Richardas Harrisas nekenčia Holivudo

Holivudo veteranas Richardsas Harrisas, istorinėje dramoje “Gladiatorius” atliekantis Romos imperatoriaus Marcuso Aurelijaus vaidmenį, per 70 savo gyvenimo metų pagarsėjo kaip didžiausias chuliganas, nepraustaburnis, alkoholikas, mergininkas ir narkomanas.
Jis du kartus buvo sukūręs šeimą ir išsiskyrė, turėjo apie tūkstantį meilužių, išgėrė dar daugiau alkoholio, buvo perdozavęs heroino, areštuotas už policininko užpuolimą.

Kita vertus, jis yra sukūręs nemažai įsimintinų vaidmenų, du kartus pretendavo į "Oskarą", iškovojo "Auksinį gaublį" ir geriausio aktoriaus prizą Kanų kino festivalyje, įrašė topu tapusią dainą, išleido du poezijos rinkinius ir parodė pačias geriausias verslininko savybes, kai už 6,5 milijono JAV dolerių dainininkei Barbrai Streisand pardavė savo namą Bahamuose.

Tačiau jis nekenčia Holivudo, beveik visus filmus vadina totaliais šūdais, juokiasi iš garsenybių ir siuntinėja jas labai toli.

"Prieš du metus dalyvavau viename sušiktame Holivudo vakarėlyje. Žiūriu, Bruce'as Willis vaikšto. Nusprendžiau su juos pasisveikinti ir prisistatyti. Tačiau tas pasipūtęs kvailys tik pasižiūrėjo į mano ranką ir atsuko nugarą! Tuomet aš pasakiau, "Atsiprašau, bet jūsų veidas man atrodo matytas, tačiau niekaip negaliu prisiminti pavardės,- juokdamasis pasakoja Richardas Harris, neišsigandęs gerokai įsiutusio Bruce'o Williso. - Po to dar pridėjau: "Bet kokiu atveju, kas tu bebūtum, užimi man skirtą vietą. O dabar, atsiknisk nuo manęs". Kai kurios Holivudo žvaigždės, teigia aktorius, verčia jį juoktis.

“Tas Johnas ... oh ... kokia ten jo pavardė? ... Na, pavyzdžiui, Travolta. Vieną kartą mačiau jį Kanuose. Atvyko nuosavu lėktuvu, pasipūtėliškai atsidarė duris ir išlipo kaip koks storas šūdžius su aštuoniais asmens sargybiniais, - kalbėjo Harrisas. - Ar jūs galite pagalvoti, aštuoni sargybiniai!!! Sušiktas pasirodymas!".

Žymiai geriau Richardas Harris atsiliepia apie "Gladiatoriaus" žvaigždes Russellą Crowe'ą ("Jis man labai patinka: nesijaučia žvaigžde, australas ir, svarbiausia, nemala šūdo") ir Joaquiną Phoenixą ("Jis yra aktorius genijus, bet šiek tiek kuoktelėjęs").

"Bombonešis"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Galėjo baigtis tragiškai: mišku važiavusi J. Sadauskienė turėjo reikalauti 112 operatorės nepadėti ragelio (93)

Šeštadienio vakarą modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė su mama iš savo sodybos važiavo miško keliu, kuomet suprato, kad yra galimai sekama įtartino automobilio ir nusprendė paskambinti pagalbos telefonu, tačiau pagalbos, kurios tikėjosi, turėjo kone reikalauti.

I. Stonkuvienė: negaliu suprasti moterų, kurios, prabėgus savaitei po gimdymo, spraudžiasi į korsetą (69)

Indrė Stonkuvienė – moteris-raketa. Bent jau taip atrodo, išgirdus kiek veiklos ji turi ir bandant suprasti, kaip viską suspėja. Aktorė, televizijos laidų vedėja, socialinių tinklų žvaigždė, humoristė, stilistė, mama, žmona, nuomonės formuotoja, bendradarbiaujanti su įvairiausių projektų kūrėjais... Galima vardinti ir vardinti. Su masių širdis užkariavusia, pozityvumu spinduliuojančia, iš savęs ir visuomenės stereotipų pasijuokti nebijančia Indre kalbamės apie tai, ką ji mėgsta labiausiai.

D. Bunkaus sužadėtinė V. Siegel imasi verslo: gal pasiseks, o gal ir ne (198)

Danieliaus Bunkaus sužadėtinė Viktorija Siegel netrukus žengs podiumu ir demonstruos vieną iš proginių ir vestuvinių Paulos Poderytės naujausios kolekcijos suknelių. Prieš renginį mergina, bendraudama su DELFI, papasakojo apie jos laukiančius naujus gyvenimo pokyčius.

I. Morkūnienė ir Paula pasipuošė ta pačia suknele: kuriai tiko labiau? (43)

Nesenai vieno grožio prekių salono renginio vedėja tapusi Indrė Morkūnienė sužibo linksmu įvaizdžiu – pasipuošė ananasų aplikacijomis dekoruota suknele. Vos po kelių dienų tokia pačia suknele pasipuošė ir „eurovizinėse“ atrankose išgarsėjusi atlikėja Paula Valentaitė.

E. Dragūno spintoje – apvalią sumelę kainuojantys sportiniai kostiumai (23)

Modelio Simonos Starkutės prekinis ženklas „SbyS“ jau netrukus švęs vienerių metų gimtadienį. Pasitinkant pavasarį manekenė pristato naujausią laisvalaikiui skirtos aprangos kolekciją. Stilingumas, praktiškumas ir amžinai madinga – taip būtų galima apibūdinti Simonos prekinį ženklą.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.