Pasirinkti muzikanto kelią paskatino “kabinetinis rojalis”

Dueto "Ramios bitės" dainų autorius Kamilijus Venckus prisipažino, kad pasirinkti muzikanto kelią jį paskatino vienas vaikystės įvykis.
Pasirodo, muzikanto senelis buvo profesionalus vargonininkas, kuriam už atsidavimą darbui vietinės bažnyčios klebonas įteikė neįkainojamą dovaną - “kabinetinį rojalį”.

Senelis vėliau įžvalgiai nusprendė šį instrumentą padovanoti savo mylimam anūkui, tuo ir nulemdamas Kamilijaus ateitį.

”Gyvenime daugiau nieko nemoku, tik groti, o ir nenorėčiau nieko keisti. Muzika man yra viskas - ir darbas, ir pragyvenimo šaltinis, ir laisvalaikis”, - teigė "Ramių bičių" narys.

Kamilijus neslėpė, kad jis neapsiriboja vien savo kūryba –jis taip pat dirba Skuodo meno mokykloje, kur moko vaikus groti klarnetu ir saksofonu. Kitas dueto "Ramios bitės" muzikantas Vidmantas Daukšas vaikystę praleido su meškere ant upės kranto, tačiau, kaip šypsodamasis prisiminė muzikantas, jis į muzikos pasaulį buvo įtrauktas klastingu būdu.

“Užaugęs ketinau tapti ichtiologu, - pasakojo jis. - Deja, jau pirmoje klasėje buvo pastebėta, kad turiu padorų balsą ir “netraukiu” pro šalį.

Todėl buvau priviliotas į mokyklos chorą masinėms scenoms, o vėliau paaiškėjo, kad tai buvo tik apgaulė – mane privertė dainuoti solo”.

Kadangi Vidmanto tėvai taip pat nebuvo abejingi savo vaiko gabumams, būsimasis muzikantas atsidūrė dar rimtesnių specialistų rankose, o dabar pats "Ramių bičių" narys ne tik groja bei dainuoja pats, bet ir moko meno mokykloje muzikos kitus.

"Bombonešis"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Be makiažo pasirodžiusi O. Pikul-Jasaitienė: vyras sakė, tokia labai patinku (5)

Viešumoje Osaną Pikul-Jasaitienę dažniausiai matome pasipuošusią kruopščiu makiažu, tačiau moteris nebijo pademonstruoti ir natūralų grožį. Tokia natūralia asmenuke feisbuke pasidalijusi Oksana tiesiog paskendo komplimentų jūroje.

Į viešumą iškilus žiniai apie subyrėjusią G. Karaliūnaitės šeimą – atvira jos išpažintis: meilė baigiasi ties pinigais (99)

Ankstyvą trečiadienio rytą Gintarės Karaliūnaitės-Canuel vyras Marcas Andre Canuelis savo feisbuke paviešino įrašą, kuriuo apkaltino savo žmoną Gintarę bandymu nuo jo atplėšti jųdviejų dukrą Sofiją. Žinia apie poros nesutarimus buvo netikėta, tačiau po kelių valandų tylos G. Karaliūnaitė-Canuel nusprendė nebetylėti ir DELFI atvirai papasakojo apie jau antrus metus besitęsiančius pykčius bei subyrėjusią šeimą.

Šimtmečio akcija „Ačiū“: žinomi žmonės dėkoja kuriantiesiems šalies sėkmę

Minint 13-ąsias Lietuvos įstojimo į Šiaurės Atlanto sutarties organizaciją (NATO) metines, prasideda Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui skirta akcija „Ačiū“. Prie šios akcijos jungiasi žinomi šalies žmonės ir kviečia padėkoti visiems, kurie savo darbais prisidėjo prie Lietuvos kelio į sėkmę.

33-ejų metų sukaktį švenčiantis M. Petruškevičius dovaną sau jau įteikė: šis gimtadienis ypatingas (33)

Kovo 29-ąją 33-iąjį gimtadienį švenčiantis Mantas Petruškevičius DELFI atskleidė, kad ne kartą planavo šią šventę sutikti kokiame nors atokiame pasaulio kampelyje, tačiau jo draugai vis nepaleidžia – primena apie artėjančią šventę ir ragina nepraleisti progos susitikti.

G. Karaliūnaitės-Canuel vyras Marcas dainininkę apkaltino bandymu atimti jųdviejų dukrą (94)

Naktį iš antradienio į trečiadienį buvusios dainininkės Gintarės Karaliūnaitės-Canuel vyras Marcas savo feisbuko paskyroje išliejo širdį ir apkaltino žmoną ketinimu iš jo atimti jųdviejų dukterį.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.