Parduodamas daininko Johno Lennono pianinas

"Steinway" pianinas, su kuriuo Johnas Lennonas sukūrė savo taikos himną "Imagine", liepos mėnesį bus parduodamas pramogų internetiniame tinklapyje "eOffer" už rekordinę 1 mln svarų sterlingų kainą.
Pati internetinė svetainė bus atsidaryta tik kovo mėnesį, o pianinas, priklausantis privačiam kolekcionieriui iš Pietų Anglijos, šiuo metu yra grupės "The Beatles" istoriniame muziejuje Liverpulyje.

Nors jis ir nėra tas žymusis baltasis pianinas, kurį galima išvysti "Imagine" dainos video klipe, tačiau būtent jis stovėjo Lennono namuose Askote ir būtent juo buvo sukurtas ir įrašytas legendinis hitas.

Aukcionistas Tedas Owenas mano, kad pianiną pavyks parduoti už rekordinę kainą, tiek dėl pačios dainos populiarumo, tiek ir dėl visų grupės "The Beatles" nuopelnų.

"Už Erico Claptono gitarą neseniai buvo sumokėta 500,000 svarų, tačiau Lennono globalinė, moralinė ir muzikinė įtaka yra dar didesnė. Todėl pianino pradinis įvertinimas buvo pagrįtas atsižvelgus į ankstesnį žmonių susidomėjimą tokiais aukcionais", teigė Owenas.

"Imagin", pirmą kartą įrašyta 1971-aisiais, tapo milžinišku hitu, kai buvo dar kartą išleista netrukus po Johno Lennono mirties 1980-aisiais. Be to, pernai metais Britanijoje ji buvo pripažinta mėgstamiausia lyrine daina bei antra geriausia tūkstantmečio daina.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Su sužadėtiniu išsiskyrusi K. Ivanova renginyje pasirodė su nauju mylimuoju (32)

Trečiadienio vakarą Pietų Korėjos bendrovė „Samsung“ Niujorke pristatė savo šių metų didžiausią naujovę „Samsung Galaxy S8“ ir šio modelio galingesnę versiją „Galaxy S8+“.

O. Gasanovas: visad atrodė, kad mirsiu sulaukęs trisdešimt kelerių, todėl kasdien ir stengiuosi kuo daugiau pamatyti (4)

Rodos, jo pilna visur. Tai jis televizijos eteryje sveikinasi iš Niujorko, Londono ar Dubajaus, pasakodamas ten gyvenančių tautiečių istorijas laidoje „Emigrantai“, tai dalinasi asmenukėmis iš Barselonos, Amsterdamo ar Rio de Žaneiro. Jo balsas skamba „Zip Fm“ radijo laidose, o kelionėse sutiktų išskirtinių žmonių istorijos nugula žurnalo „Happy 365“ puslapiuose. Orijaus Gasanovo kasdienybė – spalvinga, pozityvi ir dinamiška. Tokia ir jo paskyra socialiniame tinkle „Instagram“, kurią seka daugiau nei 30 000 gerbėjų.

Be makiažo pasirodžiusi O. Pikul-Jasaitienė: vyras sakė, tokia labai patinku (53)

Viešumoje Osaną Pikul-Jasaitienę dažniausiai matome pasipuošusią kruopščiu makiažu, tačiau moteris nebijo pademonstruoti ir natūralų grožį. Tokia natūralia asmenuke feisbuke pasidalijusi Oksana tiesiog paskendo komplimentų jūroje.

Londone aktoriaus karjeros siekiantis Ž. Tratas: apie naują vardą ir neišpildytus jam pažadus (38)

Lietuvoje realybės šou, vaidmenimis serialuose bei reklamose išgarsėjęs Žilvinas Tratas šiuo metu gyvena Londone ir tolimesnių karjeros galimybių siekia ten. LRT televizijos laidos „Emigrantai“ kūrėjams vyras sutiko papasakoti apie pasikeitusį gyvenimą, naują vardą ir priežastis, dėl ko bėgo iš Lietuvos.

Į viešumą iškilus žiniai apie subyrėjusią G. Karaliūnaitės šeimą – atvira jos išpažintis: meilė baigiasi ties pinigais (242)

Ankstyvą trečiadienio rytą Gintarės Karaliūnaitės-Canuel vyras Marcas Andre Canuelis savo feisbuke paviešino įrašą, kuriuo apkaltino savo žmoną Gintarę bandymu nuo jo atplėšti jųdviejų dukrą Sofiją. Žinia apie poros nesutarimus buvo netikėta, tačiau po kelių valandų tylos G. Karaliūnaitė-Canuel nusprendė nebetylėti ir DELFI atvirai papasakojo apie jau antrus metus besitęsiančius pykčius bei subyrėjusią šeimą.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.