Stallone dėl žmonos tapo rimtu žmogumi

Sylvesteris Stallone (Silvesteris Stalonė) iš nesuvaldomo vyro ir laisvų santykių su moterimis šalininko tapo rimtu šeimos žmogumi - taip jį pakeitė meilė nuostabiai žmonai Jennifer Flavin (Dženifer Flavin).
J. Flavin jau buvo susirengusi palikti 54 metų "Rocky" žvaigždę, kuris draugavo su seksualiausiomis Holivudo moterimis ir mėgo leisti laiką triukšmingiausiuose Los Andželo naktiniuose klubuose, tačiau paskutinę akimirką aktorius susigriebė ir nusprendė padaryti viską, kad nebūtų paliktas svarbiausios jo gyvenimo moters.

J. Flavin draugas sakė: "Jennifer pasakojo, kad susitaikiusi su Sylvesteriu bijojo naujų nuoskaudų. Tik gimus vaikams, jis iš tikrųjų apsiramino ir tapo puikiausiu vyru ir tėvu pasaulyje".

Šeimai artimas šaltinis teigė, kad S. Stallone, paaiškėjus apie naujagimės Sophios Rose (Sofajos Roz) širdies ydą, pažadėjo Dievui būti geriausiu tėčiu pasaulyje. Kai dukrelė, kuriai dabar 4 metai, pasveiko, S. Stallone tesėjo žodį ir liovėsi ieškoti nuotykių su kitomis moterimis.

Pora turi dar vieną dukrą - 2 metų Sistene (Sisten).

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Į Palangą renkasi Lietuvos rinktinės krepšininkai: kai kuriuos lydi šeimos, kiti atvyksta vieni

Penktadienį į pajūrį atvykę Lietuvos krepšinio rinktinės krepšininkai atrodė apsipalaidavę ir linksmai nusiteikę. Žinomus vyrus į pasiruošimo čempionatui stovyklą lydėjo žmonos, gyvenimo draugės ir vaikai. Tačiau kai kurie jų Palangą pasiekė vieni.

Vilniuje susituokė D. Gnedinas ir A. Sunklodaitė

Penktadienio popietę sostinėje aukso žiedus sumainė kompozitorius Deividas Gnedinas ir aktorė bei režisierė Agnė Sunklodaitė.

Po metus trukusio gydymo A. Janonis pagaliau džiaugiasi holivudine šypsena (7)

Praėjusią vasarą dainininkui, muzikinių projektų dalyviui Audriui Janoniui buvo pradėtas ortodontinis dantų gydymas. Nepraėjus nė metams Audriui buvo nuimti breketai ir šiandien atlikėjas džiaugiasi savo išvaizda. Plačiau apie gydymą, kuris truko trumpiau, nei buvo prognozuota, bei emocijas nuėmus kabes A. Janonis sutiko papasakoti interviu.

Graikijoje tuokiasi Š. Jasikevičius ir A. Douka (165)

Nors jiedu ir iki šiol atrodė kaip vyras ir žmona, įteisinti santykius bei prisiekti meilę liudininkų akivaizdoje susiruošė tik dabar. Penktadienį, po 8 metų draugystės, lydimi savo dviejų paaugusių vaikų, Graikijoje tuokiasi Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius (41) ir Anna Douka (32). Žinią DELFI patvirtino „Žalgirio“ komunikacijos direktorius A. Kiveris.

E. Dragūnas neslepia jausmų mylimajai (86)

Neseniai su ilgamete mylimąja Eleonora Sebrova išsiskyręs Egidijus Dragūnas neslepia jausmų naujai savo merginai Kotrynai Kozlovaitei.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.