"Skamp" dalijasi savo kelionės įspūdžiais

Grupė "Skamp" neseniai grįžo iš “Rock Am Ring” festivalio, kuris vyko Niurbergo (Vokietija) “Formulė-1” lenktynių trasoje.
Į kelionę grupė vyko tuo pačiu autobusu, kuriuo apvažiavo ir daugybę Lietuvos mokyklų, tačiau šįkart jie važiavo ne save parodyti, o į kitus pažiūrėti.

Pirmosios festivalio dienos žvaigždės buvo "Live", "Bush", "Oasis" ir "Pearl Jam".

“Live" ir "Pearl Jam" buvo puikūs, o OASIS nuvylė, - pasakojo "Skamp" dainininkė Erica. – Noelio nebuvo, nes nuo šiol jis su grupe koncertuos tik Anglijoje, o Liamas po sceną vaikštinėjo nerūpestingai tarsi savo buvimu darytų paslaugą žiūrovams. Kitą dieną pasirodžiusio Andreaso Johnsono daina “Glorious” buvo malonus siurprizas, buvo juntama U2 įtaka, bet tai puiki daina. "The Eurythmics" buvo fantastiški: tik dviese ant scenos – jis su gitara, ji su mikrofonu, tačiau užpildė visą erdvę. Po jų pasirodė Santana, kuris buvo tikras džiaugsmas. 70 tūkstančių žmonių juto scenoje jo kuriamą vibraciją, o muzika buvo neįtikėtina. Naktį vainikavo Stingo pasirodymas ir jis buvo geriausias. Jo grojimo ir atlikimo lengvumas yra stulbinantis, ypač, kai myli visas jo dainas.”

Paskutiniąją koncerto dieną "Skamp" stebėjo "Korn" pasirodymą, kuris buvo nuostabus, muzikantai išjudino publiką ir buvo aktyvūs scenoje.

“Paskui pasirodė "Rage against the mashine", kurią pamėgau pernai lankydamasi “Rock Am Ring”, taip pat puiki Vokietijos pankų grupė "Die toten hosen”, - gausiais įspūdžiais dalijosi Erica.

"Skamp" muzikantai stovyklavo 4 dienas, o aplinką apibūdino taip: karšta, švietė saulė, grynas oras, gamta ir gera muzika.

“Visa kelionė buvo tokia atpalaiduojanti, jos taip reikėjo, - teigė Erica. – Valgymas, gėrimas, sėdėjimas kas vakarą prie susikurto didžiulio laužo – tai buvo tikras rojus. Dabar jaučiuosi atsigavusi ir pilna įkvėpimo!”

"Bombonešis"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Alyvuogių aliejaus pažinimo vakare – gurmaniška puota garsenybėms (12)

Alyvuogių aliejus gali būti ne tik skanus, bet ir labai sveikas – tuo įsitikino būrys kviestinių svečių. Ketvirtadienio vakarą parduotuvėje „Itališko skonio gurmanai“ buvo surengta paskaita, kurios metu garsenybės mokėsi pažinti, suprasti ir ragauti alyvuogių aliejų. Vakaro metu buvo sugriautas ne vienas mitas apie šį bene kiekvienuose namuose esantį produktą ir išragauti parduotuvėje esantys gurmanų vertinami itališki skanėstai.

Besiskiriančių cirko artistų M. ir A. Zobovų drama: vyras žmoną purvais drabsto negailėdamas (82)

„VIP cirko“ direktorius Mykolas Zobovas (65 m.) ir jo ilgametė mylimoji Agnė Zobovienė (37 m.) po 15 bendro gyvenimo metų nusprendė oficialiai pasukti skirtingais keliais, tačiau skyrybos gerokai apkarto, mat M. Zobovas nepaliaujamai drabsto sutuoktinę purvais. Laidos „KK2“ reportaže vyras net prilygino A. Zobovienės neištikimybę prostitucijai.

A. Kavaliauskaitė susižadėjo su mylimuoju T. Legenzovu (8)

„Mis Lietuva 2014“ Agnė Kavaliauskaitė ištarė savo mylimąjam šokėjui Tomui Legenzovui lemtingąjį „taip“ – pora susižadėjo po daugiau nei šešerius metus trukusios draugystės.

D. Bosas kviečia padėti ligos užkluptam mažam berniukui (20)

Savo polinkiu padėti kitiems garsėjanti Daina Bosas ketvirtadienio popietę kreipėsi į „Facebook“ draugus su prašymu pagelbėti. Šįkart žinoma verslininkė paviešino jautrią sergančio berniuko istoriją ir prašė padėti ją viešinti bei paremti šeimą.

Prieš 13 metų prie altoriaus žengusi I. Stumbrienė vėl apsivilks nuotakos suknelę (50)

2004-aisiais prie altoriaus žengusi Inga Stumbrienė iki šiol pamena tą jaudulį. „Lyg tai būtų buvę vakar“, – šyptelėjo Inga, besiruošdama vėl užsivilkti vestuvinę suknelę. Tiesa, šįkart su ja ji žengs podiumu.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 25 d. 19.00 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.