Ph.Collinsas buvusiems grupės nariams iškėlė bylą

Populiarus Britų pop atlikėjas ir dainų autorius Philas Collinsas dviems buvusiems savo pritariamosios grupės nariams iškėlė bylą. Daininko nuomone, jis jiems sumokėjo net 500 000 svarų per didelį honorarą.
Trečiadienį Louisas Satterfieldas bei Rahmlee Davisas, buvę grupės "Earth, Wind and Fire" nariai, iš JAV specialiai atskrido į Londoną, kad dalyvautų bylos nagrinėjime.

49-erių metų Collinsas tvirtina sumokėjęs nepagrįstai didelį honorarą abiems atlikėjams, kurie 9-10 dešimtmečiuose buvo buvo pritariančiosios grupės nariais.

51-erių metų Davisas ir 61-erių Satterfieldas padėjo Collinsui įrašyti populiariausius jo albumus "Face Value" bei "But Seriously". Porelė teigė pasirašiusi specialų kontraktą, pagal kurį jiems atitenka 0.5% honoraras už kiekvieną šiuose albumuose esančių dainų atlikimą nuo pat 1990-aisiais prasidėjusio Collinso turo pradžios. Tačiau teisme Philo Collinso advokatas Robertas Howe'as pareiškė, kad dėl kai kurių buhalterinių klaidų honoraras jiems buvo mokamas iš viso už 15 dainų, kai tuo tarpu kontrakte buvo minimi tik penki kūriniai.

Howe'as teigė, kad kompanija "Phil Collins Ltd." nesiekia permokėtos sumos sugrąžinimo, nes jau tris metus nemokėjo honorarų ir taip susigrąžino beveik visus pinigus, tačiau siekia oficialaus pareiškimo, atleidžiančio nuo tolesnio honorarų mokėjimo Satterfieldui bei Davisui.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

L. Mikalauskas renginyje pasirodė su nė mėnesio dar neturinčiu sūnumi (14)

Operos solistas Liudas Mikalauskas su žmona Sigita prieš mažiau nei mėnesį vėl prisiminė, ką reiškia auginti naujagimį. Jų šeimyninę trijulę papildė ketvirtasis narys – sūnelis Jonas. Savaitgalį Skaruliuose, Jonavos rajone, vykusiame muzikos festivalyje „Tėvo Stanislovo varpai“ ketveriukė pirmą kartą pozavo prieš „Kas vyksta Kaune“ fotografo objektyvą.

Naujame vaizdo klipe besifilmuojančiai S. Milinytei skausmą teko malšinti medikamentais (21)

Filmuodama muzikinį vaizdo klipą naujausai savo dainai „Every time you leave me" Jungtinėse Amerikos valstijose gyvenanti atlikėja Simona Milinytė ne tik sušalo, tačiau ir turėjo įveikti ir fizinį skausmą. Filmavimas vyko praėjus vos savaitei po avarijos kuomet į žalio šviesoforo signalo laukiančią Simoną rėžėsi trumpąją žinutę rašiusio vaikino automobilis. „Filmavausi vartodama nuskausminamuosius vaistus bei naudodama skausmo pleistrus", - DELFI pasakojo Simona.

J. Jurkutė paviešino mielą akimirką su savo trijų mėnesių dukrele (57)

Jau beveik keturis mėnesius aktorė bei TV laidų vedėja Jurgita Jurkutė-Širvaitė gyvena mamos gyvenimą. Kovo 29 dieną išvydo jųdviejų su vyru ilgai lauktas stebuklas - dukrytė Kornelija. Pirmadienį žinoma moteris su socialinių tinklų bičiuliais pasidalino nuotrauka, kurioje užfiksuota jos šilta akimirka su kūdikiu.

A. Tamulytės grožio paslaptis – judrumas, žingeidumas, meile švytinčios akys ir drąsa išlikti savimi (11)

Jau ne pirmą vasarą žavioji teatro aktorė Aurelija Tamulytė leidžia Palangoje. Iš šio kurorto aktorė važinėja į kitus Lietuvos miestus, kuriuose jai tenka vaidinti, o sostinę ir jos įkyrų bruzdesį šiltuoju metų laiku stengiasi visai pamiršti.

V. Pliadytė-Jakutienė neria į nuosavą verslą: galiausiai pribrendau ir veiksmams (113)

Buvusi muzikinės grupės „Naujosios pupytės“ narė Vita Pliadytė-Jakutienė neseniai pristatė naują savo projektą – butiką „Dolce Vita“. Tačiau DELFI žinoma moteris atskleidė, jog tikrosios savo svajonės ji dar neįgyvendino. „Dar reikia įdirbio ir laiko. Norėčiau atidaryti ir parduotuvę, bet kol kas anksti apie tai kalbėti“, - prasitarė pašnekovė.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.