“Radiohead” narys dienoraštyje išreiškė panieką M. Thatcher

“Radiohead” gitaristas Edas O’Brienas liko labai nepatenkintas buvusios šalies premjerės Margaretos Thatcher atsisveikinimu su Čilės diktatoriumi generolu Augusto Pinochetu, kuriam praeitą savaitę buvo leista grįžti į tėvynę.
Oficialiame grupės tinklalapyje O’Brienas, prisiminęs Thatcher išvykstančiam Ponochetui įteiktą mažą dovanėlę, ją pavadino “patetiška anglofile”.

“Ši dovana galėjo reikšti tik sero Franciso Drake’o ir visos Anglijos flotilės pralaimėjimą ispanų armadai. Neįtikėtina, o galbūt visai tikėtina, tačiau tai leidžia manyti apie ją kaip apie “patetišką anglofilę”, kuri niekada nenutuokė apie asmenines žmonių teises,” parašė muzikantas savo internetiniame dienoraštyje.

Neseniai grupė “Radiohead” paskelbė dalyvausianti šiemetiniame Meltdowno festivalyje Londone, kurų kuruos Scottas Walkeris.

“Mes planuojame koncertuoti Meltdowno festivalyje liepos 1-ąją dieną ir tai padarysime dėl Scotto Walkerio. Jis pats pasiūlė mums dalyvauti šiame festivalyje ir mes sutikome, nes paprasčiausiai norėjome tapti gerais Scotto bičiuliais,” praeitą savaitę pareiškė Thomas Yorke’as.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Reido metu neblaivus prie vairo sučiuptas šokėjas A. Bajoras: alkotesteris parodė daugiau nei promilę (9)

Žinomas šokėjas ir šokių projektų dalyvis Arturas Bajoras naktį iš penktadienio į šeštadienį buvo pričiuptas neblaivus už vairo. Tai jau ne pirmas kartas kai žinomas vyras vairuoja neblaivus. Tiesa, pirmasis kartas pasibaigė blogiau.

A. Vėberis pasipiršo ilgametei mylimajai (18)

Legendinės muzikinės grupės „Naktinės personos“ narys Aras Vėberis susižadėjo su savo ilgamete gyvenimo drauge Martyna Kerbedyte. Šią žinią DELFI patvirtino ir pats atlikėjas.

Neįprasčiausi garsenybių vaikų vardai: vieni juos sukuria patys, o kitus padiktuoja keisčiausios aplinkybės (152)

Kol visas pasaulis svarsto, kodėl Kim Kardashian savo vaikams North West ir Saint suteikė pasaulio krypčių vardus, o aktorė Gwyneth Paltrow dukrą Apple pavadino obuoliu, Lietuvos garsenybės savo atžaloms suteikia ne ką mažiau negirdėtus vardus. Vieni juos sukuria patys, o kitus padiktuoja keisčiausios aplinkybės.

Saulėtoje Graikijoje Š. Jasikevičius vedė savo vaikų motiną A. Douką (29)

Po aštuonerių bendro gyvenimo metų aukso žiedus Graikijojeos sostinėje Atėnuose sumainė Šarūnas Jasikevičius ir Anna Douka. Penktadienį sutuoktiniais tapusi pora įžadus davė dviejų savo vaikų, artimųjų ir bičiulių akivaizdoje.

Į Palangą renkasi Lietuvos rinktinės krepšininkai: kai kuriuos lydi šeimos, kiti atvyksta vieni (8)

Penktadienį į pajūrį atvykę Lietuvos krepšinio rinktinės krepšininkai atrodė apsipalaidavę ir linksmai nusiteikę. Žinomus vyrus į pasiruošimo čempionatui stovyklą lydėjo žmonos, gyvenimo draugės ir vaikai. Tačiau kai kurie jų Palangą pasiekė vieni.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.