"Pelenai" mėgavosi internetinės konferencijos privalumais

 (1)
Vakar roko grupės "Pelenai" naujojo albumo "Kitaip" pristatymo proga DELFI.lt vyko internetinė konferencija ("chat'as"), kurioje su "Pelenais" turėjo progą pabendrauti jų gerbėjai ar šiaip smalsaujantys. Už šmaikščiausius ir labiausiai patikusius klausimus "Pelenai" kai kuriuos "chat'o" dalyvius apdalino prizais: naujojo disko CD bei marškinėliais.
© Mindaugo Vosyliaus nuotr.
"Pelenai" teigė anksčiau nieko bendro su kompiuteriais neturėję , juolab nedalyvavę jokiose internetinėse konferencijose, tačiau tokia bendravimo forma jiems pasirodė labai įdomi ir linksma.

Tik pradėję "chat'ą" "Pelenai" tvirtino, jog geriausi klausimai tokie, kurių nesugalvoja žurnalistai. "Per paprastą spaudos konferenciją niekuomet niekas tiesiai nepaklaustų, su kuo aš miegu,o čia išdrįso", -- sakė "Pelenų" narys Gintas Banys (boso gitara).

"Pelenai"
© Mindaugo Vosyliaus nuotr.

Muzikantams nė kiek netrukdė tai, kad jie nemato pašnekovų veidų, į klausimus jiems pasirodė atsakinėti netgi lengviau nei spaudos konferencijoje. Be to, "Pelenai" džiaugėsi galėję pabendrauti su daugiau žmonių. " "Chat'o" dalyviai buvo linksmi ir šmaištūs. Iš pradžių mes kažkaip labai rimtai atsakinėjome, bet po to atsipalaidavome", -- sakė Gintas.

Paklausti, nuo ko ketina keisti įvaizdį, "Pelenai" atsakė pradėsią nuo muzikos, bet gali nutikti, kad baigsią plikai nusiskusdami galvas. Į klausimą, kodėl jų koncertinis turas vyks Vokietijoje, o ne Rusijoje "Pelenai" atsakė, jog Rusiją jau užėmę "Biplan".

"Chat'o" nariai klausinėjo ir apie tai, koks yra Česlovo Gabalio, "Pelenų" vokalisto automobilis. "Greitas ir kiauru duslintuvu", - šmaikštavo grupė. Smalsaujantiems apie tai, ką "Pelenai" veikia, kai važinėja iš miesto į miesą koncertuodami, grupės nariai sakė : "Lošiam kortom ir geriam viskį".

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Paviešinti Š. Jasikevičiaus vestuvių Graikijoje kadrai (20)

Po aštuonerių bendro gyvenimo metų aukso žiedus Graikijojeos sostinėje Atėnuose sumainė Šarūnas Jasikevičius ir Anna Douka. Penktadienį sutuoktiniais tapusi pora įžadus davė dviejų savo vaikų, artimųjų ir bičiulių akivaizdoje.

Garsenybės traukia į Palangoje vykstančias lenktynes (45)

Šeštadienį Palangoje - tikras garsenybių desantas. Garsiausi šalies sporto ir pramogų pasaulio atstovai stebi ir dalyvauja kasmet vykstančiose „ENEOS 1006 km" automobilių lenktynėse.

Reido metu neblaivus prie vairo sučiuptas šokėjas A. Bajoras: alkotesteris parodė daugiau nei promilę (34)

Žinomas šokėjas ir šokių projektų dalyvis Arturas Bajoras naktį iš penktadienio į šeštadienį buvo pričiuptas neblaivus už vairo. Tai jau ne pirmas kartas kai žinomas vyras vairuoja neblaivus. Tiesa, pirmasis kartas pasibaigė blogiau.

A. Vėberis pasipiršo ilgametei mylimajai (37)

Legendinės muzikinės grupės „Naktinės personos“ narys Aras Vėberis susižadėjo su savo ilgamete gyvenimo drauge Martyna Kerbedyte. Šią žinią DELFI patvirtino ir pats atlikėjas.

Neįprasčiausi garsenybių vaikų vardai: vieni juos sukuria patys, o kitus padiktuoja keisčiausios aplinkybės (273)

Kol visas pasaulis svarsto, kodėl Kim Kardashian savo vaikams North West ir Saint suteikė pasaulio krypčių vardus, o aktorė Gwyneth Paltrow dukrą Apple pavadino obuoliu, Lietuvos garsenybės savo atžaloms suteikia ne ką mažiau negirdėtus vardus. Vieni juos sukuria patys, o kitus padiktuoja keisčiausios aplinkybės.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.