Sporto žvaigždės ignoruoja Holivudo streiką

Sporto žvaigždės Shaquille’as O’Nealas ir Michaelas Johnsonas pykdo Holivudo aktorius, nes nepaisant jau septynias savaites trunkančio streiko jie visgi filmuojasi reklaminiuose klipuose.
Kino aktorių gildijos nariai bei Amerikos televizijos ir radijo aktorių federacija gegužės 1-ąją pradėjo streiką, protestuodami prieš pernelyg mažus honorarus, kuriuos uždirba TV reklaminiuose klipuose vaidinantys aktoriai.

Krepšinio, beisbolo ir amerikietiškojo futbolo žaidėjus atstovaujančios sąjungos taip pat prisidėjo prie streiko.

Golfo žaidėjas Tigeris Woodsas atsisakė filmuotis “Nike” reklamoje jau kitą dieną, kai prasidėjo streikas, tačiau krepšinio gigantas Shaquille’as O’Nealas ir atletas Johnsonas, atrodo, ignoruoja streiką. Neseniai O’Nealas nusifilmavo “Disneyland” reklamoje, o Johnsonas ir toliau reklamuoja “Nike”.

“Vadybininkai jiems duoda blogus patarimus,” teigė Kino aktorių gildijos atstovas Gregas Krizmanas.

Shaquille’o O’Nealo agentas Leonardas Armato teigimu, krepšininkas filmavosi reklamoje todėl, kad visi gauti pinigai buvo numatyti pervesti labdarai neįgaliems vaikams.

Michaelo Johnsono sprendimas ir toliau dalyvauti “Nike “ reklamoje buvo “labai lengvas”, sakė sportininko agentas Bradas Huntas.

“Michaelas yra sutartimi įsipareigojęs “Nike”, be to, šiais metais vyksta Olimpinės žaidynės, todėl galimybė reklamuoti pagrindinio rėmėjo produkciją tampa dar svarbesnė,” teigė jis.

Šis streikas - tai pirmasis tokio masto streikas Holivude per pastaruosius 12 metų. Keli bandymai pradėti derybas tarp abiejų pusių buvo nesėkmingi.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

I. Stonkuvienė: negaliu suprasti moterų, kurios, prabėgus savaitei po gimdymo, spraudžiasi į korsetą (62)

Indrė Stonkuvienė – moteris-raketa. Bent jau taip atrodo, išgirdus kiek veiklos ji turi ir bandant suprasti, kaip viską suspėja. Aktorė, televizijos laidų vedėja, socialinių tinklų žvaigždė, humoristė, stilistė, mama, žmona, nuomonės formuotoja, bendradarbiaujanti su įvairiausių projektų kūrėjais... Galima vardinti ir vardinti. Su masių širdis užkariavusia, pozityvumu spinduliuojančia, iš savęs ir visuomenės stereotipų pasijuokti nebijančia Indre kalbamės apie tai, ką ji mėgsta labiausiai.

D. Bunkaus sužadėtinė V. Siegel imasi verslo: gal pasiseks, o gal ir ne (171)

Danieliaus Bunkaus sužadėtinė Viktorija Siegel netrukus žengs podiumu ir demonstruos vieną iš proginių ir vestuvinių Paulos Poderytės naujausios kolekcijos suknelių. Prieš renginį mergina, bendraudama su DELFI, papasakojo apie jos laukiančius naujus gyvenimo pokyčius.

I. Morkūnienė ir Paula pasipuošė ta pačia suknele: kuriai tiko labiau? (42)

Nesenai vieno grožio prekių salono renginio vedėja tapusi Indrė Morkūnienė sužibo linksmu įvaizdžiu – pasipuošė ananasų aplikacijomis dekoruota suknele. Vos po kelių dienų tokia pačia suknele pasipuošė ir „eurovizinėse“ atrankose išgarsėjusi atlikėja Paula Valentaitė.

E. Dragūno spintoje – apvalią sumelę kainuojantys sportiniai kostiumai (21)

Modelio Simonos Starkutės prekinis ženklas „SbyS“ jau netrukus švęs vienerių metų gimtadienį. Pasitinkant pavasarį manekenė pristato naujausią laisvalaikiui skirtos aprangos kolekciją. Stilingumas, praktiškumas ir amžinai madinga – taip būtų galima apibūdinti Simonos prekinį ženklą.

Alyvuogių aliejaus pažinimo vakare – gurmaniška puota garsenybėms (57)

Alyvuogių aliejus gali būti ne tik skanus, bet ir labai sveikas – tuo įsitikino būrys kviestinių svečių. Ketvirtadienio vakarą parduotuvėje „Itališko skonio gurmanai“ buvo surengta paskaita, kurios metu garsenybės mokėsi pažinti, suprasti ir ragauti alyvuogių aliejų. Vakaro metu buvo sugriautas ne vienas mitas apie šį bene kiekvienuose namuose esantį produktą ir išragauti parduotuvėje esantys gurmanų vertinami itališki skanėstai.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 25 d. 19.00 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.