauka, kurioje matyti, jog jos kūną puošia jau antra tatuiruotė.

Stilistė V. Šaulytė atskleidė darbo užkulisius: nuolatinis skubėjimas, nešuliai ir mėlynės ant rankų (5)

Pirmoji moksleivių „Facebook“ LIVE televizija jau kurį laiką laidoje „8ToGo“ kalbina žinomus įvairių profesijų atstovus, kuriuos priverčia prisiminimais grįžti į mokyklos laikus ir papasakoti apie įdomiausius karjeros kelio vingius. Naujausioje laidoje Danielius ir Tomas kalbino žinomą stilistę Viktoriją Šaulytė, kuri laidos žiūrovams ne tik atskleidė stilisto darbo užkulisius, bet ir pasidalino pikantiškomis mokyklos laikų istorijomis.

Naujausioje Monikos Linkytės fotosesijoje – nematyti Londono vaizdai (7)

Atlikėjai Monikai Linkytei ši vasara – kitokia. Dainininkė ką tik grįžo vasaros koncertams iš Londono, kur pabaigė pirmuosius muzikos kūrybos studijų metus BIMM universitete, ir stilinga fotosesija įamžino pirmą vasarą Didžiojoje Britanijoje. Fotosesijoje Monika norėjo Londoną atspindėti tokį, koks jis yra jai: spalvingas, įkvepiantis ir nuolat besikeičiantis.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.