Prie “Avinėlių tylėjimo” komandos prisijungė Gary Oldmanas

 (2)
Ridley Scotto režisuojamo “Avinėlių tylėjimo” tęsinio “Hannibalas” prodiuseriai patvirtino, kad pirmadienį pradedamoje filmuoti kino juostoje prie aktorių Anthony Hopkinso ir Juliannos Moore prisijungs ir Gary Oldmanas.
Naujasis filmas iš pradžių penkias savaites bus filmuojamas Florencijoje, vėliau per aštuonias savaites Vašingtone, Ričmonde bei Pietų Karolinoje bus nufilmuotos ir likusios scenos.

Ilgai lauktas 1991-aisiai “Oskaro” nusipelniusio Jonathano Demme’o trilerio tęsinys bus kuriamas “Universal Studios” kino kompanijos, kuri taip par rūpinsis filmo tiražavimu ir platinimu visame pasaulyje.

Hopkinsas vaidins kanibalistišku potraukiu pasižymintį daktarą Hannibalą Lecterį, įsitraukusį į Florencijos meno pasaulį. Moore pakeis Jodie Foster, “Avinėlių tylėjime” vaidinusią FTB agentę Clarice Starling. Tuo tarpu Oldmanui atiteks vienos iš Hannibalo aukų vaidmuo.

Filme taip pat vaidins italų aktoriai Giancarlo Giannini, Francesca neri bei Ivano Marescotti.

Beje, režisierius Scottas prisipažino, kad prieštaringa romano pabaiga, kurioje Hannibalo ir Claricės santykiai tampa daug artimesni nei įprasta tarp policininkų ir žudikų, filmo scenarijuje buvo radikaliai pakeista.

Prodiuseris Dino De Laurentiis teigė, kad filmo galutinis biudžetas dar nėra tiksliai apskaičiuotas, tačiau projektas turėtų kainuoti apie 80 milijonų dolerių.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

K. Toleikytė pozavo visiškai nuoga: kadras užgniaužia kvapą (187)

Savaitgalį modelis Karolina Toleikytė pasidalijo itin pikantiška nuotrauka, kurioje pozuoja visiškai nuoga.

Kauno klube – J. Leonavičiūtė ir neregėtai nuodėmingas fetišo vakarėlis (71)

Vakar „Taboo“ klube vyko mistiniu pavadinimu „Fetišo kambarys 1887“ renginys. Vakarėlis, apie kurį sklando legendos, apkalbos ir prieštaringos nuomonės, šį kartą vėl sudrebino miestą.

Galėjo baigtis tragiškai: mišku važiavusi J. Sadauskienė turėjo reikalauti 112 operatorės nepadėti ragelio (754)

Šeštadienio vakarą modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė su mama iš savo sodybos važiavo miško keliu, kuomet suprato, kad yra galimai sekama įtartino automobilio ir nusprendė paskambinti pagalbos telefonu, tačiau pagalbos, kurios tikėjosi, turėjo kone reikalauti.

I. Stonkuvienė: negaliu suprasti moterų, kurios, prabėgus savaitei po gimdymo, spraudžiasi į korsetą (86)

Indrė Stonkuvienė – moteris-raketa. Bent jau taip atrodo, išgirdus kiek veiklos ji turi ir bandant suprasti, kaip viską suspėja. Aktorė, televizijos laidų vedėja, socialinių tinklų žvaigždė, humoristė, stilistė, mama, žmona, nuomonės formuotoja, bendradarbiaujanti su įvairiausių projektų kūrėjais... Galima vardinti ir vardinti. Su masių širdis užkariavusia, pozityvumu spinduliuojančia, iš savęs ir visuomenės stereotipų pasijuokti nebijančia Indre kalbamės apie tai, ką ji mėgsta labiausiai.

D. Bunkaus sužadėtinė V. Siegel imasi verslo: gal pasiseks, o gal ir ne (196)

Danieliaus Bunkaus sužadėtinė Viktorija Siegel netrukus žengs podiumu ir demonstruos vieną iš proginių ir vestuvinių Paulos Poderytės naujausios kolekcijos suknelių. Prieš renginį mergina, bendraudama su DELFI, papasakojo apie jos laukiančius naujus gyvenimo pokyčius.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.