Richardas Harrisas nekenčia Holivudo

Holivudo veteranas Richardsas Harrisas, istorinėje dramoje “Gladiatorius” atliekantis Romos imperatoriaus Marcuso Aurelijaus vaidmenį, per 70 savo gyvenimo metų pagarsėjo kaip didžiausias chuliganas, nepraustaburnis, alkoholikas, mergininkas ir narkomanas.
Jis du kartus buvo sukūręs šeimą ir išsiskyrė, turėjo apie tūkstantį meilužių, išgėrė dar daugiau alkoholio, buvo perdozavęs heroino, areštuotas už policininko užpuolimą.

Kita vertus, jis yra sukūręs nemažai įsimintinų vaidmenų, du kartus pretendavo į "Oskarą", iškovojo "Auksinį gaublį" ir geriausio aktoriaus prizą Kanų kino festivalyje, įrašė topu tapusią dainą, išleido du poezijos rinkinius ir parodė pačias geriausias verslininko savybes, kai už 6,5 milijono JAV dolerių dainininkei Barbrai Streisand pardavė savo namą Bahamuose.

Tačiau jis nekenčia Holivudo, beveik visus filmus vadina totaliais šūdais, juokiasi iš garsenybių ir siuntinėja jas labai toli.

"Prieš du metus dalyvavau viename sušiktame Holivudo vakarėlyje. Žiūriu, Bruce'as Willis vaikšto. Nusprendžiau su juos pasisveikinti ir prisistatyti. Tačiau tas pasipūtęs kvailys tik pasižiūrėjo į mano ranką ir atsuko nugarą! Tuomet aš pasakiau, "Atsiprašau, bet jūsų veidas man atrodo matytas, tačiau niekaip negaliu prisiminti pavardės,- juokdamasis pasakoja Richardas Harris, neišsigandęs gerokai įsiutusio Bruce'o Williso. - Po to dar pridėjau: "Bet kokiu atveju, kas tu bebūtum, užimi man skirtą vietą. O dabar, atsiknisk nuo manęs". Kai kurios Holivudo žvaigždės, teigia aktorius, verčia jį juoktis.

“Tas Johnas ... oh ... kokia ten jo pavardė? ... Na, pavyzdžiui, Travolta. Vieną kartą mačiau jį Kanuose. Atvyko nuosavu lėktuvu, pasipūtėliškai atsidarė duris ir išlipo kaip koks storas šūdžius su aštuoniais asmens sargybiniais, - kalbėjo Harrisas. - Ar jūs galite pagalvoti, aštuoni sargybiniai!!! Sušiktas pasirodymas!".

Žymiai geriau Richardas Harris atsiliepia apie "Gladiatoriaus" žvaigždes Russellą Crowe'ą ("Jis man labai patinka: nesijaučia žvaigžde, australas ir, svarbiausia, nemala šūdo") ir Joaquiną Phoenixą ("Jis yra aktorius genijus, bet šiek tiek kuoktelėjęs").

"Bombonešis"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

L. Mikalauskas renginyje pasirodė su nė mėnesio dar neturinčiu sūnumi (12)

Operos solistas Liudas Mikalauskas su žmona Sigita prieš mažiau nei mėnesį vėl prisiminė, ką reiškia auginti naujagimį. Jų šeimyninę trijulę papildė ketvirtasis narys – sūnelis Jonas. Savaitgalį Skaruliuose, Jonavos rajone, vykusiame muzikos festivalyje „Tėvo Stanislovo varpai“ ketveriukė pirmą kartą pozavo prieš „Kas vyksta Kaune“ fotografo objektyvą.

Naujame vaizdo klipe besifilmuojančiai S. Milinytei skausmą teko malšinti medikamentais (20)

Filmuodama muzikinį vaizdo klipą naujausai savo dainai „Every time you leave me" Jungtinėse Amerikos valstijose gyvenanti atlikėja Simona Milinytė ne tik sušalo, tačiau ir turėjo įveikti ir fizinį skausmą. Filmavimas vyko praėjus vos savaitei po avarijos kuomet į žalio šviesoforo signalo laukiančią Simoną rėžėsi trumpąją žinutę rašiusio vaikino automobilis. „Filmavausi vartodama nuskausminamuosius vaistus bei naudodama skausmo pleistrus", - DELFI pasakojo Simona.

J. Jurkutė paviešino mielą akimirką su savo trijų mėnesių dukrele (48)

Jau beveik keturis mėnesius aktorė bei TV laidų vedėja Jurgita Jurkutė-Širvaitė gyvena mamos gyvenimą. Kovo 29 dieną išvydo jųdviejų su vyru ilgai lauktas stebuklas - dukrytė Kornelija. Pirmadienį žinoma moteris su socialinių tinklų bičiuliais pasidalino nuotrauka, kurioje užfiksuota jos šilta akimirka su kūdikiu.

A. Tamulytės grožio paslaptis – judrumas, žingeidumas, meile švytinčios akys ir drąsa išlikti savimi (11)

Jau ne pirmą vasarą žavioji teatro aktorė Aurelija Tamulytė leidžia Palangoje. Iš šio kurorto aktorė važinėja į kitus Lietuvos miestus, kuriuose jai tenka vaidinti, o sostinę ir jos įkyrų bruzdesį šiltuoju metų laiku stengiasi visai pamiršti.

V. Pliadytė-Jakutienė neria į nuosavą verslą: galiausiai pribrendau ir veiksmams (112)

Buvusi muzikinės grupės „Naujosios pupytės“ narė Vita Pliadytė-Jakutienė neseniai pristatė naują savo projektą – butiką „Dolce Vita“. Tačiau DELFI žinoma moteris atskleidė, jog tikrosios savo svajonės ji dar neįgyvendino. „Dar reikia įdirbio ir laiko. Norėčiau atidaryti ir parduotuvę, bet kol kas anksti apie tai kalbėti“, - prasitarė pašnekovė.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.