Rašytojas S. Rushdie rizikuoja dėl meilės

Jau prieš 10 metų Islamo ekstremistų myriop pasmerktas “Šėtoniškųjų eilių” autorius Salmanas Rushdie dėl gražiausios pasaulio moters pasiruošęs rizikuoti ir savo gyvybe.
Rašytojo, kuris jau buvo vedęs 3 kartus, draugai teigia, kad šį kartą Rushdie įsimylėjo 29-metę Indijos sekso dievaitę, buvusią manekenę ir aktorę Padmą Laksmi. Būtent dėl jos rašytojas yra pasiryžęs atsisakyti savo sąlyginai saugaus gyvenimo Londone, kur jį 24 valandas per parą saugo asmens sargybiniai, ir persikelti gyventi į Niujorką, kuriame jis galėtų tapti lengvu taikiniu teroristams.

“Jis yra panašaus amžiaus kaip ir Padmos motina, o galbūt ir vyresnis,” prisipažino su Rushdie keletą metų pažįstamas vieno žurnalo redaktorius.

Kai kurie 53-ejų metų Rushdie draugai bandė jį atkalbėti nuo draugystės su Padma, manydami kad ši užgaida yra tik tam tikra įpusėjusio gyvenimo krizės išraiška. Beje, neseniai rašytojas pasidarė akies vokų plastinę operaciją tikėdamasis taip tapti dar patrauklesnis, o dabar Padmos įkalbėtas jis ėmėsi laikytis dietos.

Padma Laksmi, kilusi iš pietų Indijos, studijavo Clarko universitete JAV, o mokslus baigės Ispanijoje. Būtent čia vienoje iš Madrido kavinių ją pastebėjo fotografas, pasiūlęs tapti modeliu.

Padma dirbo įvairiose madų agentūrose Paryžiuje ir Milane, demonstravo Gianni Versace, Giorgio Armani kolekcijas, jos nuotraukos puošė žurnalų “Elle”, “Vogue” ir “Mirabella” viršelius. Pasibaigus modelio karjerai, ji suvaidino keliuose filmuose ir vedė pramogines laidas Indijos televizijoje.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Bendrasis pagalbos centras apie J. Sadauskienės nepasitenkinimą jų operatorės darbu: ji pareigas atliko tinkamai (13)

Šeštadienio vakarą modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė su mama iš savo sodybos važiavo miško keliu, kuomet suprato, kad yra galimai sekama įtartino automobilio ir nusprendė paskambinti pagalbos telefonu 112, tačiau pagalbos, kurios tikėjosi, turėjo kone reikalauti ir apie tai nusprendė papasakoti savo paskyroje feisbuke. Tačiau Bendrojo pagalbos centro (BPC) atstovai tikina, jog surado duomenų bazėje J. Sadauskienės pokalbio su BPC operatore įrašą ir operatorė savo pareigas atliko tinkamai.

Maskvoje viešintis E. Dragūnas provokuoja: pozavo su sovietine simbolika dekoruota kepure (314)

Ryškiausias ir skandalingiausias Lietuvos atlikėjas Egidijus Dragūnas (40 m.) šiuo metu vieši Rusijos sostinėje Maskvoje. Kremlių aplankiusi Lietuvos žvaigždė socialiniuose tinkluose viešina savo viešnagės nuotraukas ir nebijodamas gerbėjų reakcijos dalijasi nuotraukomis su sovietine simbolika.

K. Toleikytė pozavo visiškai nuoga: kadras užgniaužia kvapą (66)

Savaitgalį modelis Karolina Toleikytė pasidalijo itin pikantiška nuotrauka, kurioje pozuoja visiškai nuoga.

Kauno klube – J. Leonavičiūtė ir neregėtai nuodėmingas fetišo vakarėlis (84)

Vakar „Taboo“ klube vyko mistiniu pavadinimu „Fetišo kambarys 1887“ renginys. Vakarėlis, apie kurį sklando legendos, apkalbos ir prieštaringos nuomonės, šį kartą vėl sudrebino miestą.

Galėjo baigtis tragiškai: mišku važiavusi J. Sadauskienė turėjo reikalauti 112 operatorės nepadėti ragelio (685)

Šeštadienio vakarą modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė su mama iš savo sodybos važiavo miško keliu, kuomet suprato, kad yra galimai sekama įtartino automobilio ir nusprendė paskambinti pagalbos telefonu, tačiau pagalbos, kurios tikėjosi, turėjo kone reikalauti.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.