Rimas Tuminas sužavėjo Bogotą

Kolumbijos sostinėje vykstančiame tarptautiniame festivalyje "Didysis Bogotos teatrų festivalis 2000" lietuvių režisieriaus Rimo Tumino spektakliai sulaukė didelio kritikų ir žiūrovų dėmesio.
Iki balandžio 23 dienos vyksiančiame Bogotos teatro festivalyje, kurio devizas - "Šimtmečio kiaušinis premjera", dalyvauja trupės iš 32 pasaulio valstybių.

Festivalio atidaryme buvo parodyti du R. Tumino spektakliai - "Edipas karalius" ir "Maskaradas".

Kaip pranešė Lietuvos garbės konsulė Kolumbijoje Laima Didžiulienė, Lietuvos teatro trupė sulaukė didelio vietos žiniasklaidos dėmesio bei audringų publikos ovacijų.

Laikraščių "La Republica", "El Siglo", ir "El Tiempo" recenzijose giriami festivalio organizatoriai, pakvietę lietuvių trupę, kuri, straipsnio autorių teigimu, reprezentuoja geriausią Rytų Europos estetiką.

Recenzijose pažymima "įdomi ir neįprasta scenografija, įsimintina ansamblio plastika ir nuostabiai pasirodę pagrindinius vaidmenis atliekantys aktoriai".

Tai ne pirmas lietuvių režisierių triumfas šiais metais Pietų Amerikoje rengiamuose tarptautiniuose teatro festivaliuose.

Kovo pabaigoje Eimunto Nekrošiaus režisuotas spektaklis "Hamletas" sulaukė didelio pasisekimo Venesuelos sostinėje Karakase vykusiame teatro festivalyje "Karakasas 2000".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Saulėtoje Graikijoje Š. Jasikevičius vedė savo vaikų motiną A. Douką (24)

Po aštuonerių bendro gyvenimo metų aukso žiedus Graikijojeos sostinėje Atėnuose sumainė Šarūnas Jasikevičius ir Anna Douka. Penktadienį sutuoktiniais tapusi pora įžadus davė dviejų savo vaikų, artimųjų ir bičiulių akivaizdoje.

Į Palangą renkasi Lietuvos rinktinės krepšininkai: kai kuriuos lydi šeimos, kiti atvyksta vieni (4)

Penktadienį į pajūrį atvykę Lietuvos krepšinio rinktinės krepšininkai atrodė apsipalaidavę ir linksmai nusiteikę. Žinomus vyrus į pasiruošimo čempionatui stovyklą lydėjo žmonos, gyvenimo draugės ir vaikai. Tačiau kai kurie jų Palangą pasiekė vieni.

Vilniuje susituokė menininkai D. Gnedinas ir A. Sunklodaitė (6)

Penktadienio popietę sostinėje aukso žiedus sumainė kompozitorius Deividas Gnedinas ir aktorė bei režisierė Agnė Sunklodaitė.

Po metus trukusio gydymo A. Janonis pagaliau džiaugiasi holivudine šypsena (12)

Praėjusią vasarą dainininkui, muzikinių projektų dalyviui Audriui Janoniui buvo pradėtas ortodontinis dantų gydymas. Nepraėjus nė metams Audriui buvo nuimti breketai ir šiandien atlikėjas džiaugiasi savo išvaizda. Plačiau apie gydymą, kuris truko trumpiau, nei buvo prognozuota, bei emocijas nuėmus kabes A. Janonis sutiko papasakoti interviu.

Graikijoje tuokiasi Š. Jasikevičius ir A. Douka (169)

Nors jiedu ir iki šiol atrodė kaip vyras ir žmona, įteisinti santykius bei prisiekti meilę liudininkų akivaizdoje susiruošė tik dabar. Penktadienį, po 8 metų draugystės, lydimi savo dviejų paaugusių vaikų, Graikijoje tuokiasi Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius (41) ir Anna Douka (32). Žinią DELFI patvirtino „Žalgirio“ komunikacijos direktorius A. Kiveris.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.