Operos legenda Callas buvo pagimdžiusi Onassis vaiką

 (2)
Operos legenda Maria Callas (Marija Kalas) 1960 metais pagimdė graikų laivybos magnato Aristotle Onassis (Aristotelio Onasio) vaiką, kuris po kelių valandų mirė dėl natūralių priežasčių, spalio numeryje rašo "Vanity Fair".
Žurnalas spausdina Nicholas Gage (Nikolo Geidžo) parašytos M. Callas biografijos ištraukas.

Italų operos dievaitė apie netektį papasakojo tik keliems žmonėms, o daugeliui draugų vėliau tvirtino, kad A. Onassis privertė ją pasidaryti abortą. Ši versija buvo pateikiama jos biografijose, bet N. Gage tvirtina, kad trijų metų tyrimas parodė ją esant klaidingą.

N. Gage pateikia oficialius 1960-ųjų dokumentus, rastus tarp privačių M. Callas popierių ir trijų žmonių pasakojimus. Kūdikis esą gimė po Cezario pjūvio, o maždaug po 2 valandų nustojo kvėpuoti ir buvo nuvežtas į ligoninę, kur pripažintas mirusiu. M. Callas jį buvo pavadinusi Omero Lengrini (Omeru Lengriniu) ir palaidojo Milane. Kūdikio, kuris gimė po 8 nėštumo mėnesių, pavardė liko nepaaiškinta.

Dėl sūnaus netekties M. Callas pergyveno iki pat savo mirties 1977-aisiais ir dažnai iš Paryžiaus atvykdavo aplankyti jo kapo.

1968 metais A. Onassis vedė Jacqueline Kennedy (Žakliną Kenedi), nužudyto JAV prezidento Johno F. Kennedy (Džono F. Kenedžio) našlę. Magnatas mirė 1975-aisiais.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Galėjo baigtis tragiškai: mišku važiavusi J. Sadauskienė turėjo reikalauti 112 operatorės nepadėti ragelio (93)

Šeštadienio vakarą modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė su mama iš savo sodybos važiavo miško keliu, kuomet suprato, kad yra galimai sekama įtartino automobilio ir nusprendė paskambinti pagalbos telefonu, tačiau pagalbos, kurios tikėjosi, turėjo kone reikalauti.

I. Stonkuvienė: negaliu suprasti moterų, kurios, prabėgus savaitei po gimdymo, spraudžiasi į korsetą (69)

Indrė Stonkuvienė – moteris-raketa. Bent jau taip atrodo, išgirdus kiek veiklos ji turi ir bandant suprasti, kaip viską suspėja. Aktorė, televizijos laidų vedėja, socialinių tinklų žvaigždė, humoristė, stilistė, mama, žmona, nuomonės formuotoja, bendradarbiaujanti su įvairiausių projektų kūrėjais... Galima vardinti ir vardinti. Su masių širdis užkariavusia, pozityvumu spinduliuojančia, iš savęs ir visuomenės stereotipų pasijuokti nebijančia Indre kalbamės apie tai, ką ji mėgsta labiausiai.

D. Bunkaus sužadėtinė V. Siegel imasi verslo: gal pasiseks, o gal ir ne (198)

Danieliaus Bunkaus sužadėtinė Viktorija Siegel netrukus žengs podiumu ir demonstruos vieną iš proginių ir vestuvinių Paulos Poderytės naujausios kolekcijos suknelių. Prieš renginį mergina, bendraudama su DELFI, papasakojo apie jos laukiančius naujus gyvenimo pokyčius.

I. Morkūnienė ir Paula pasipuošė ta pačia suknele: kuriai tiko labiau? (43)

Nesenai vieno grožio prekių salono renginio vedėja tapusi Indrė Morkūnienė sužibo linksmu įvaizdžiu – pasipuošė ananasų aplikacijomis dekoruota suknele. Vos po kelių dienų tokia pačia suknele pasipuošė ir „eurovizinėse“ atrankose išgarsėjusi atlikėja Paula Valentaitė.

E. Dragūno spintoje – apvalią sumelę kainuojantys sportiniai kostiumai (23)

Modelio Simonos Starkutės prekinis ženklas „SbyS“ jau netrukus švęs vienerių metų gimtadienį. Pasitinkant pavasarį manekenė pristato naujausią laisvalaikiui skirtos aprangos kolekciją. Stilingumas, praktiškumas ir amžinai madinga – taip būtų galima apibūdinti Simonos prekinį ženklą.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.