R. Mikelkevičiūtė vasarą skirs moteriškam atokvėpiui: aš su dukra, vyras – su sūnumi

 (14)
„Dabar ir mes turėsime laiko sau“, – nusijuokė viešnias pasitikusios Giedrė Talmantienė ir Rūta Mikelkevičiūtė. Prasidėjo vasara, tad ir televizijos laidų vedėjos pagaliau ras laiko atokvėpiui, kurį nusprendė pradėti moteriškos kompanijos apsuptyje.
Giedrė Talmantienė, Rūta Mikelkevičiūtė
© DELFI / Karolina Pansevič

„Norime padėkoti toms moterims, kurios gyvenime suspėja viską: vaikus pagimdyti, juos užauginti, išauklėti, darbą dirbti ir dar labai gražiai atrodyti“, – šyptelėjo laidos „Valanda su Rūta“ vedėja R. Mikelkevičiūtė, išgirdusi klausimą, kodėl vasaros sezono pradžią nusprendė pažymėti ramioje popietėje su būsimomis ir esamomis mamomis.

Laidos „Nuo... iki...“ vedėja G. Talmantienė pridūrė: „Jos juk viską daro dėl kitų: kad vaikams būtų gerai, vyrui būtų gerai, kolegoms būtų smagu. Moterys dažnai pamiršta save, todėl norime padėkoti moterims už visą tą energiją ir triūsą bei priminti, kad nepamirštų laiko skirti ir sau“.

Beje, išgirdusios klausimą, ar prasidėjus vasarai jos pračios ras laiko sau, kone sutartinai pradėjo šypsotis: „O, taip!“.

„Esame suplanavę laiko sau su savo dukromis“, – nusišypsojo G. Talmantienė. „Vienai jau suėjo šešiolika, kitai jau ant nosies“, – kolegę papildė R. Mikelkevičiūtė.

Abi mamos jau suplanavo, kad netrukus leisis į kelionę su savo dukromis po JAV.

„Jei tėvas imtų dukrą į ilgą kelionę, jis sakytų, kad tai – vyriškumo pamoka. Tačiau dabar mamos ima dukras į kelionę, tad gal tai moteriškumo pamoka, – pasakojo R. Mikelkevičiūtė. – Skrendame beveik keturioms savaitėms į JAV. Skrendame pas draugus ir keliausime po Ameriką. Juk reikia paauglėms parodyti, kaip atrodo ta svajonių šalis.“

„Tegul pažiūri, kaip atrodo tos svajonės, – pridūrė G. Talmantienė. – Nors aišku, jos matys tik tą saldų gyvenimą, nes nedirbs padavėjomis kur nors Los Andželo bare. Tačiau tegu pažiūri, kaip ten žmonės gyvena ir ar tos kalbos apie pinigus iš dangaus yra bent truputį tiesa. Apskritai reikia pabūti ir pasišnekėti su dukromis, kol jos dar šneka, kol dar neturi savų antrųjų pusių.“

Ar buvo lengva vyrams pasakyti, kad jie liks laikyti visus keturis namų kampus kone pusei vasaros? „Lengva. Aš visada sakau, kad mano vyras, kaip ir Giedrės, yra ne tas, kuris padeda auginti, bet tas, kuris augina savo sūnų. Tai du milžiniški skirtumai. Aš su dukra, vyras – su sūnumi“, – džiaugėsi R. Mikelkevičiūtė.

Anot G. Talmantienės, ji jau daugelį metų keliauja darbo reikalais, tad jos vyras taip pat mielai būna su dukrele vienas. „Būdavo, kad grįždavome namo ir pabuvus vos kelias dienas persikrauni lagaminus ir vėl skrendi. Bet niekada nebūdavo taip, kad reiktų rūpintis. Visada būdavau rami. Neišvažiuodavau su įtampa ir skaudančia galva“, – šypsojosi G. Talmantienė.

Pasidžiaugti ramia valandėle moteriškų pokalbių apsuptyje atvyko pirmagimio besilaukianti dainininkė Baiba Skurstenė-Serdiukė, taip pat netrukus mama tapsianti politikė Agnė Bilotaitė, atlikėja Vaida Genytė ir būrys kitų.

Popietės metu moterys ne tik mėgavosi trumpa atokvėpio nuo darbų bei rūpesčiu valandėle, bet ir mėgavosi „PJAzz“ paruoštais užkandžiais.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Stilistės studijas baigusi ir Italiją paliekanti K. Meschino neslepia kylančio graudulio (10)

Vilniaus verslininkų dukra Karolina Meschino pirmadienį atsiėmė trejus metus lauką Stilistės ir estetikos kūrėjos diplomą. Kaip pati Karolina pasakojo DELFI, šiuo metu jos viduje sumišusios emocijos: ir džiaugsmas, ir graudulys.

Net neatlikęs visos bausmės J. Radzevičius sulaukė malonės (385)

Neblaivus pėsčiųjų perėjoje partrenkęs ir mirtinai pensininką sužalojęs televizijos laidų ir renginių vedėjas Jonas Radzevičius sulaukė malonės – teismas nutarė anksčiau laiko panaikinti jam taikomus apribojimus.

G. Rutkauskienė-Vasha ryžosi tatuiruotei itin skausmingoje vietoje: atėjus į saloną pasiūlė gerai pagalvoti (51)

Graikijoje gyvenanti, tačiau šiuo metu Lietuvoje su vyru Ronaldu bei dukrele Adrija atostogaujanti, Gabrielė Rutkauskienė-Vasha pasidalijo nuotrauka, kurioje matyti, jog jos kūną puošia jau antra tatuiruotė.

Stilistė V. Šaulytė atskleidė darbo užkulisius: nuolatinis skubėjimas, nešuliai ir mėlynės ant rankų (5)

Pirmoji moksleivių „Facebook“ LIVE televizija jau kurį laiką laidoje „8ToGo“ kalbina žinomus įvairių profesijų atstovus, kuriuos priverčia prisiminimais grįžti į mokyklos laikus ir papasakoti apie įdomiausius karjeros kelio vingius. Naujausioje laidoje Danielius ir Tomas kalbino žinomą stilistę Viktoriją Šaulytė, kuri laidos žiūrovams ne tik atskleidė stilisto darbo užkulisius, bet ir pasidalino pikantiškomis mokyklos laikų istorijomis.

Naujausioje Monikos Linkytės fotosesijoje – nematyti Londono vaizdai (7)

Atlikėjai Monikai Linkytei ši vasara – kitokia. Dainininkė ką tik grįžo vasaros koncertams iš Londono, kur pabaigė pirmuosius muzikos kūrybos studijų metus BIMM universitete, ir stilinga fotosesija įamžino pirmą vasarą Didžiojoje Britanijoje. Fotosesijoje Monika norėjo Londoną atspindėti tokį, koks jis yra jai: spalvingas, įkvepiantis ir nuolat besikeičiantis.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.