"Skamp" dalijasi savo kelionės įspūdžiais

Grupė "Skamp" neseniai grįžo iš “Rock Am Ring” festivalio, kuris vyko Niurbergo (Vokietija) “Formulė-1” lenktynių trasoje.
Į kelionę grupė vyko tuo pačiu autobusu, kuriuo apvažiavo ir daugybę Lietuvos mokyklų, tačiau šįkart jie važiavo ne save parodyti, o į kitus pažiūrėti.

Pirmosios festivalio dienos žvaigždės buvo "Live", "Bush", "Oasis" ir "Pearl Jam".

“Live" ir "Pearl Jam" buvo puikūs, o OASIS nuvylė, - pasakojo "Skamp" dainininkė Erica. – Noelio nebuvo, nes nuo šiol jis su grupe koncertuos tik Anglijoje, o Liamas po sceną vaikštinėjo nerūpestingai tarsi savo buvimu darytų paslaugą žiūrovams. Kitą dieną pasirodžiusio Andreaso Johnsono daina “Glorious” buvo malonus siurprizas, buvo juntama U2 įtaka, bet tai puiki daina. "The Eurythmics" buvo fantastiški: tik dviese ant scenos – jis su gitara, ji su mikrofonu, tačiau užpildė visą erdvę. Po jų pasirodė Santana, kuris buvo tikras džiaugsmas. 70 tūkstančių žmonių juto scenoje jo kuriamą vibraciją, o muzika buvo neįtikėtina. Naktį vainikavo Stingo pasirodymas ir jis buvo geriausias. Jo grojimo ir atlikimo lengvumas yra stulbinantis, ypač, kai myli visas jo dainas.”

Paskutiniąją koncerto dieną "Skamp" stebėjo "Korn" pasirodymą, kuris buvo nuostabus, muzikantai išjudino publiką ir buvo aktyvūs scenoje.

“Paskui pasirodė "Rage against the mashine", kurią pamėgau pernai lankydamasi “Rock Am Ring”, taip pat puiki Vokietijos pankų grupė "Die toten hosen”, - gausiais įspūdžiais dalijosi Erica.

"Skamp" muzikantai stovyklavo 4 dienas, o aplinką apibūdino taip: karšta, švietė saulė, grynas oras, gamta ir gera muzika.

“Visa kelionė buvo tokia atpalaiduojanti, jos taip reikėjo, - teigė Erica. – Valgymas, gėrimas, sėdėjimas kas vakarą prie susikurto didžiulio laužo – tai buvo tikras rojus. Dabar jaučiuosi atsigavusi ir pilna įkvėpimo!”

"Bombonešis"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

L. Mikalauskas renginyje pasirodė su nė mėnesio dar neturinčiu sūnumi (14)

Operos solistas Liudas Mikalauskas su žmona Sigita prieš mažiau nei mėnesį vėl prisiminė, ką reiškia auginti naujagimį. Jų šeimyninę trijulę papildė ketvirtasis narys – sūnelis Jonas. Savaitgalį Skaruliuose, Jonavos rajone, vykusiame muzikos festivalyje „Tėvo Stanislovo varpai“ ketveriukė pirmą kartą pozavo prieš „Kas vyksta Kaune“ fotografo objektyvą.

Naujame vaizdo klipe besifilmuojančiai S. Milinytei skausmą teko malšinti medikamentais (21)

Filmuodama muzikinį vaizdo klipą naujausai savo dainai „Every time you leave me" Jungtinėse Amerikos valstijose gyvenanti atlikėja Simona Milinytė ne tik sušalo, tačiau ir turėjo įveikti ir fizinį skausmą. Filmavimas vyko praėjus vos savaitei po avarijos kuomet į žalio šviesoforo signalo laukiančią Simoną rėžėsi trumpąją žinutę rašiusio vaikino automobilis. „Filmavausi vartodama nuskausminamuosius vaistus bei naudodama skausmo pleistrus", - DELFI pasakojo Simona.

J. Jurkutė paviešino mielą akimirką su savo trijų mėnesių dukrele (57)

Jau beveik keturis mėnesius aktorė bei TV laidų vedėja Jurgita Jurkutė-Širvaitė gyvena mamos gyvenimą. Kovo 29 dieną išvydo jųdviejų su vyru ilgai lauktas stebuklas - dukrytė Kornelija. Pirmadienį žinoma moteris su socialinių tinklų bičiuliais pasidalino nuotrauka, kurioje užfiksuota jos šilta akimirka su kūdikiu.

A. Tamulytės grožio paslaptis – judrumas, žingeidumas, meile švytinčios akys ir drąsa išlikti savimi (11)

Jau ne pirmą vasarą žavioji teatro aktorė Aurelija Tamulytė leidžia Palangoje. Iš šio kurorto aktorė važinėja į kitus Lietuvos miestus, kuriuose jai tenka vaidinti, o sostinę ir jos įkyrų bruzdesį šiltuoju metų laiku stengiasi visai pamiršti.

V. Pliadytė-Jakutienė neria į nuosavą verslą: galiausiai pribrendau ir veiksmams (124)

Buvusi muzikinės grupės „Naujosios pupytės“ narė Vita Pliadytė-Jakutienė neseniai pristatė naują savo projektą – butiką „Dolce Vita“. Tačiau DELFI žinoma moteris atskleidė, jog tikrosios savo svajonės ji dar neįgyvendino. „Dar reikia įdirbio ir laiko. Norėčiau atidaryti ir parduotuvę, bet kol kas anksti apie tai kalbėti“, - prasitarė pašnekovė.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.