Serialo “Draugai” žvaigždė kuklinasi

 (2)
“Rossas” iš populiariosios JAV situacijų komedijos “Draugai” trečiadienį neapsikentęs paskambino į vieną iš tiesioginių radijo laidų Londone ir paneigė gandus, kad neva jis ir jo kolegos užsiprašę po 1 milijoną dolerių už kiekvieną naują seriją.
Aktorius Davidas Schwimmeris, kuris šiuo metu Londone filmuojasi kino juostoje “Band of Brothers”, paskambino į tiesioginę radijo laidą “BBC London Live”, kurioje “Draugų” žvaigždės buvo išvadintos gobšuoliais.

“Kai aš išgirstu, kad yra kalbama apie tokias pinigų sumas, man tikrai pasidaro liūdna,” teigė Schwimmeris.

”Žmonės iš karto pasigauna šią idėją ir pradeda manyti apie mus, kaip apie grupelę išlepusių aktoriūkščių . Visa tai yra tik gandai ir netiesa.”

Radijo stoties atstovė vėliau sakė, jog radijo šou vedėjai, sulaukę šio skambučio, pagalvojo kad tai viso labo tik apgaulė.

“Jis mums paskambino važiuodamas automobiliu iš karto po to, kai išgirdo mūsų rytinių naujienų žinutes,” pasakojo atstovė. “Iš pradžių laidos vedėjai tikrai nepatikėjo, kad tai gali būti jis.”

Serialas “Draugai” yra viena iš populiariausių situacijų komedijų pasaulyje, kuri yra žiūrima daugiau kaip 50-tyje šalių.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

A. Douka pasidalino akimirka iš vestuvių su Š. Jasikevičiumi: nuotrauka griebia už širdies (41)

Praėjusį savaitgalį Graikijoje krepšinio treneris Šarūnas Jasikevičius vedė savo gyvenimo meilę ir savo vaikų mamą Anną Douką. Iki šiol šventės akimirkomis pasidalino tik Š. Jasikevičiaus bičiuliai, tačiau ilgai laukti neteko: trečiadienio vakarą jaunosios "Instagram" paskyroje pasirodė už širdies griebianti vestuvių akimirka, kurioje užfiksuota visa Jasikevičių šeima.

K. ir D. Zvonkai vestuvių metines atšventė toje pačioje vietoje kaip ir kasmet: mes kaip niekad laimingi (54)

Liepos 26-ąją Katažina ir Deivydas Zvonkai švenčia savo vestuvių metines. Šįkart poros tradicinę nuotrauką papildė mažieji dvyniai.

Specialiai DELFI: iš kelionės motociklu per Indiją grįžęs V. Baumila jau mąsto apie kitus ekstremalius iššūkius (2)

Trečiadienį DELFI Gyvai konferencijoje lankėsi atlikėjas Vaidas Baumila. Visai neseniai jis grįžo iš Indijos, po kurią drauge su bičiuliu keliavo motociklais. Su skaitytojais dainininkas pasidalino ne tik įspūdžiais, bet ir nufilmuota vaizdo medžiaga bei nuotraukomis.

Mirties kalnuose vos išvengusi J. Leonavičiūtė: vienos klaidos pamoko, o kitos būna lemtingos (70)

Kartu su dešimčia kitų ekstremalų aukščiausio Vakarų Europos kalno viršukalnę norėjusi pasiekti realybės šou dalyvė ir fitneso modelis Jolanta Leonavičiūtė trečiadienį pasitiko liūdnomis žiniomis apie į tą patį kalną kopiančio austro žūtį. „Mūsų kopimo dieną ekstremaliomis sąlygom žuvo žmogus. Akmenų griūtis. Mums visgi šiuo atveju pasisekė. Ne ta valanda", - rašė žinoma moteris.

B. Tiškevič pasidalijo daugiau nei 20 m. senumo kadru: tik tam tikros savybės išliko (7)

Televizijos laidų vedėja, aktorė ir žurnalistė Beata Tiškevič su sekėjais pasidalijo kadru, kuriame žinomą moterį sunku pažinti. Tačiau, anot jos pačios, kai kurie dalykai nesikeičia ir suaugus.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.