Serialo “Draugai” žvaigždė kuklinasi

 (2)
“Rossas” iš populiariosios JAV situacijų komedijos “Draugai” trečiadienį neapsikentęs paskambino į vieną iš tiesioginių radijo laidų Londone ir paneigė gandus, kad neva jis ir jo kolegos užsiprašę po 1 milijoną dolerių už kiekvieną naują seriją.
Aktorius Davidas Schwimmeris, kuris šiuo metu Londone filmuojasi kino juostoje “Band of Brothers”, paskambino į tiesioginę radijo laidą “BBC London Live”, kurioje “Draugų” žvaigždės buvo išvadintos gobšuoliais.

“Kai aš išgirstu, kad yra kalbama apie tokias pinigų sumas, man tikrai pasidaro liūdna,” teigė Schwimmeris.

”Žmonės iš karto pasigauna šią idėją ir pradeda manyti apie mus, kaip apie grupelę išlepusių aktoriūkščių . Visa tai yra tik gandai ir netiesa.”

Radijo stoties atstovė vėliau sakė, jog radijo šou vedėjai, sulaukę šio skambučio, pagalvojo kad tai viso labo tik apgaulė.

“Jis mums paskambino važiuodamas automobiliu iš karto po to, kai išgirdo mūsų rytinių naujienų žinutes,” pasakojo atstovė. “Iš pradžių laidos vedėjai tikrai nepatikėjo, kad tai gali būti jis.”

Serialas “Draugai” yra viena iš populiariausių situacijų komedijų pasaulyje, kuri yra žiūrima daugiau kaip 50-tyje šalių.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Alyvuogių aliejaus pažinimo vakare – gurmaniška puota garsenybėms (12)

Alyvuogių aliejus gali būti ne tik skanus, bet ir labai sveikas – tuo įsitikino būrys kviestinių svečių. Ketvirtadienio vakarą parduotuvėje „Itališko skonio gurmanai“ buvo surengta paskaita, kurios metu garsenybės mokėsi pažinti, suprasti ir ragauti alyvuogių aliejų. Vakaro metu buvo sugriautas ne vienas mitas apie šį bene kiekvienuose namuose esantį produktą ir išragauti parduotuvėje esantys gurmanų vertinami itališki skanėstai.

Besiskiriančių cirko artistų M. ir A. Zobovų drama: vyras žmoną purvais drabsto negailėdamas (82)

„VIP cirko“ direktorius Mykolas Zobovas (65 m.) ir jo ilgametė mylimoji Agnė Zobovienė (37 m.) po 15 bendro gyvenimo metų nusprendė oficialiai pasukti skirtingais keliais, tačiau skyrybos gerokai apkarto, mat M. Zobovas nepaliaujamai drabsto sutuoktinę purvais. Laidos „KK2“ reportaže vyras net prilygino A. Zobovienės neištikimybę prostitucijai.

A. Kavaliauskaitė susižadėjo su mylimuoju T. Legenzovu (8)

„Mis Lietuva 2014“ Agnė Kavaliauskaitė ištarė savo mylimąjam šokėjui Tomui Legenzovui lemtingąjį „taip“ – pora susižadėjo po daugiau nei šešerius metus trukusios draugystės.

D. Bosas kviečia padėti ligos užkluptam mažam berniukui (20)

Savo polinkiu padėti kitiems garsėjanti Daina Bosas ketvirtadienio popietę kreipėsi į „Facebook“ draugus su prašymu pagelbėti. Šįkart žinoma verslininkė paviešino jautrią sergančio berniuko istoriją ir prašė padėti ją viešinti bei paremti šeimą.

Prieš 13 metų prie altoriaus žengusi I. Stumbrienė vėl apsivilks nuotakos suknelę (50)

2004-aisiais prie altoriaus žengusi Inga Stumbrienė iki šiol pamena tą jaudulį. „Lyg tai būtų buvę vakar“, – šyptelėjo Inga, besiruošdama vėl užsivilkti vestuvinę suknelę. Tiesa, šįkart su ja ji žengs podiumu.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 25 d. 19.00 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.