Po pokalbio internete – į dviračių parduotuvę

 (2)
Subyrėjusios “Turboreanimacijos” ir dabartinės, neseniai antrąjį albumą “Nafta” išleidusios N-14 lyderis Kastis interneto vartuose DELFI.lt bendravo su savo gerbėjais ir priešininkais virtualioje erdvėje.
© DELFI
Po valandą trukusio pokalbio, Kastis pakilo nuo stalo, gurkštelėjo kolos ir šyptelėjo: “Cha, buvo įdomu. Internetas tampa jėga – tokia pačia, kokia kadaise buvo roko muzika”.

Jis nesitikėjo, kad pokalbių kambaryje (“chate”) apsilankę interneto naršytojai taip pradės jį “spausti” įvairiais klausimais nuo pat pirmų pokalbio minučių.

“Koks blogiausiais “Naftos” kūrinys? Penkios blogiausios Lietuos grupės? Koks N-14 muzikos stilius?”, - nuo tokių muzikinių klausimų man greitai apsisuko galva”, - pasakojo Kastis.

Iš pradžių bandęs pakreipti pokalbį intelektualesne prasme (“Kas yra lobizmas?”), N-14 lyderis greitai sulaukė neigiamos reakcijos ir kaltinimų “pernelyg dideliu gudrumu”.

Kastis chatas
Kastis chatas
© DELFI

“Iš dalies tai mane kiek nuvylė – pašnekovų nenoras bendrauti intelektualesnėmis temomis. Bet vėliau greitai perpratau “chato” taisykles – kuo daugiau jumoro ir blevyzgų, - juokiasi Kastis. – Manau, ir aš, ir “rebiatos” “turėjome” gerą laiką.

Gaila tik, kad buvau kiek pagiringas, ir labai dideliu sąmojumi neblykstelėjau”. Su DELFI svetainės pokalbių kambario lankytojais Kastis bendravo tik valandą.

“Turiu susitikimą”, - paaiškino jis ir atsisveikinęs su pokalbio dalyviais, išskubėjo lauk. Taip, neapsirinkate, jo ten jau laukė šviesiaplaukė gražuolė. Kur jie nuėjo? Nepatikėsite – į dviračių parduotuvę.

Matyt “naftininkas” Kastis tapo ekologiškų transporto priemonių šalininku.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Kauno klube – J. Leonavičiūtė ir neregėtai nuodėmingas fetišo vakarėlis (6)

Vakar „Taboo“ klube vyko mistiniu pavadinimu „Fetišo kambarys 1887“ renginys. Vakarėlis, apie kurį sklando legendos, apkalbos ir prieštaringos nuomonės, šį kartą vėl sudrebino miestą.

Galėjo baigtis tragiškai: mišku važiavusi J. Sadauskienė turėjo reikalauti 112 operatorės nepadėti ragelio (703)

Šeštadienio vakarą modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė su mama iš savo sodybos važiavo miško keliu, kuomet suprato, kad yra galimai sekama įtartino automobilio ir nusprendė paskambinti pagalbos telefonu, tačiau pagalbos, kurios tikėjosi, turėjo kone reikalauti.

I. Stonkuvienė: negaliu suprasti moterų, kurios, prabėgus savaitei po gimdymo, spraudžiasi į korsetą (83)

Indrė Stonkuvienė – moteris-raketa. Bent jau taip atrodo, išgirdus kiek veiklos ji turi ir bandant suprasti, kaip viską suspėja. Aktorė, televizijos laidų vedėja, socialinių tinklų žvaigždė, humoristė, stilistė, mama, žmona, nuomonės formuotoja, bendradarbiaujanti su įvairiausių projektų kūrėjais... Galima vardinti ir vardinti. Su masių širdis užkariavusia, pozityvumu spinduliuojančia, iš savęs ir visuomenės stereotipų pasijuokti nebijančia Indre kalbamės apie tai, ką ji mėgsta labiausiai.

D. Bunkaus sužadėtinė V. Siegel imasi verslo: gal pasiseks, o gal ir ne (209)

Danieliaus Bunkaus sužadėtinė Viktorija Siegel netrukus žengs podiumu ir demonstruos vieną iš proginių ir vestuvinių Paulos Poderytės naujausios kolekcijos suknelių. Prieš renginį mergina, bendraudama su DELFI, papasakojo apie jos laukiančius naujus gyvenimo pokyčius.

I. Morkūnienė ir Paula pasipuošė ta pačia suknele: kuriai tiko labiau? (45)

Nesenai vieno grožio prekių salono renginio vedėja tapusi Indrė Morkūnienė sužibo linksmu įvaizdžiu – pasipuošė ananasų aplikacijomis dekoruota suknele. Vos po kelių dienų tokia pačia suknele pasipuošė ir „eurovizinėse“ atrankose išgarsėjusi atlikėja Paula Valentaitė.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.