Režisierius D. Lynchas bendradarbiaus su tinklalapiu

Trečiadienį režisierius Davidas Lynchas pranešė apie planus išskirtinai tik internetiniam tinklalapiui Shockwave.com sukurti seriją trumpų animacinių filmų pavadinimu "Kvailių šalis" (Dumbland).
Lynchas, režisavęs tokius filmus kaip "The Straight Story", "The Elephant Man" bei "Blue Velvet", teigė, kad kiekviena iš numatomų pirmųjų penkiolikos "Kvailių šalies" serijų bus maždaug trijų minučių trukmės, o su pirmosiomis iš jų interneto auditorija galės susipažinti jau birželio mėnesį.

"Tai bus labai lėkštas, tačiau rafinuotai lėkštas serialas," teigė Lynchas juokdamasis. "Šie filmukai bus kvaili ir labai blogos kokybės." Režisierius planuoja savarankiškai kurti serialą, tačiau iš pradžių jam dar reikės išmokti naudotis "Macromedia Flash" programine įranga, kuria yra sukuriama didžioji dalis internetinės animacijos.

"'Flash' animacija tai tikrai įdomus dalykėlis, todėl aš tiesiog nekantrauju kuo greičiau tai išbandyti," prisipažino Lynchas. Beje, šios savaitės pradžioje apie išskirtinį bendradarbiavimą kuriant dar vieną animacinį serialą tinklalapiui Shochwave.com paskelbė ir Jamesas L. Brooksas, o garsiojo "Žmogaus voro" kūrėjo Stano Lee sukurtos animacinės serijos "Septintasis portalas" jau pasirodė vasario mėnesį.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Paviešinti Š. Jasikevičiaus vestuvių Graikijoje kadrai (20)

Po aštuonerių bendro gyvenimo metų aukso žiedus Graikijojeos sostinėje Atėnuose sumainė Šarūnas Jasikevičius ir Anna Douka. Penktadienį sutuoktiniais tapusi pora įžadus davė dviejų savo vaikų, artimųjų ir bičiulių akivaizdoje.

Garsenybės traukia į Palangoje vykstančias lenktynes (45)

Šeštadienį Palangoje - tikras garsenybių desantas. Garsiausi šalies sporto ir pramogų pasaulio atstovai stebi ir dalyvauja kasmet vykstančiose „ENEOS 1006 km" automobilių lenktynėse.

Reido metu neblaivus prie vairo sučiuptas šokėjas A. Bajoras: alkotesteris parodė daugiau nei promilę (34)

Žinomas šokėjas ir šokių projektų dalyvis Arturas Bajoras naktį iš penktadienio į šeštadienį buvo pričiuptas neblaivus už vairo. Tai jau ne pirmas kartas kai žinomas vyras vairuoja neblaivus. Tiesa, pirmasis kartas pasibaigė blogiau.

A. Vėberis pasipiršo ilgametei mylimajai (37)

Legendinės muzikinės grupės „Naktinės personos“ narys Aras Vėberis susižadėjo su savo ilgamete gyvenimo drauge Martyna Kerbedyte. Šią žinią DELFI patvirtino ir pats atlikėjas.

Neįprasčiausi garsenybių vaikų vardai: vieni juos sukuria patys, o kitus padiktuoja keisčiausios aplinkybės (273)

Kol visas pasaulis svarsto, kodėl Kim Kardashian savo vaikams North West ir Saint suteikė pasaulio krypčių vardus, o aktorė Gwyneth Paltrow dukrą Apple pavadino obuoliu, Lietuvos garsenybės savo atžaloms suteikia ne ką mažiau negirdėtus vardus. Vieni juos sukuria patys, o kitus padiktuoja keisčiausios aplinkybės.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.