Ph.Collinsas buvusiems grupės nariams iškėlė bylą

Populiarus Britų pop atlikėjas ir dainų autorius Philas Collinsas dviems buvusiems savo pritariamosios grupės nariams iškėlė bylą. Daininko nuomone, jis jiems sumokėjo net 500 000 svarų per didelį honorarą.
Trečiadienį Louisas Satterfieldas bei Rahmlee Davisas, buvę grupės "Earth, Wind and Fire" nariai, iš JAV specialiai atskrido į Londoną, kad dalyvautų bylos nagrinėjime.

49-erių metų Collinsas tvirtina sumokėjęs nepagrįstai didelį honorarą abiems atlikėjams, kurie 9-10 dešimtmečiuose buvo buvo pritariančiosios grupės nariais.

51-erių metų Davisas ir 61-erių Satterfieldas padėjo Collinsui įrašyti populiariausius jo albumus "Face Value" bei "But Seriously". Porelė teigė pasirašiusi specialų kontraktą, pagal kurį jiems atitenka 0.5% honoraras už kiekvieną šiuose albumuose esančių dainų atlikimą nuo pat 1990-aisiais prasidėjusio Collinso turo pradžios. Tačiau teisme Philo Collinso advokatas Robertas Howe'as pareiškė, kad dėl kai kurių buhalterinių klaidų honoraras jiems buvo mokamas iš viso už 15 dainų, kai tuo tarpu kontrakte buvo minimi tik penki kūriniai.

Howe'as teigė, kad kompanija "Phil Collins Ltd." nesiekia permokėtos sumos sugrąžinimo, nes jau tris metus nemokėjo honorarų ir taip susigrąžino beveik visus pinigus, tačiau siekia oficialaus pareiškimo, atleidžiančio nuo tolesnio honorarų mokėjimo Satterfieldui bei Davisui.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Pirmagimio besilaukiančiai šokėjai S. Kniazevičiūtei pirmieji nėštumo mėnesiai buvo itin nelengvi (9)

„Tuo, kas vyksta grožio pasaulyje, iš tiesų domiuosi. Perskaitau daug informacijos, karščiausias naujienas visuomet išgirstu salonuose, į kuriuos užsuku manikiūro ar pedikiūro, kai ką išmėginu pati. Nežinau kodėl, bet apie blakstienų laminavimą išgirdau tik dabar. Ir jis mane pakerėjo!“, – sakė pirmagimio besilaukianti tituluota šokėja, televizijos šokių projekto „Šok su žvaigžde“ nugalėtoja Sandra Kniazevičiūtė.

Į kino festivalio renginį G. Steponavičių atlydėjo 16 metų jaunesnė mylimoji (78)

2013 m. išsiskyręs Gintaras Steponavičius (49 m.) ilgai vienas neužsibuvo ir netrukus glėbyje glaudė naują mylimąją – 16 metų jaunesnę Vaidę Žygutytę. Trejus metus šiltus jausmus puoselėjanti pora trečiadienio vakarą kartu pasirodė ir „Kino pavasario“ atidarymo ceremonijoje.

Sulieknėjusi ir pastebimai atjaunėjusi L. Kalpokaitė žibėjo „Kino pavasario“ atidarymo ceremonijoje (19)

Trečiadienio vakarą Nacionalinėje filharmonije iškilmingai paminėtas 22-ojo „Kino pavasario“ festivalio startas, subūręs ryškiausius visuomenės veikėjus.

Į Nacionalinę filharmoniją susirinkę kviestiniai svečiai buvo paprašyti pasitempti ir pasipuošti (66)

Trečiadienio vakarą Nacionalinėje filharmonijoje paskelbtas tarptautinio kino festivalio „Kino pavasaris“ startas. Iškilminga atidarymo ceremonija šįmet pažymimas jau 22-oji festivalio gyvavimo sukaktis.

Prabangius prekinius ženklus mėgstanti bušido mergaitė S. Kateivaitė atskleidė, kiek kainuoja brangiausias jos apdaras (50)

Jei vyktų seksualiausios klaipėdietės rinkimai, į titulą neabejotinai galėtų pretenduoti Simona Kateivaitė. Madai ir stiliui neabejinga mergina pristato internetinės drabužių ir aksesuarų parduotuvės denimdream.com naujausias pavasario/ vasaros kolekcijas.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 25 d. 19.00 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.