“Oskarų” nominantai vakarieniavo kartu

Į Beverly Hillse vykstančią “Oskarų” įteikimo ceremoniją jie paprastai susirenka iš įvairių pasaulio kampelių, tačiau visų jų lūpose skamba tie patys žodžiai: “Tai ne varžybos. Mums paprasčiausiai smagu čia būti.”
Šiemetinio “Oskarų” sezono, kupino netikėtumų ir naujokų, iškilminga vakarienė “Hilton” viešbutyje parodė, jog ši ceremonija vertina tiek ir aktorius veteranus, tiek ir neseniai kino industrijoje sužibėjusias žvaigždes.

“Man šiandien čia tikrai labai patinka, nes iš tikrųjų nereikia nieko kalbėti,” prisipažino aktorė Hillary Swank, nominuota geriausios aktorės prizui už vaidmenį filme “Boys Don’t Cry” (Vaikinai neverkia). “Tu paprasčiausiai gali sėdėti greta visų šių talentingų žmonių.”

Pagal “Oskarų” apdovanojimų tradiciją pirmadienį visi nominantai susirinko bendrai nuotraukai. Fotografui tik pradėjus fotografuoti, pasirodė entuziastingai atsiprašinėjantis Michaelas Clarke Duncanas, kurio vaidmuo juostoje “The Green Mile” (Žalioji mylia) buvo pristatytas geriausio antraplanio vaidmens apdovanojimui. Visi susirinkusieji tiesiog pratrūko kvatotis kai aktorius paaiškino, kad per sekmadienį vykusius Kino aktorių gildijos apdovanojimus jis pametė namų raktą ir neturėjo kur apsistoti.

Hillary Swank

”Tai greičiausiai pirmas kartas, kai į šventišką nominantų vakarienę papuolė benamis asmuo,” taip į aktoriaus pasiteisinimus sureagavo Akademijos vadovas Marvinas Levy.

Vėliau kiekvienam nominantui buvo įteiktas Akademijos sertifikatas bei marškinėliai.

Beje, dar prieš vakarienę su aktoriai trumpai susitiko su žurnalistais, kuriems tai buvo puiki proga sužinoti viską pradedant filmų, kuriuose jie vaidino, potekste ir baigiant ką jie vilkės per “Oskarų” įteikimo ceremoniją.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Galėjo baigtis tragiškai: mišku važiavusi J. Sadauskienė turėjo reikalauti 112 operatorės nepadėti ragelio (93)

Šeštadienio vakarą modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė su mama iš savo sodybos važiavo miško keliu, kuomet suprato, kad yra galimai sekama įtartino automobilio ir nusprendė paskambinti pagalbos telefonu, tačiau pagalbos, kurios tikėjosi, turėjo kone reikalauti.

I. Stonkuvienė: negaliu suprasti moterų, kurios, prabėgus savaitei po gimdymo, spraudžiasi į korsetą (69)

Indrė Stonkuvienė – moteris-raketa. Bent jau taip atrodo, išgirdus kiek veiklos ji turi ir bandant suprasti, kaip viską suspėja. Aktorė, televizijos laidų vedėja, socialinių tinklų žvaigždė, humoristė, stilistė, mama, žmona, nuomonės formuotoja, bendradarbiaujanti su įvairiausių projektų kūrėjais... Galima vardinti ir vardinti. Su masių širdis užkariavusia, pozityvumu spinduliuojančia, iš savęs ir visuomenės stereotipų pasijuokti nebijančia Indre kalbamės apie tai, ką ji mėgsta labiausiai.

D. Bunkaus sužadėtinė V. Siegel imasi verslo: gal pasiseks, o gal ir ne (198)

Danieliaus Bunkaus sužadėtinė Viktorija Siegel netrukus žengs podiumu ir demonstruos vieną iš proginių ir vestuvinių Paulos Poderytės naujausios kolekcijos suknelių. Prieš renginį mergina, bendraudama su DELFI, papasakojo apie jos laukiančius naujus gyvenimo pokyčius.

I. Morkūnienė ir Paula pasipuošė ta pačia suknele: kuriai tiko labiau? (43)

Nesenai vieno grožio prekių salono renginio vedėja tapusi Indrė Morkūnienė sužibo linksmu įvaizdžiu – pasipuošė ananasų aplikacijomis dekoruota suknele. Vos po kelių dienų tokia pačia suknele pasipuošė ir „eurovizinėse“ atrankose išgarsėjusi atlikėja Paula Valentaitė.

E. Dragūno spintoje – apvalią sumelę kainuojantys sportiniai kostiumai (23)

Modelio Simonos Starkutės prekinis ženklas „SbyS“ jau netrukus švęs vienerių metų gimtadienį. Pasitinkant pavasarį manekenė pristato naujausią laisvalaikiui skirtos aprangos kolekciją. Stilingumas, praktiškumas ir amžinai madinga – taip būtų galima apibūdinti Simonos prekinį ženklą.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.