Pavarottis gali būti apkaltintas mokesčių vengimu

Italijos šiaurinio miesto Bolonijos vietinio teismo kaltintojai pasiūlė iškelti baudžiamąją bylą operos superžvaigždei Luciano Pavarotti dėl sukčiavimo mokant mokesčius, penktadienį pranešė agentūra ANSA.
Prokuroras Manfredis Luongo įtaria, kad tenoras, pagrindine gyvenamąja vieta įvardinęs savo namus Monako mieste Monte Carle, išsisuko nuo daugiau kaip 4.84 milijonų dolerių mokesčių, kuriuos jam būtų reikėję sumokėti Italijos mokesčių rinkėjams.

Ar iškelti baudžiamąją bylą garsiajam italų tenorui spręs Bolonijos vietinio teismo teisėjas Alberto Ziroldis, perėmęs ir ankstesnę Pavarotti bylą, kurioje dainininkas buvo įpareigotas sugrąžinti mokesčius už 1989-90 metų periodą. Beje, dėl pastarojo teismo nuosprendžio dainininkas pateikė apeliaciją.

“Aš neišsisukinėju nuo mokesčių,” pernai metais reporteriams teigė Pavarottis. ”Aš moku mokesčius ten, kur aš dainuoju. Dainininkui sunku išvengti mokesčių, nes nuo jo uždarbio atskaičiuojami net 33%.”

Pavarottis teigia gyvenantis Monte Carle esančiuose apartamentuose, tačiau kaltintojai įtaria, jog daugiau laiko tenoras visgi praleidžia savo rezidencijose gimtojoje Modenoje bei Pesaro miestelyje prie Adrijos jūros.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Bendrasis pagalbos centras apie J. Sadauskienės nepasitenkinimą jų operatorės darbu: ji pareigas atliko tinkamai (13)

Šeštadienio vakarą modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė su mama iš savo sodybos važiavo miško keliu, kuomet suprato, kad yra galimai sekama įtartino automobilio ir nusprendė paskambinti pagalbos telefonu 112, tačiau pagalbos, kurios tikėjosi, turėjo kone reikalauti ir apie tai nusprendė papasakoti savo paskyroje feisbuke. Tačiau Bendrojo pagalbos centro (BPC) atstovai tikina, jog surado duomenų bazėje J. Sadauskienės pokalbio su BPC operatore įrašą ir operatorė savo pareigas atliko tinkamai.

Maskvoje viešintis E. Dragūnas provokuoja: pozavo su sovietine simbolika dekoruota kepure (313)

Ryškiausias ir skandalingiausias Lietuvos atlikėjas Egidijus Dragūnas (40 m.) šiuo metu vieši Rusijos sostinėje Maskvoje. Kremlių aplankiusi Lietuvos žvaigždė socialiniuose tinkluose viešina savo viešnagės nuotraukas ir nebijodamas gerbėjų reakcijos dalijasi nuotraukomis su sovietine simbolika.

K. Toleikytė pozavo visiškai nuoga: kadras užgniaužia kvapą (64)

Savaitgalį modelis Karolina Toleikytė pasidalijo itin pikantiška nuotrauka, kurioje pozuoja visiškai nuoga.

Kauno klube – J. Leonavičiūtė ir neregėtai nuodėmingas fetišo vakarėlis (84)

Vakar „Taboo“ klube vyko mistiniu pavadinimu „Fetišo kambarys 1887“ renginys. Vakarėlis, apie kurį sklando legendos, apkalbos ir prieštaringos nuomonės, šį kartą vėl sudrebino miestą.

Galėjo baigtis tragiškai: mišku važiavusi J. Sadauskienė turėjo reikalauti 112 operatorės nepadėti ragelio (685)

Šeštadienio vakarą modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė su mama iš savo sodybos važiavo miško keliu, kuomet suprato, kad yra galimai sekama įtartino automobilio ir nusprendė paskambinti pagalbos telefonu, tačiau pagalbos, kurios tikėjosi, turėjo kone reikalauti.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.