Rašytojas Vonnegutas yra kritiškos būklės po gaisro

Apie gaisrą buvo pranešta sekmadienį 19 val. Ugnis buvo pažabota po 20 minučių. Ji padarė tik nedidelę žalą vienam kambariui.

Ugniagesių atstovai pranešė, kad K. Vonnegutas savo studijoje žiūrėjo amerikietiškojo futbolo Supertaurės turnyrą. Tačiau tuo metu, kai kilo gaisras, jis buvo nusileidęs į apačią.

Iš pradžių nė vienas K. Vonneguto šeimos narys apie gaisrą nežinojo. Rašytojas, jo žmona, įžymybių fotografė Jill Krementz (Džil Kremenc), ir jų 17-metės duktė Lily (Lili) turi dėkoti kaimynui Hansui von Stackelbergui (Hansui fon Stakelbergui).

H. Von Stackelbergas pasakojo, kad kai jis atskubėjo, J. Krementz buvo beišeinanti pro duris. Rašytojas buvo pirmajame aukšte, o Lily Vonnegut - savo miegamajame.

Kaimynas su K. Vonnegutu nuėjo į studiją ir bandė užgesinti gaisrą. Kai kambarys prisipildė dūmų, H. von Stackelbergas įspėjo K. Vonnegutą išeiti.

K. Vonnegutas yra parašęs 19 romanų, įskaitant lietuviškai išleistus "Skerdykla Nr. 5" ir "Čempionų pusryčiai". Paskutinis didelis jo kūrinys "Laiko drebėjimas" ("Timequake"), buvo išleistas 1997 metais.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Alyvuogių aliejaus pažinimo vakare – gurmaniška puota garsenybėms (12)

Alyvuogių aliejus gali būti ne tik skanus, bet ir labai sveikas – tuo įsitikino būrys kviestinių svečių. Ketvirtadienio vakarą parduotuvėje „Itališko skonio gurmanai“ buvo surengta paskaita, kurios metu garsenybės mokėsi pažinti, suprasti ir ragauti alyvuogių aliejų. Vakaro metu buvo sugriautas ne vienas mitas apie šį bene kiekvienuose namuose esantį produktą ir išragauti parduotuvėje esantys gurmanų vertinami itališki skanėstai.

Besiskiriančių cirko artistų M. ir A. Zobovų drama: vyras žmoną purvais drabsto negailėdamas (82)

„VIP cirko“ direktorius Mykolas Zobovas (65 m.) ir jo ilgametė mylimoji Agnė Zobovienė (37 m.) po 15 bendro gyvenimo metų nusprendė oficialiai pasukti skirtingais keliais, tačiau skyrybos gerokai apkarto, mat M. Zobovas nepaliaujamai drabsto sutuoktinę purvais. Laidos „KK2“ reportaže vyras net prilygino A. Zobovienės neištikimybę prostitucijai.

A. Kavaliauskaitė susižadėjo su mylimuoju T. Legenzovu (8)

„Mis Lietuva 2014“ Agnė Kavaliauskaitė ištarė savo mylimąjam šokėjui Tomui Legenzovui lemtingąjį „taip“ – pora susižadėjo po daugiau nei šešerius metus trukusios draugystės.

D. Bosas kviečia padėti ligos užkluptam mažam berniukui (20)

Savo polinkiu padėti kitiems garsėjanti Daina Bosas ketvirtadienio popietę kreipėsi į „Facebook“ draugus su prašymu pagelbėti. Šįkart žinoma verslininkė paviešino jautrią sergančio berniuko istoriją ir prašė padėti ją viešinti bei paremti šeimą.

Prieš 13 metų prie altoriaus žengusi I. Stumbrienė vėl apsivilks nuotakos suknelę (50)

2004-aisiais prie altoriaus žengusi Inga Stumbrienė iki šiol pamena tą jaudulį. „Lyg tai būtų buvę vakar“, – šyptelėjo Inga, besiruošdama vėl užsivilkti vestuvinę suknelę. Tiesa, šįkart su ja ji žengs podiumu.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 25 d. 19.00 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.