Roko legenda atrado sveiką gyvenimo būdą

 (1)
Legendinis JAV rokeris Alice Cooperis, kuris birželio 14 dieną koncertuos Vilniuje, po audringų metų atrado sveiko gyvenimo privalumus.
"Rytais žaidžiu golfą, o vakarais ristele nubėgu po šešis kilometrus", - trečiadienį Berlyne pareiškė 54 metų atlikėjas.

Be to, jis visiškai atsisakė alkoholio, o paskutinę cigaretę surūkė prieš 20 metų.

"Nors sulaukęs 60-ies atrodysiu kaip didelis nenaudėlis, bet esu ir būsiu į konservatyvizmą linkęs žmogus, tikintis gėriu ir blogiu, Dievą ir šėtoną", - pareiškė A.Cooperis.

A.Cooperis, kurio tikrasis vardas yra Vincentas Damonas Furnier, kitą savaitę pradės turnė po Europą. Pasaulinio turo "Live From the Brutal Planet" metu jis, be kita ko, koncertuos Švedijoje, Rusijoje, Estijoje, Lietuvoje, Čekijoje ir Vokietijoje.

Anot roko žvaigždės, jo naujasis albumas "Brutal Planet" fiksuoja pasaulio dabartinę būseną ir skelbia artėjančios pasaulio pabaigos nuojautą. Visuomenė virsta autistų visuomene, kurioje išgyvens tik stropieji, o internetas stiprina žmonių tarpusavio izoliaciją.

Prisimindamas ankstesnius laikus, kai šokiruodavo publiką savo šou, A.Cooperis dabar sako, jog per koncertus niekas nebegali sukrėsti žmonių - juos šokiruoja per televiziją rodomi karų vaizdai.

A.Cooperis gimė 1948 metų vasario 4 dieną Detroite. Savo muzikinę karjerą jis pradėjo Finikse, įkūręs roko grupę "The Earwigs". Vėliau grupė persikėlė į Los Andželą ir pasivadino "The Spiders". Dar vėliau buvo pasirinktas naujas vardas, kuris liko iki šių dienų - "Alice Cooper". Grupė 1969 metais išleido savo pirmąjį albumą "Pretties For You". Tikroji A.Cooperio era prasidėjo 1971 metais, išleidus albumą "Love It to Death". Vėliau išleisti albumai sulaukė dar didesnio pasisekimo.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

A. Douka pasidalino akimirka iš vestuvių su Š. Jasikevičiumi: nuotrauka griebia už širdies (35)

Praėjusį savaitgalį Graikijoje krepšinio treneris Šarūnas Jasikevičius vedė savo gyvenimo meilę ir savo vaikų mamą Anną Douką. Iki šiol šventės akimirkomis pasidalino tik Š. Jasikevičiaus bičiuliai, tačiau ilgai laukti neteko: trečiadienio vakarą jaunosios "Instagram" paskyroje pasirodė už širdies griebianti vestuvių akimirka, kurioje užfiksuota visa Jasikevičių šeima.

K. ir D. Zvonkai vestuvių metines atšventė toje pačioje vietoje kaip ir kasmet: mes kaip niekad laimingi (44)

Liepos 26-ąją Katažina ir Deivydas Zvonkai švenčia savo vestuvių metines. Šįkart poros tradicinę nuotrauką papildė mažieji dvyniai.

Mirties kalnuose vos išvengusi J. Leonavičiūtė: vienos klaidos pamoko, o kitos būna lemtingos (67)

Kartu su dešimčia kitų ekstremalų aukščiausio Vakarų Europos kalno viršukalnę norėjusi pasiekti realybės šou dalyvė ir fitneso modelis Jolanta Leonavičiūtė trečiadienį pasitiko liūdnomis žiniomis apie į tą patį kalną kopiančio austro žūtį. „Mūsų kopimo dieną ekstremaliomis sąlygom žuvo žmogus. Akmenų griūtis. Mums visgi šiuo atveju pasisekė. Ne ta valanda", - rašė žinoma moteris.

B. Tiškevič pasidalijo daugiau nei 20 m. senumo kadru: tik tam tikros savybės išliko (7)

Televizijos laidų vedėja, aktorė ir žurnalistė Beata Tiškevič su sekėjais pasidalijo kadru, kuriame žinomą moterį sunku pažinti. Tačiau, anot jos pačios, kai kurie dalykai nesikeičia ir suaugus.

M. Šedžiuvienė atskleidė, dėl ko prarado vairuotojo teises (88)

Merginų grupės „O.M.G" narė Monika Šedžiuvienė neseniai prisipažino, jog už greičio viršijimą ji yra gavusi ne tik ne vieną baudą, bet ir praradusi vairuotojo pažymėjimą. Žinoma moteris patyrė sunkumų norėdama toliau dirbti ir pasiekti koncertus.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.