"Pelenai" mėgavosi internetinės konferencijos privalumais

 (1)
Vakar roko grupės "Pelenai" naujojo albumo "Kitaip" pristatymo proga DELFI.lt vyko internetinė konferencija ("chat'as"), kurioje su "Pelenais" turėjo progą pabendrauti jų gerbėjai ar šiaip smalsaujantys. Už šmaikščiausius ir labiausiai patikusius klausimus "Pelenai" kai kuriuos "chat'o" dalyvius apdalino prizais: naujojo disko CD bei marškinėliais.
© Mindaugo Vosyliaus nuotr.
"Pelenai" teigė anksčiau nieko bendro su kompiuteriais neturėję , juolab nedalyvavę jokiose internetinėse konferencijose, tačiau tokia bendravimo forma jiems pasirodė labai įdomi ir linksma.

Tik pradėję "chat'ą" "Pelenai" tvirtino, jog geriausi klausimai tokie, kurių nesugalvoja žurnalistai. "Per paprastą spaudos konferenciją niekuomet niekas tiesiai nepaklaustų, su kuo aš miegu,o čia išdrįso", -- sakė "Pelenų" narys Gintas Banys (boso gitara).

"Pelenai"
© Mindaugo Vosyliaus nuotr.

Muzikantams nė kiek netrukdė tai, kad jie nemato pašnekovų veidų, į klausimus jiems pasirodė atsakinėti netgi lengviau nei spaudos konferencijoje. Be to, "Pelenai" džiaugėsi galėję pabendrauti su daugiau žmonių. " "Chat'o" dalyviai buvo linksmi ir šmaištūs. Iš pradžių mes kažkaip labai rimtai atsakinėjome, bet po to atsipalaidavome", -- sakė Gintas.

Paklausti, nuo ko ketina keisti įvaizdį, "Pelenai" atsakė pradėsią nuo muzikos, bet gali nutikti, kad baigsią plikai nusiskusdami galvas. Į klausimą, kodėl jų koncertinis turas vyks Vokietijoje, o ne Rusijoje "Pelenai" atsakė, jog Rusiją jau užėmę "Biplan".

"Chat'o" nariai klausinėjo ir apie tai, koks yra Česlovo Gabalio, "Pelenų" vokalisto automobilis. "Greitas ir kiauru duslintuvu", - šmaikštavo grupė. Smalsaujantiems apie tai, ką "Pelenai" veikia, kai važinėja iš miesto į miesą koncertuodami, grupės nariai sakė : "Lošiam kortom ir geriam viskį".

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Podiumu žengė krepšininkų žmonos: tarp jų ir gruodį trečiojo vaikelio susilaukusi G. Songailė (22)

Papuošalų kūrėja Viktorija Kac kartu su drabužių kūrėjomis Sandra Šernė ir Ieva Grybauskiene suvienijo jėgas ir antradienio vakarą į vieną sostinės prekybos centrų sukvietė madai ir labdarai neabejingas garsenybes. Susirinkusiems svečiams buvo pristatyta papuošalų „Lush Jewelry“ ir drabužių „Female“ prekės ženklų naujausios 2017 metų pavasario/vasaros kolekcijos, kurias demonstravo žinomų krepšininkų žmonos. Nemaža dalis kolekcijų gaminių bus padovanota socialiniam projektui „Trys seserys“.

Už pareigūnų garbės ir orumo pažeminimą G. Einikiui teks pakratyti piniginę (20)

Antradienį Klaipėdos miesto apylinkės teismas Gintarui Einikiui skyrė 100 eurų baudą už tai, kad jis būdamas neblaivus, pažeidė viešą tvarką ir įžeidinėjo policijos pareigūnus, praneša Klaipėdos miesto apylinkės teismas.

S. Steikūnaitė – apie išsvajotą nuotakos suknelę: „pūsti tortai“ buvo madingi prieš dešimt metų (42)

Daugelį metų modeliu dirbusi grupės „Naujosios pupytės“ narė Saistė Steikūnaitė netrukus vėl žengs podiumu. Šį kartą ji demonstruos naujausios Paulos Poderytės kolekcijos suknelę. Prieš pat pristatymą Skaistė DELFI paatviravo apie savo spintos turinį ir požiūrį į seksualius drabužėlius.

Kūno rengybos čempionatų dalyvė I. Žuolytė atskleidė tobulą pratimą užpakaliuko tobulinimui (35)

Ingai Žuolytei – 22-eji. Ji – sportininkė, kurios pasakojimus apie sportinę veiklą, subalansuotą mitybą ir motyvaciją seka daugiau nei 20 000 gerbėjų feisbuke. Tuo pačiu ji – studentė ir drabužių ženklo „Inzo Clothes“ sumanytoja. Inga puikiai žino, kiek tenka paaukoti, ruošiantis lengvojo kultūrizmo (fitneso) varžyboms, kiek valios prireikė atsikratyti daug svorio ir kaip suderinti mokslus, darbą ir mylimus užsiėmimus.

Aktorė I. Norkutė-Žvinienė teismui pateikto skyrybų prašymo nesureikšmina: mes vėl gyvename kartu (157)

Šiaulių miesto apylinkės teisme nagrinėjamas aktorės Ingos Norkutės-Žvinienės (44 m.) ir jos vyro Valstybinio Šiaulių dramos teatro vadovo Aurimo Žvinio (34 m.) prašymas dėl santuokos nutraukimo. Šią žinią naujienų portalui DELFI patvirtino teismo pirmininko padėjėja Nijolė Damulė.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.