Rašytojas Vonnegutas yra kritiškos būklės po gaisro

Apie gaisrą buvo pranešta sekmadienį 19 val. Ugnis buvo pažabota po 20 minučių. Ji padarė tik nedidelę žalą vienam kambariui.

Ugniagesių atstovai pranešė, kad K. Vonnegutas savo studijoje žiūrėjo amerikietiškojo futbolo Supertaurės turnyrą. Tačiau tuo metu, kai kilo gaisras, jis buvo nusileidęs į apačią.

Iš pradžių nė vienas K. Vonneguto šeimos narys apie gaisrą nežinojo. Rašytojas, jo žmona, įžymybių fotografė Jill Krementz (Džil Kremenc), ir jų 17-metės duktė Lily (Lili) turi dėkoti kaimynui Hansui von Stackelbergui (Hansui fon Stakelbergui).

H. Von Stackelbergas pasakojo, kad kai jis atskubėjo, J. Krementz buvo beišeinanti pro duris. Rašytojas buvo pirmajame aukšte, o Lily Vonnegut - savo miegamajame.

Kaimynas su K. Vonnegutu nuėjo į studiją ir bandė užgesinti gaisrą. Kai kambarys prisipildė dūmų, H. von Stackelbergas įspėjo K. Vonnegutą išeiti.

K. Vonnegutas yra parašęs 19 romanų, įskaitant lietuviškai išleistus "Skerdykla Nr. 5" ir "Čempionų pusryčiai". Paskutinis didelis jo kūrinys "Laiko drebėjimas" ("Timequake"), buvo išleistas 1997 metais.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

A. Douka pasidalino akimirka iš vestuvių su Š. Jasikevičiumi: nuotrauka griebia už širdies (41)

Praėjusį savaitgalį Graikijoje krepšinio treneris Šarūnas Jasikevičius vedė savo gyvenimo meilę ir savo vaikų mamą Anną Douką. Iki šiol šventės akimirkomis pasidalino tik Š. Jasikevičiaus bičiuliai, tačiau ilgai laukti neteko: trečiadienio vakarą jaunosios "Instagram" paskyroje pasirodė už širdies griebianti vestuvių akimirka, kurioje užfiksuota visa Jasikevičių šeima.

K. ir D. Zvonkai vestuvių metines atšventė toje pačioje vietoje kaip ir kasmet: mes kaip niekad laimingi (54)

Liepos 26-ąją Katažina ir Deivydas Zvonkai švenčia savo vestuvių metines. Šįkart poros tradicinę nuotrauką papildė mažieji dvyniai.

Specialiai DELFI: iš kelionės motociklu per Indiją grįžęs V. Baumila jau mąsto apie kitus ekstremalius iššūkius (1)

Trečiadienį DELFI Gyvai konferencijoje lankėsi atlikėjas Vaidas Baumila. Visai neseniai jis grįžo iš Indijos, po kurią drauge su bičiuliu keliavo motociklais. Su skaitytojais dainininkas pasidalino ne tik įspūdžiais, bet ir nufilmuota vaizdo medžiaga bei nuotraukomis.

Mirties kalnuose vos išvengusi J. Leonavičiūtė: vienos klaidos pamoko, o kitos būna lemtingos (70)

Kartu su dešimčia kitų ekstremalų aukščiausio Vakarų Europos kalno viršukalnę norėjusi pasiekti realybės šou dalyvė ir fitneso modelis Jolanta Leonavičiūtė trečiadienį pasitiko liūdnomis žiniomis apie į tą patį kalną kopiančio austro žūtį. „Mūsų kopimo dieną ekstremaliomis sąlygom žuvo žmogus. Akmenų griūtis. Mums visgi šiuo atveju pasisekė. Ne ta valanda", - rašė žinoma moteris.

B. Tiškevič pasidalijo daugiau nei 20 m. senumo kadru: tik tam tikros savybės išliko (7)

Televizijos laidų vedėja, aktorė ir žurnalistė Beata Tiškevič su sekėjais pasidalijo kadru, kuriame žinomą moterį sunku pažinti. Tačiau, anot jos pačios, kai kurie dalykai nesikeičia ir suaugus.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.