Pasirinkti muzikanto kelią paskatino “kabinetinis rojalis”

Dueto "Ramios bitės" dainų autorius Kamilijus Venckus prisipažino, kad pasirinkti muzikanto kelią jį paskatino vienas vaikystės įvykis.
Pasirodo, muzikanto senelis buvo profesionalus vargonininkas, kuriam už atsidavimą darbui vietinės bažnyčios klebonas įteikė neįkainojamą dovaną - “kabinetinį rojalį”.

Senelis vėliau įžvalgiai nusprendė šį instrumentą padovanoti savo mylimam anūkui, tuo ir nulemdamas Kamilijaus ateitį.

”Gyvenime daugiau nieko nemoku, tik groti, o ir nenorėčiau nieko keisti. Muzika man yra viskas - ir darbas, ir pragyvenimo šaltinis, ir laisvalaikis”, - teigė "Ramių bičių" narys.

Kamilijus neslėpė, kad jis neapsiriboja vien savo kūryba –jis taip pat dirba Skuodo meno mokykloje, kur moko vaikus groti klarnetu ir saksofonu. Kitas dueto "Ramios bitės" muzikantas Vidmantas Daukšas vaikystę praleido su meškere ant upės kranto, tačiau, kaip šypsodamasis prisiminė muzikantas, jis į muzikos pasaulį buvo įtrauktas klastingu būdu.

“Užaugęs ketinau tapti ichtiologu, - pasakojo jis. - Deja, jau pirmoje klasėje buvo pastebėta, kad turiu padorų balsą ir “netraukiu” pro šalį.

Todėl buvau priviliotas į mokyklos chorą masinėms scenoms, o vėliau paaiškėjo, kad tai buvo tik apgaulė – mane privertė dainuoti solo”.

Kadangi Vidmanto tėvai taip pat nebuvo abejingi savo vaiko gabumams, būsimasis muzikantas atsidūrė dar rimtesnių specialistų rankose, o dabar pats "Ramių bičių" narys ne tik groja bei dainuoja pats, bet ir moko meno mokykloje muzikos kitus.

"Bombonešis"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

M. Jankavičius su žmona laukia šeimos pagausėjimo (22)

Atlikėjas Mantas Jankavičius su žmona Ieva Simniškytė-Jankavičiene laukiasi trečiojo vaiko, skelbia portalas 15min.lt.

R. Kirilkinas po jo nuogo įrašo paviešinimo nebegali išeiti į gatvę: jaučiuosi nesaugus bei pažemintas (216)

Antradienį žiniasklaidą apskriejo nuogo Ruslano Kirilkino nuotrauka. Realybės šou „2 barai“ dalyvaujantis atlikėjas kamerų užfiksuotas jam miegant.

J. Arlauskaitė-Jazzu į spaudos konferenciją atsivedė ir savo globotinę Luną (17)

Antradienį Vilniuje įvyko šį penktadienį Zaraso saloje prasidėsiančio muzikos festivalio "Galapagai" spaudos konferencija, kurioje dalyvavo ir ten į sceną lipsianti Justė Arlauskaitė-Jazzu. Garsi dainininkė į renginį atvyko ne viena, o su savo globotine kalyte Luna.

L. Mikalauskas renginyje pasirodė su nė mėnesio dar neturinčiu sūnumi (30)

Operos solistas Liudas Mikalauskas su žmona Sigita prieš mažiau nei mėnesį vėl prisiminė, ką reiškia auginti naujagimį. Jų šeimyninę trijulę papildė ketvirtasis narys – sūnelis Jonas. Savaitgalį Skaruliuose, Jonavos rajone, vykusiame muzikos festivalyje „Tėvo Stanislovo varpai“ ketveriukė pirmą kartą pozavo prieš „Kas vyksta Kaune“ fotografo objektyvą.

Naujame vaizdo klipe besifilmuojančiai S. Milinytei skausmą teko malšinti medikamentais (32)

Filmuodama muzikinį vaizdo klipą naujausai savo dainai „Every time you leave me" Jungtinėse Amerikos valstijose gyvenanti atlikėja Simona Milinytė ne tik sušalo, tačiau ir turėjo įveikti ir fizinį skausmą. Filmavimas vyko praėjus vos savaitei po avarijos kuomet į žalio šviesoforo signalo laukiančią Simoną rėžėsi trumpąją žinutę rašiusio vaikino automobilis. „Filmavausi vartodama nuskausminamuosius vaistus bei naudodama skausmo pleistrus", - DELFI pasakojo Simona.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.