Spears atstovė paneigė pranešimus apie sužadėtuves

Paauglių popmuzikos žvaigždė Britney Spears (Britni Spirs) ir "'N Sync" vokalistas Justinas Timberlake (Džastinas Timberleikas) yra tik draugai ir neketina tuoktis, pirmadienį paskelbė dainininkės atstovė spaudai, paneigdama britų žiniasklaidos pranešimus.
Didžiosios Britanijos bulvarinis laikraštis "News of the World" sekmadienį rašė, kad J. Timberlake prieš dvi savaites pasiūlė B. Spears už jo tekėti, o ji sutiko. Laikraštis citavo neįvardytą asmenį.

"Priešingai nei buvo pranešta, Britney Spears ir Justinas Timberlake nėra nei susižadėję, nei susituokę", sakoma Lisos Kasteler (Lizos Kasteler) pareiškime.

"Pranešimai, nenuostabu, yra be jokio pagrindo", pridūrė atstovė.

Tiek B. Spears, tiek "'N Sync" savo dainas įrašo "Jive Records" studijoje, be to, Britney ir Justinas prieš išgarsėdami priklausė tam pačiam "Naujajam Peliuko Mikio klubui".

Abu dainininkai, kuriems po 18 metų, yra draugai, bet romantiškai nebendrauja, sakė L. Kasteler.

Naujo B. Spears albumo "Oops! ... I Did It Again" kopijų pirmąją pardavimo savaitę gegužės mėnesį buvo nupirkta 1,3 milijono. Albumas iš populiariausiųjų sąrašo 1-osios vietos išstūmė "'N Sync" ir pasiekė moters įrašyto albumo pardavimo rekordą. Iš viso albumo kopijų jau parduota 3,6 milijono.

"'N Sync" albumui "No Strings Attached" priklauso visų laikų pardavimo rekordas. Per pirmąją savaitę kovo mėnesį jo kopijų buvo parduota 2,42 mln., o iš viso Jungtinėse Valstijose nupirkta 6,6 mln. kopijų.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Su sužadėtiniu išsiskyrusi K. Ivanova renginyje pasirodė su nauju mylimuoju (33)

Trečiadienio vakarą Pietų Korėjos bendrovė „Samsung“ Niujorke pristatė savo šių metų didžiausią naujovę „Samsung Galaxy S8“ ir šio modelio galingesnę versiją „Galaxy S8+“.

O. Gasanovas: visad atrodė, kad mirsiu sulaukęs trisdešimt kelerių, todėl kasdien ir stengiuosi kuo daugiau pamatyti (4)

Rodos, jo pilna visur. Tai jis televizijos eteryje sveikinasi iš Niujorko, Londono ar Dubajaus, pasakodamas ten gyvenančių tautiečių istorijas laidoje „Emigrantai“, tai dalinasi asmenukėmis iš Barselonos, Amsterdamo ar Rio de Žaneiro. Jo balsas skamba „Zip Fm“ radijo laidose, o kelionėse sutiktų išskirtinių žmonių istorijos nugula žurnalo „Happy 365“ puslapiuose. Orijaus Gasanovo kasdienybė – spalvinga, pozityvi ir dinamiška. Tokia ir jo paskyra socialiniame tinkle „Instagram“, kurią seka daugiau nei 30 000 gerbėjų.

Be makiažo pasirodžiusi O. Pikul-Jasaitienė: vyras sakė, tokia labai patinku (53)

Viešumoje Osaną Pikul-Jasaitienę dažniausiai matome pasipuošusią kruopščiu makiažu, tačiau moteris nebijo pademonstruoti ir natūralų grožį. Tokia natūralia asmenuke feisbuke pasidalijusi Oksana tiesiog paskendo komplimentų jūroje.

Londone aktoriaus karjeros siekiantis Ž. Tratas: apie naują vardą ir neišpildytus jam pažadus (39)

Lietuvoje realybės šou, vaidmenimis serialuose bei reklamose išgarsėjęs Žilvinas Tratas šiuo metu gyvena Londone ir tolimesnių karjeros galimybių siekia ten. LRT televizijos laidos „Emigrantai“ kūrėjams vyras sutiko papasakoti apie pasikeitusį gyvenimą, naują vardą ir priežastis, dėl ko bėgo iš Lietuvos.

Į viešumą iškilus žiniai apie subyrėjusią G. Karaliūnaitės šeimą – atvira jos išpažintis: meilė baigiasi ties pinigais (243)

Ankstyvą trečiadienio rytą Gintarės Karaliūnaitės-Canuel vyras Marcas Andre Canuelis savo feisbuke paviešino įrašą, kuriuo apkaltino savo žmoną Gintarę bandymu nuo jo atplėšti jųdviejų dukrą Sofiją. Žinia apie poros nesutarimus buvo netikėta, tačiau po kelių valandų tylos G. Karaliūnaitė-Canuel nusprendė nebetylėti ir DELFI atvirai papasakojo apie jau antrus metus besitęsiančius pykčius bei subyrėjusią šeimą.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.