Prie “Avinėlių tylėjimo” komandos prisijungė Gary Oldmanas

 (2)
Ridley Scotto režisuojamo “Avinėlių tylėjimo” tęsinio “Hannibalas” prodiuseriai patvirtino, kad pirmadienį pradedamoje filmuoti kino juostoje prie aktorių Anthony Hopkinso ir Juliannos Moore prisijungs ir Gary Oldmanas.
Naujasis filmas iš pradžių penkias savaites bus filmuojamas Florencijoje, vėliau per aštuonias savaites Vašingtone, Ričmonde bei Pietų Karolinoje bus nufilmuotos ir likusios scenos.

Ilgai lauktas 1991-aisiai “Oskaro” nusipelniusio Jonathano Demme’o trilerio tęsinys bus kuriamas “Universal Studios” kino kompanijos, kuri taip par rūpinsis filmo tiražavimu ir platinimu visame pasaulyje.

Hopkinsas vaidins kanibalistišku potraukiu pasižymintį daktarą Hannibalą Lecterį, įsitraukusį į Florencijos meno pasaulį. Moore pakeis Jodie Foster, “Avinėlių tylėjime” vaidinusią FTB agentę Clarice Starling. Tuo tarpu Oldmanui atiteks vienos iš Hannibalo aukų vaidmuo.

Filme taip pat vaidins italų aktoriai Giancarlo Giannini, Francesca neri bei Ivano Marescotti.

Beje, režisierius Scottas prisipažino, kad prieštaringa romano pabaiga, kurioje Hannibalo ir Claricės santykiai tampa daug artimesni nei įprasta tarp policininkų ir žudikų, filmo scenarijuje buvo radikaliai pakeista.

Prodiuseris Dino De Laurentiis teigė, kad filmo galutinis biudžetas dar nėra tiksliai apskaičiuotas, tačiau projektas turėtų kainuoti apie 80 milijonų dolerių.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Mergvakarį Rygoje atšventusi G. Lebedeva: tai buvo pasakiška diena (9)

Buvusi merginų muzikinės grupės „Kitokios" narė, o dabar sporto trenerė Greta Lebedeva šeštadienį su geriausiomis draugėmis atšventė mergvakarį. Vestuvėms besiruošianti žinoma moteris su bičiulėmis išsiruošė į Rygą, kur šventė ispanišku ritmu.

„Golden Parazyth“: Vilnius tampa išlepusiu nuobodyla (7)

Koncertų metų Vilniuje prie sienų kartais stoviniuoja snobai hipsteriai, žmonės nenori eiti ten, kur reikia mokėti – miestas tampa išlepusiu nuoboda. Taip LRT RADIJUI sako grupės „Golden Parazyth" narys Giedrius Širka. Kaip teigia kitas grupės narys Aurimas Vilkišius, taip yra ir dėl itin didelės pasiūlos: „Pagal tai, ką gauname, kokie užsienio atlikėjai atvyksta, Vilnius panašus į kitus didžiuosius Europos miestus."

Mėgstamiausi žinomų moterų bikiniai: puošti pačių rankomis, nerti ar pirkti prieš daugybę metų (4)

Margus, vienspalvius, dryžuotus, vienos dalies ar rankų darbo bikinius šiai vasarai pasirinkusios žinomos šalies moterys vienbalsiu tikina, jog svarbiausia – patogumas. Ir nors visos DELFI pašnekovės maudymosi kostiumėlius kolekcionuoja, paprašytos parodyti mėgstamiausią ilgai negalvoja ir iš spintos ištraukia tą, kuris mieliausias širdžiai.

Po 12 metų R. Mikelkevičiūtė su vyru susituokė ir bažnyčioje (227)

Žinoma televizijos laidų vedėja ir žurnalistė Rūta Mikelkevičiūtė šiltą šeštadienio pavakarę Vilniaus Šv. Kryžiaus bažnyčioje prisiekė amžiną meilę savo vyrui Rolandui Remeikiui, praneša zmones.lt.

Paviešinti Š. Jasikevičiaus vestuvių Graikijoje kadrai (50)

Po aštuonerių bendro gyvenimo metų aukso žiedus Graikijojeos sostinėje Atėnuose sumainė Šarūnas Jasikevičius ir Anna Douka. Penktadienį sutuoktiniais tapusi pora įžadus davė dviejų savo vaikų, artimųjų ir bičiulių akivaizdoje.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.