Sinead O’Connor galutinai susipainiojo

 (1)
Sinead O’Connor kiek pakeitė savo ankstesnį prisipažinimą apie tai, kad yra lesbietė.
Dabar ji sako nesanti nei homoseksuali, nei heteroseksuali, nes nei vienas šių apibūdinimų jai netinka.

Sinead yra viena kontraversiškiausių muzikos scenos atstovių. Pernai ji buvo įšventinta į kuniges, o praėjusią savaitę pareiškė, kad jai seksas ir romantiški ryšiai mielesni su moterimis nei su vyrais.

Dabar dviejų vaikų mama teigia, kad tai nėra visiška tiesa.

“Netikiu tokiais apibrėžimais kaip gėjai ar teisingos orientacijos žmonės, - sakė O’Connor. – Man nepatinka klijuojamos etiketės. Aš esu žmogus. Pasakiau, kad esu lesbietė, nes mano draugės buvo nuliūdusios. Kartais, ką ir besakytum, paprasčiausiai negali kiekvienam įtikti”. Dainininkės jau netenkina muzikos scena ir šventikės vieta, dabar ji nori tapti dar ir aktore. “Nothing Compares To You” atlikėja turi ir pavyzdį – ji nori būti panaši į Goldie Hawn beir turėti galimybę suvaidinti kelis kvailus komiškus vaidmenis.

“Bet aš nenorėčiau gauti didelių vaimenų, nes esu skausmingai drovi,” - sakė O’Connor. Jeigu nepasisektų aktorės karjera, Sinead visuomet galėtų užsiimti dainavimu, nes iš to gauna pakankamai pajamų.

“Turiu, galima sakyti, saugią karjerą, - teigė Sinead O’Connor. – Negaliu varžytis su Britnėmis, bet aš visuomet užsidirbu pakankamai pinigų, kad mano vaikai mokytųsi gerose mokyklose, o aš galėčiau nusipirkti kiek noriu kosmetikos”.

"Bombonešis"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Malaizijoje viešėjusi I. Stumbrienė pademonstravo tobulą kūną ir maudomukų kolekciją (300)

13-ąsias vestuvių metines Inga ir Aivaras Stumbrai su vaikais atšventė egzotiškoje Malaizijoje.

M. Katleris sukūrė savo vasaros hito versiją: parodijavo M. Pundziūtės vaizdo klipą (12)

Humoristas Mantas Katleris su kolega Mantu Bartuševičiumi nufilmavo vasaros hitu spėjusio tapti atlikėjos Monique dainos „Palauk dar” vaizdo klipo parodiją.

A. Douka pasidalino akimirka iš vestuvių su Š. Jasikevičiumi: nuotrauka griebia už širdies (51)

Praėjusį savaitgalį Graikijoje krepšinio treneris Šarūnas Jasikevičius vedė savo gyvenimo meilę ir savo vaikų mamą Anną Douką. Iki šiol šventės akimirkomis pasidalino tik Š. Jasikevičiaus bičiuliai, tačiau ilgai laukti neteko: trečiadienio vakarą jaunosios "Instagram" paskyroje pasirodė už širdies griebianti vestuvių akimirka, kurioje užfiksuota visa Jasikevičių šeima.

K. ir D. Zvonkai vestuvių metines atšventė toje pačioje vietoje kaip ir kasmet: mes kaip niekad laimingi (78)

Liepos 26-ąją Katažina ir Deivydas Zvonkai švenčia savo vestuvių metines. Šįkart poros tradicinę nuotrauką papildė mažieji dvyniai.

Šeimos pagausėjimo sulaukęs D. Siaurusaitis parduoda namą (61)

Neseniai šeimos pagausėjimo sulaukę Džiugas Siaurusaitis ir Lina Rastokaitė-Siaurusaitienė parduoda namą, kuriame gyveno devynerius metus.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Hamletas“, aplankęs garsiausius festivalius visoje Europoje ir ne tik, sugrįžta į Lietuvos širdį – Trakų pilį. Williamo Shakespeare’o įkurdinto Elsinoro pilyje, O. Koršunovo perkelto prie šiuolaikinių grimo staliukų, „Hamleto“ laukia dar vienas išbandymas – tai XIV-ąjį amžių menančios Traukų pilies kiemas. Spektaklis įvyks jau šį šeštadienį, liepos 29 d.
Moderiniam Oskaro Koršunovo „Hamletui“ – Trakų pilies išbandymas
2017 liepos 28 d.