Rašytojas S. Rushdie rizikuoja dėl meilės

Jau prieš 10 metų Islamo ekstremistų myriop pasmerktas “Šėtoniškųjų eilių” autorius Salmanas Rushdie dėl gražiausios pasaulio moters pasiruošęs rizikuoti ir savo gyvybe.
Rašytojo, kuris jau buvo vedęs 3 kartus, draugai teigia, kad šį kartą Rushdie įsimylėjo 29-metę Indijos sekso dievaitę, buvusią manekenę ir aktorę Padmą Laksmi. Būtent dėl jos rašytojas yra pasiryžęs atsisakyti savo sąlyginai saugaus gyvenimo Londone, kur jį 24 valandas per parą saugo asmens sargybiniai, ir persikelti gyventi į Niujorką, kuriame jis galėtų tapti lengvu taikiniu teroristams.

“Jis yra panašaus amžiaus kaip ir Padmos motina, o galbūt ir vyresnis,” prisipažino su Rushdie keletą metų pažįstamas vieno žurnalo redaktorius.

Kai kurie 53-ejų metų Rushdie draugai bandė jį atkalbėti nuo draugystės su Padma, manydami kad ši užgaida yra tik tam tikra įpusėjusio gyvenimo krizės išraiška. Beje, neseniai rašytojas pasidarė akies vokų plastinę operaciją tikėdamasis taip tapti dar patrauklesnis, o dabar Padmos įkalbėtas jis ėmėsi laikytis dietos.

Padma Laksmi, kilusi iš pietų Indijos, studijavo Clarko universitete JAV, o mokslus baigės Ispanijoje. Būtent čia vienoje iš Madrido kavinių ją pastebėjo fotografas, pasiūlęs tapti modeliu.

Padma dirbo įvairiose madų agentūrose Paryžiuje ir Milane, demonstravo Gianni Versace, Giorgio Armani kolekcijas, jos nuotraukos puošė žurnalų “Elle”, “Vogue” ir “Mirabella” viršelius. Pasibaigus modelio karjerai, ji suvaidino keliuose filmuose ir vedė pramogines laidas Indijos televizijoje.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Mergvakarį Rygoje atšventusi G. Lebedeva: tai buvo pasakiška diena (23)

Buvusi merginų muzikinės grupės „Kitokios" narė, o dabar sporto trenerė Greta Lebedeva šeštadienį su geriausiomis draugėmis atšventė mergvakarį. Vestuvėms besiruošianti žinoma moteris su bičiulėmis išsiruošė į Rygą, kur šventė ispanišku ritmu.

„Golden Parazyth“: Vilnius tampa išlepusiu nuobodyla (9)

Koncertų metų Vilniuje prie sienų kartais stoviniuoja snobai hipsteriai, žmonės nenori eiti ten, kur reikia mokėti – miestas tampa išlepusiu nuoboda. Taip LRT RADIJUI sako grupės „Golden Parazyth" narys Giedrius Širka. Kaip teigia kitas grupės narys Aurimas Vilkišius, taip yra ir dėl itin didelės pasiūlos: „Pagal tai, ką gauname, kokie užsienio atlikėjai atvyksta, Vilnius panašus į kitus didžiuosius Europos miestus."

Mėgstamiausi žinomų moterų bikiniai: puošti pačių rankomis, nerti ar pirkti prieš daugybę metų (6)

Margus, vienspalvius, dryžuotus, vienos dalies ar rankų darbo bikinius šiai vasarai pasirinkusios žinomos šalies moterys vienbalsiu tikina, jog svarbiausia – patogumas. Ir nors visos DELFI pašnekovės maudymosi kostiumėlius kolekcionuoja, paprašytos parodyti mėgstamiausią ilgai negalvoja ir iš spintos ištraukia tą, kuris mieliausias širdžiai.

Po 12 metų R. Mikelkevičiūtė su vyru susituokė ir bažnyčioje (209)

Žinoma televizijos laidų vedėja ir žurnalistė Rūta Mikelkevičiūtė šiltą šeštadienio pavakarę Vilniaus Šv. Kryžiaus bažnyčioje prisiekė amžiną meilę savo vyrui Rolandui Remeikiui, praneša zmones.lt.

Paviešinti Š. Jasikevičiaus vestuvių Graikijoje kadrai (50)

Po aštuonerių bendro gyvenimo metų aukso žiedus Graikijojeos sostinėje Atėnuose sumainė Šarūnas Jasikevičius ir Anna Douka. Penktadienį sutuoktiniais tapusi pora įžadus davė dviejų savo vaikų, artimųjų ir bičiulių akivaizdoje.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.