Rimas Tuminas sužavėjo Bogotą

Kolumbijos sostinėje vykstančiame tarptautiniame festivalyje "Didysis Bogotos teatrų festivalis 2000" lietuvių režisieriaus Rimo Tumino spektakliai sulaukė didelio kritikų ir žiūrovų dėmesio.
Iki balandžio 23 dienos vyksiančiame Bogotos teatro festivalyje, kurio devizas - "Šimtmečio kiaušinis premjera", dalyvauja trupės iš 32 pasaulio valstybių.

Festivalio atidaryme buvo parodyti du R. Tumino spektakliai - "Edipas karalius" ir "Maskaradas".

Kaip pranešė Lietuvos garbės konsulė Kolumbijoje Laima Didžiulienė, Lietuvos teatro trupė sulaukė didelio vietos žiniasklaidos dėmesio bei audringų publikos ovacijų.

Laikraščių "La Republica", "El Siglo", ir "El Tiempo" recenzijose giriami festivalio organizatoriai, pakvietę lietuvių trupę, kuri, straipsnio autorių teigimu, reprezentuoja geriausią Rytų Europos estetiką.

Recenzijose pažymima "įdomi ir neįprasta scenografija, įsimintina ansamblio plastika ir nuostabiai pasirodę pagrindinius vaidmenis atliekantys aktoriai".

Tai ne pirmas lietuvių režisierių triumfas šiais metais Pietų Amerikoje rengiamuose tarptautiniuose teatro festivaliuose.

Kovo pabaigoje Eimunto Nekrošiaus režisuotas spektaklis "Hamletas" sulaukė didelio pasisekimo Venesuelos sostinėje Karakase vykusiame teatro festivalyje "Karakasas 2000".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Bendrasis pagalbos centras apie J. Sadauskienės nepasitenkinimą jų operatorės darbu: ji pareigas atliko tinkamai (4)

Šeštadienio vakarą modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė su mama iš savo sodybos važiavo miško keliu, kuomet suprato, kad yra galimai sekama įtartino automobilio ir nusprendė paskambinti pagalbos telefonu 112, tačiau pagalbos, kurios tikėjosi, turėjo kone reikalauti ir apie tai nusprendė papasakoti savo paskyroje feisbuke. Tačiau Bendrojo pagalbos centro (BPC) atstovai tikina, jog surado duomenų bazėje J. Sadauskienės pokalbio su BPC operatore įrašą ir operatorė savo pareigas atliko tinkamai.

Maskvoje viešintis E. Dragūnas provokuoja: pozavo su sovietine simbolika dekoruota kepure (280)

Ryškiausias ir skandalingiausias Lietuvos atlikėjas Egidijus Dragūnas (40 m.) šiuo metu vieši Rusijos sostinėje Maskvoje. Kremlių aplankiusi Lietuvos žvaigždė socialiniuose tinkluose viešina savo viešnagės nuotraukas ir nebijodamas gerbėjų reakcijos dalijasi nuotraukomis su sovietine simbolika.

K. Toleikytė pozavo visiškai nuoga: kadras užgniaužia kvapą (41)

Savaitgalį modelis Karolina Toleikytė pasidalijo itin pikantiška nuotrauka, kurioje pozuoja visiškai nuoga.

Kauno klube – J. Leonavičiūtė ir neregėtai nuodėmingas fetišo vakarėlis (82)

Vakar „Taboo“ klube vyko mistiniu pavadinimu „Fetišo kambarys 1887“ renginys. Vakarėlis, apie kurį sklando legendos, apkalbos ir prieštaringos nuomonės, šį kartą vėl sudrebino miestą.

Galėjo baigtis tragiškai: mišku važiavusi J. Sadauskienė turėjo reikalauti 112 operatorės nepadėti ragelio (679)

Šeštadienio vakarą modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė su mama iš savo sodybos važiavo miško keliu, kuomet suprato, kad yra galimai sekama įtartino automobilio ir nusprendė paskambinti pagalbos telefonu, tačiau pagalbos, kurios tikėjosi, turėjo kone reikalauti.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.