Šou žvaigždes apvogęs finansininkas ketina imtis naujo verslo

Investicijų patarėjas Dana Giaccheto, apkaltintas neteisėtai pasisavinęs mažiausiai 6 mln. dolerių iš savo garsiųjų klientų, antradienį buvo paleistas už 1 mln. dolerių užstatą ir pareiškė apie planus pradėti naują verslą, t.y. padėti kino studijoms ir prodiuseriams ieškoti naujų talentingų aktorių.
Giacchetto, investicijų kompanijos "Cassandra Group" savininkas, tvarkęs Holivudo žvaigždžių bei muzikantų, tokių kaip Mattas Damonas, Leonardo DiCaprio, Benas Affleckas, Cameron Diaz bei roko grupė "Phish", finansinius reikalus, teisėsaugos pareigūnams pasidavė vėlų antradienio rytą. Vėliau jis pasirodė paleidimo už užstatą svarstyme.
Mattas Damonas

Giacchetto advokatas Andrew Levanderis pareiškė, kad jo ginamasis sutinka sumokėti 1 mln. dolerių užstatą mainais į tai, kad jam būtų suteikta laisvė keliauti po JAV valstijas ir reklamuoti savo naująjį verslą.

"Per visus savo veiklos metus jis įsigijo daug naujų pažįstamų, kurie ir dabar neprarado pasitikėjimo juo," sakė Levanderis. Giacchetto užstatas buvo garantuotas jo tėvų 500 000 dolerių vertės nekilnojamu turtu.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Bendrasis pagalbos centras apie J. Sadauskienės nepasitenkinimą jų operatorės darbu: ji pareigas atliko tinkamai (13)

Šeštadienio vakarą modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė su mama iš savo sodybos važiavo miško keliu, kuomet suprato, kad yra galimai sekama įtartino automobilio ir nusprendė paskambinti pagalbos telefonu 112, tačiau pagalbos, kurios tikėjosi, turėjo kone reikalauti ir apie tai nusprendė papasakoti savo paskyroje feisbuke. Tačiau Bendrojo pagalbos centro (BPC) atstovai tikina, jog surado duomenų bazėje J. Sadauskienės pokalbio su BPC operatore įrašą ir operatorė savo pareigas atliko tinkamai.

Maskvoje viešintis E. Dragūnas provokuoja: pozavo su sovietine simbolika dekoruota kepure (314)

Ryškiausias ir skandalingiausias Lietuvos atlikėjas Egidijus Dragūnas (40 m.) šiuo metu vieši Rusijos sostinėje Maskvoje. Kremlių aplankiusi Lietuvos žvaigždė socialiniuose tinkluose viešina savo viešnagės nuotraukas ir nebijodamas gerbėjų reakcijos dalijasi nuotraukomis su sovietine simbolika.

K. Toleikytė pozavo visiškai nuoga: kadras užgniaužia kvapą (66)

Savaitgalį modelis Karolina Toleikytė pasidalijo itin pikantiška nuotrauka, kurioje pozuoja visiškai nuoga.

Kauno klube – J. Leonavičiūtė ir neregėtai nuodėmingas fetišo vakarėlis (84)

Vakar „Taboo“ klube vyko mistiniu pavadinimu „Fetišo kambarys 1887“ renginys. Vakarėlis, apie kurį sklando legendos, apkalbos ir prieštaringos nuomonės, šį kartą vėl sudrebino miestą.

Galėjo baigtis tragiškai: mišku važiavusi J. Sadauskienė turėjo reikalauti 112 operatorės nepadėti ragelio (685)

Šeštadienio vakarą modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė su mama iš savo sodybos važiavo miško keliu, kuomet suprato, kad yra galimai sekama įtartino automobilio ir nusprendė paskambinti pagalbos telefonu, tačiau pagalbos, kurios tikėjosi, turėjo kone reikalauti.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.