Sinead O’Connor galutinai susipainiojo

 (1)
Sinead O’Connor kiek pakeitė savo ankstesnį prisipažinimą apie tai, kad yra lesbietė.
Dabar ji sako nesanti nei homoseksuali, nei heteroseksuali, nes nei vienas šių apibūdinimų jai netinka.

Sinead yra viena kontraversiškiausių muzikos scenos atstovių. Pernai ji buvo įšventinta į kuniges, o praėjusią savaitę pareiškė, kad jai seksas ir romantiški ryšiai mielesni su moterimis nei su vyrais.

Dabar dviejų vaikų mama teigia, kad tai nėra visiška tiesa.

“Netikiu tokiais apibrėžimais kaip gėjai ar teisingos orientacijos žmonės, - sakė O’Connor. – Man nepatinka klijuojamos etiketės. Aš esu žmogus. Pasakiau, kad esu lesbietė, nes mano draugės buvo nuliūdusios. Kartais, ką ir besakytum, paprasčiausiai negali kiekvienam įtikti”. Dainininkės jau netenkina muzikos scena ir šventikės vieta, dabar ji nori tapti dar ir aktore. “Nothing Compares To You” atlikėja turi ir pavyzdį – ji nori būti panaši į Goldie Hawn beir turėti galimybę suvaidinti kelis kvailus komiškus vaidmenis.

“Bet aš nenorėčiau gauti didelių vaimenų, nes esu skausmingai drovi,” - sakė O’Connor. Jeigu nepasisektų aktorės karjera, Sinead visuomet galėtų užsiimti dainavimu, nes iš to gauna pakankamai pajamų.

“Turiu, galima sakyti, saugią karjerą, - teigė Sinead O’Connor. – Negaliu varžytis su Britnėmis, bet aš visuomet užsidirbu pakankamai pinigų, kad mano vaikai mokytųsi gerose mokyklose, o aš galėčiau nusipirkti kiek noriu kosmetikos”.

"Bombonešis"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

I. Stonkuvienė: negaliu suprasti moterų, kurios, prabėgus savaitei po gimdymo, spraudžiasi į korsetą (62)

Indrė Stonkuvienė – moteris-raketa. Bent jau taip atrodo, išgirdus kiek veiklos ji turi ir bandant suprasti, kaip viską suspėja. Aktorė, televizijos laidų vedėja, socialinių tinklų žvaigždė, humoristė, stilistė, mama, žmona, nuomonės formuotoja, bendradarbiaujanti su įvairiausių projektų kūrėjais... Galima vardinti ir vardinti. Su masių širdis užkariavusia, pozityvumu spinduliuojančia, iš savęs ir visuomenės stereotipų pasijuokti nebijančia Indre kalbamės apie tai, ką ji mėgsta labiausiai.

D. Bunkaus sužadėtinė V. Siegel imasi verslo: gal pasiseks, o gal ir ne (171)

Danieliaus Bunkaus sužadėtinė Viktorija Siegel netrukus žengs podiumu ir demonstruos vieną iš proginių ir vestuvinių Paulos Poderytės naujausios kolekcijos suknelių. Prieš renginį mergina, bendraudama su DELFI, papasakojo apie jos laukiančius naujus gyvenimo pokyčius.

I. Morkūnienė ir Paula pasipuošė ta pačia suknele: kuriai tiko labiau? (42)

Nesenai vieno grožio prekių salono renginio vedėja tapusi Indrė Morkūnienė sužibo linksmu įvaizdžiu – pasipuošė ananasų aplikacijomis dekoruota suknele. Vos po kelių dienų tokia pačia suknele pasipuošė ir „eurovizinėse“ atrankose išgarsėjusi atlikėja Paula Valentaitė.

E. Dragūno spintoje – apvalią sumelę kainuojantys sportiniai kostiumai (21)

Modelio Simonos Starkutės prekinis ženklas „SbyS“ jau netrukus švęs vienerių metų gimtadienį. Pasitinkant pavasarį manekenė pristato naujausią laisvalaikiui skirtos aprangos kolekciją. Stilingumas, praktiškumas ir amžinai madinga – taip būtų galima apibūdinti Simonos prekinį ženklą.

Alyvuogių aliejaus pažinimo vakare – gurmaniška puota garsenybėms (57)

Alyvuogių aliejus gali būti ne tik skanus, bet ir labai sveikas – tuo įsitikino būrys kviestinių svečių. Ketvirtadienio vakarą parduotuvėje „Itališko skonio gurmanai“ buvo surengta paskaita, kurios metu garsenybės mokėsi pažinti, suprasti ir ragauti alyvuogių aliejų. Vakaro metu buvo sugriautas ne vienas mitas apie šį bene kiekvienuose namuose esantį produktą ir išragauti parduotuvėje esantys gurmanų vertinami itališki skanėstai.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 25 d. 19.00 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.