Kauno valstybinio muzikinio teatro solistas Žanas Voronovas ir baleto trupės šokėja Asta Minalgaitė apie savo sužadėtuves viešai paskelbė per Teatro dieną.
Laimingos Muzikinio teatro meilės istorijos herojai, pasipuošę sužadėtuvių žiedais, buvo pasveikinti kolegų plojimais ir šūksniais “bravo”.

Oficialaus pranešimo tikėjosi daugelis

“Sužadėtuvės - tai mažosios vedybos, - sako Ž.Voronovas. - Tai pasižadėjimas. Ir sau, ir jai. Nors vienas kitam esame seniai pasižadėję. Tai, kad apie mūsų sužadėtuves buvo paskelbta nuo scenos, buvo tik, kaip sakoma, oficialus pranešimas”.

Sužadėtuvių žiedais 23 m. A.Minalgaitė ir 27 m. Ž.Voronovas apsikeitė dar prieš oficialųjį pranešimą. Poros manymu, tokios akimirkos yra labai asmeniškos, intymios, iš jų nereikia daryti šou.

Iškilmingas Žano ir Astos sužadėtuvių fakto paskelbimas Muzikiniame teatre daugeliui nebuvo staigmena. “Nors kai kam tai buvo netikėta, - kalba Ž.Voronovas. - Visi matė, kad mes draugaujame. Bet apie tai, kad susižadėsime, žinojo tik artimiausi draugai. Paslaptis buvo nebent data”.

“O štai Astos mamai, kuri tuo metu sėdėjo žiūrovų salėje, mūsų sužadėtuvės tikrai buvo šokas”, - pareiškia Žanas. “Ką tu, nebuvo jai jokio šoko, - juokdamasi purto šviesiaplaukę galvą Asta. - Mama visą laiką to tikėjosi ir laukė. Tik datos nežinojo”.

Lengvinanti aplinkybė - baseinas

Kaip solistas, dešimtis kartų suokęs apie meilę miuzikluose ir operetėse, pagaliau rimtai ir ne pagal scenarijų įsipainiojo į jos tinklus? Kaip baleto trupės šokėja, kuriai niekada nestigo gerbėjų, suprato, jog sutiko savo vienintelį?

Ž.Voronovas ir A.Minalgaitė savo istoriją vadina gražia ir laiminga. “Pamačiau ją ir pradėjau vaikščioti ratais, - pasakoja dainininkas. - Stengiausi, kad ji mane kuo dažniau matytų. Sužinau, kad Asta rengiasi kažkur eiti, kažkur dalyvauti, - ir aš einu. Žodžiu, dariau viską, kad būčiau pastebėtas”.

“Esu labai dėkingas baseinui! - sušunka Ž.Voronovas. - Tai buvo itin sėkminga aplinkybė. Užsirašiau lankyti baseiną ir, o stebukle, nuėjęs sutikau Astą. Pasirodo, ji irgi laisvalaikiu plaukioja. O, tada tai parodžiau, ką aš sugebu. Stengiausi plaukioti gretimame takelyje ir, pasitaikius progai, rodyti įvairius triukus”.

“Kokius triukus?” - susidomi Asta. “Nori pasakyti, kad neįvertinai, kaip aš nardau? Kaip visaip demonstruojuosi?” - suraukia antakius Žanas, vaizduodamas pasipiktinusį.

Akmuo nuo širdies

Muzikinio teatro merginos po baseino visuomet eidavo į kavinę. Kartą prisijungti buvo pakviestas ir Ž.Voronovas. “Nuo to laiko tai tapo mūsų sekmadienių tradicija, - pasakoja Žanas. - Rytinis spektaklis, baseinas, kavinukė, vakarinis spektaklis. Taip dabar atrodo mūsų sekmadieniai”. Bet iš pradžių, prisipažįsta solistas, buvo neramių minčių ir netikrumo. “Galvojau - kaip, tokia panelė ir neturi vaikino? Ne, tai nerealu”, - pasakoja jis.

“Kai sužinojau, kad Asta tikrai laisva, kaip akmuo nuo krūtinės nusirito, - šypsosi Ž.Voronovas. - Nors, reikia pasakyti, norinčiųjų buvo daug. Bet Asta pasirinko mane. Dabar visi jos gerbėjai gali ateiti pas mane, labai prašome, pakovosim!”

“O tu nejauti konkurencijos? - kreipiasi jis į sužadėtinę. - Na, žinai, kai merginos kabina mane? A? Bet nebijok, aš jas gražiai atstumiu!”

Scenos partnerė apsidžiaugė

Paklaustas, kaip žinią apie jo sužadėtuves su A.Minalgaite sutiko jo scenos partnerė, Ž.Voronovas užtikrina, kad - labai džiaugsmingai. “O pagaliau, - sako Žanas, - mano scenos partnerė Kristina Siurbytė mane paliko anksčiau nei aš ją. Ji vasarą ištekėjo! Kas man beliko?”

“Kristina žinojo, kad aš draugauju su Asta, ir visą laiką graužė, kad kuo greičiau ryžčiausi vesti, kad jau laikas, kad netempčiau į naktį, - pasakoja Ž.Voronovas. - Tačiau scenoje mes su Kristina Siurbyte išlikome tokie patys - vienas kitą mylintys. Bet tik scenoje. Nors kai kur nors išvažiuojame, visi tik ir klausinėja, ar mes ne pora”.

Užkariavo kantrybe ir švelnumu

“Jis labai kantrus... - pradeda vardyti ją sužavėjusias Žano savybes Asta. - Jis visada išlaukdavo, niekada nedarė skubotų, drastiškų žingsnių, stebėjo mano reakciją į vieną ar kitą jo poelgį. Jis yra švelnus, taktiškas, labai mandagus. Mums lengva bendrauti, visuomet turime apie ką kalbėtis”.

“Kai aš ją parveždavau namo, prakalbėdavome mašinoje iki trečios nakties”, - paaiškina Žanas. “Dabar irgi kalbamės, bet ne mašinoje. Tu užeini į svečius”, - nusišypso Asta. “Man iš pradžių akį patraukė jos išvaizda - kaip ir visiems vyrams, - sako Ž.Voronovas. - Taip jau yra, kad pirmiausiai tu pamatai išorę. O kai prisiartini, pradedi pažinti vidų”.

“Tai, ką pažinau Astoje, man patiko. Atitiko ir mūsų požiūriai. O kai jie atitinka, vadinasi, galima sugyventi. O kai galima sugyventi, reikia gyventi”, - nusijuokia dainininkas.

Tačiau savo vestuvių datos Ž.Voronovas ir A.Minalgaitė dar neplanuoja. “Manome, kad vestuvės vyks dar ne šiais metais”, - sako Žanas. “Kai kas iš mūsų dar nebaigė mokslų”, - paaiškina tebestudijuojanti Asta.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

E. Sebrova tapo internetinių piktadarių auka (31)

Pirmadienio vakarą Eleonora Sebrova savo „Instagram“ profilyje pranešė, jog jos feisbuko...

Lietuvos krepšinio rinktinės kadidatas E. Bendžius tapo tėvu (11)

27-erių krepšininkas Eimantas Bendžius su žmona Indre sulaukė gandrų. Šia žinia...

Į susišaudymo Vilniuje sūkurį pateko ir S. Stavickis-Stano (123)

Pirmadienio vakarą Vilniuje , Antakalnio gatvėje, aidėjo šūviai. Policijos duomenimis, tarp...

M. Šalčiūtė pristato naują laidą: ankstesni projektai buvo nekokybiški ir stipriai pakenkė mano įvaizdžiui (101)

Artėjant rudeniui Monika Šalčiūtė savo feisbuko sekėjus vis nustebindavo viena ar kita...

D. Montvydas tapo modeliu (37)

Daug laiko ne tik muzikai, bet ir sportui skiriantis dainininkas Donatas Montvydas tapo...

Top naujienos

Paėmusieji būsto paskolas viliojami galimybe sutaupyti nemenką sumą (55)

Tūkstančiai šalies gyventojų įsigydami nuosavą būstą skolinosi pinigų iš bankų....

Kiek studentai mokės už nuomą Kaune (5)

Kaunas , kaip ir kiti šalies miestai, šiemet sulauks kiek mažiau studentų nei ankstesniais...

S. Skvernelis nemato pagrindo kalbėti apie pirmalaikius rinkimus (55)

Šiuo metu kalbėti apie pirmalaikius parlamento rinkimus nėra jokio pagrindo, sako premjeras...

Sankcijų Kryme ir Donbase sulaukęs asmuo tapo Rusijos pasiuntiniu JAV (91)

Pirmadienį, rugpjūčio 21 d., Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas paskyrė Anatolijų Antonovą...

Tokio saulės užtemimo nebuvo visą šimtmetį: neapsieita be kuriozų

Vienoje rančoje Oregone – pirmoje JAV valstijoje, galėjusioje stebėti retą visišką saulės...

„Alfa Romeo Stelvio“: perėja į vairuotojo pasaulį (24)

2757 metrų aukštyje Italijos kalnuose, netoli Šveicarijos, esanti perėja, kurioje – net 48-ių...

Orai: pajusime tikrą rudens alsavimą (24)

Iki pat savaitės pabaigos šalyje išsilaikys gaivūs orai , dažnai varvės dangus, įsismarkaus...

Atstumta kalytė prarado gyvenimo džiaugsmą: laimei, ją pastebėjo geras žmogus (7)

Liepos mėnesį palikdami savo 5-erių metų augintinę Manhatano gyvūnų priežiūros centre,...

Traukinys Maskva-Vladivostokas: lietuviai juo vyko, tikėdamiesi nuotykių ir problemų (314)

Šią vasarą aš – Tadas, ir mano brolis Mantas, atostogoms nusprendėme pasirinkti kiek...