Roko legenda atrado sveiką gyvenimo būdą

 (1)
Legendinis JAV rokeris Alice Cooperis, kuris birželio 14 dieną koncertuos Vilniuje, po audringų metų atrado sveiko gyvenimo privalumus.
"Rytais žaidžiu golfą, o vakarais ristele nubėgu po šešis kilometrus", - trečiadienį Berlyne pareiškė 54 metų atlikėjas.

Be to, jis visiškai atsisakė alkoholio, o paskutinę cigaretę surūkė prieš 20 metų.

"Nors sulaukęs 60-ies atrodysiu kaip didelis nenaudėlis, bet esu ir būsiu į konservatyvizmą linkęs žmogus, tikintis gėriu ir blogiu, Dievą ir šėtoną", - pareiškė A.Cooperis.

A.Cooperis, kurio tikrasis vardas yra Vincentas Damonas Furnier, kitą savaitę pradės turnė po Europą. Pasaulinio turo "Live From the Brutal Planet" metu jis, be kita ko, koncertuos Švedijoje, Rusijoje, Estijoje, Lietuvoje, Čekijoje ir Vokietijoje.

Anot roko žvaigždės, jo naujasis albumas "Brutal Planet" fiksuoja pasaulio dabartinę būseną ir skelbia artėjančios pasaulio pabaigos nuojautą. Visuomenė virsta autistų visuomene, kurioje išgyvens tik stropieji, o internetas stiprina žmonių tarpusavio izoliaciją.

Prisimindamas ankstesnius laikus, kai šokiruodavo publiką savo šou, A.Cooperis dabar sako, jog per koncertus niekas nebegali sukrėsti žmonių - juos šokiruoja per televiziją rodomi karų vaizdai.

A.Cooperis gimė 1948 metų vasario 4 dieną Detroite. Savo muzikinę karjerą jis pradėjo Finikse, įkūręs roko grupę "The Earwigs". Vėliau grupė persikėlė į Los Andželą ir pasivadino "The Spiders". Dar vėliau buvo pasirinktas naujas vardas, kuris liko iki šių dienų - "Alice Cooper". Grupė 1969 metais išleido savo pirmąjį albumą "Pretties For You". Tikroji A.Cooperio era prasidėjo 1971 metais, išleidus albumą "Love It to Death". Vėliau išleisti albumai sulaukė dar didesnio pasisekimo.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Įžymybės parodė, kokios nuotraukos puošia jų telefonų ekranus (33)

Pirmadienio pavakarę „The Gallery“ restorane vyko naujojo „Huawei P10“ pristatymas Lietuvoje. Į renginį susibūrė šalies įžymybės.

Į „Auksinių scenos kryžių“ apdovanojimus susirinko pasipuošę svečiai

Pirmadienio vakarą, Tarptautinę teatro dieną, Klaipėdoje dalijami „Auksiniai scenos kryžiai“. Į renginį susirinko pasipuošę svečiai.

Bendrasis pagalbos centras apie J. Sadauskienės nepasitenkinimą jų operatorės darbu: ji pareigas atliko tinkamai (18)

Šeštadienio vakarą modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė su mama iš savo sodybos važiavo miško keliu, kuomet suprato, kad yra galimai sekama įtartino automobilio ir nusprendė paskambinti pagalbos telefonu 112, tačiau pagalbos, kurios tikėjosi, turėjo kone reikalauti ir apie tai nusprendė papasakoti savo paskyroje feisbuke. Tačiau Bendrojo pagalbos centro (BPC) atstovai tikina, jog surado duomenų bazėje J. Sadauskienės pokalbio su BPC operatore įrašą ir operatorė savo pareigas atliko tinkamai.

Maskvoje viešintis E. Dragūnas provokuoja: pozavo su sovietine simbolika dekoruota kepure (395)

Ryškiausias ir skandalingiausias Lietuvos atlikėjas Egidijus Dragūnas (40 m.) šiuo metu vieši Rusijos sostinėje Maskvoje. Kremlių aplankiusi Lietuvos žvaigždė socialiniuose tinkluose viešina savo viešnagės nuotraukas ir nebijodamas gerbėjų reakcijos dalijasi nuotraukomis su sovietine simbolika.

K. Toleikytė pozavo visiškai nuoga: kadras užgniaužia kvapą (92)

Savaitgalį modelis Karolina Toleikytė pasidalijo itin pikantiška nuotrauka, kurioje pozuoja visiškai nuoga.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.