"Omegos" vaikinai gailėjosi negalėję internete dainuoti gyvai

 (12)
Ketvirtadienį “Delfi” svetainėje vyko Lietuvos muzikinėje scenoje debiutuojančios grupės “Omega” vaikinų – Andriaus ir Modesto – internetinė konferencija.
© DELFI
Jos metu “Delfi” svetainės lankytojai galėjo betarpiškai, iš “pirmų lūpų” išgirsti atsakymus į juos dominusius klausimus apie pirmąjį grupės albumą, jos narių planus bei nuotaikas.

Konferenciją pristatė “Delfi” ir “Bomba Records”.

Nors iš pradžių Andrius ir Modestas šiek tiek nejaukiai jautėsi jiems naujoje – “internetinių pokalbių”, kurioje kaip jie patys prisipažino, tenka būti gana retai, aplinkoje, tačiau gana greitai prie jos priprato ir netrukus pagauti azarto susitarė su savo gerbėjais susitikti prie alaus bokalo, kurį labai mėgsta ir vartoja dideliais kiekiais.

Konferencijos dalyviams labai rūpėjo “Omegos” vaikinų seksualinė orientacija bei jų santykiai su “silpnąja” žmonijos puse. Bešmaikštaudami Andrius ir Modestas išsklaidė nepagrįstus gandus apie savo “žydrumą” bei kokius nors kitokius ypatingus pomėgius. Tvirtino laisvalaikiu užsiimą mezgimu ir šaškėmis.

Omega
Omega
© DELFI

Juokais nuleidę įgeliančias savo kritikų pastabas ir pamaloninę gerbėjus (kurių dauguma prisistatė merginomis), “Omegos” vaikinai po konferencijos sakė kad ir ateityje pristatys savo albumus internete. Tik apgailestavo, kad kol kas internetinių konferencijų galimybės yra gana ribotos ir jie negalėjo “gyvai padainuoti į eterį”.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Į Palangą renkasi Lietuvos rinktinės krepšininkai: kai kuriuos lydi šeimos, kiti atvyksta vieni

Penktadienį į pajūrį atvykę Lietuvos krepšinio rinktinės krepšininkai atrodė apsipalaidavę ir linksmai nusiteikę. Žinomus vyrus į pasiruošimo čempionatui stovyklą lydėjo žmonos, gyvenimo draugės ir vaikai. Tačiau kai kurie jų Palangą pasiekė vieni.

Vilniuje susituokė D. Gnedinas ir A. Sunklodaitė

Penktadienio popietę sostinėje aukso žiedus sumainė kompozitorius Deividas Gnedinas ir aktorė bei režisierė Agnė Sunklodaitė.

Po metus trukusio gydymo A. Janonis pagaliau džiaugiasi holivudine šypsena (7)

Praėjusią vasarą dainininkui, muzikinių projektų dalyviui Audriui Janoniui buvo pradėtas ortodontinis dantų gydymas. Nepraėjus nė metams Audriui buvo nuimti breketai ir šiandien atlikėjas džiaugiasi savo išvaizda. Plačiau apie gydymą, kuris truko trumpiau, nei buvo prognozuota, bei emocijas nuėmus kabes A. Janonis sutiko papasakoti interviu.

Graikijoje tuokiasi Š. Jasikevičius ir A. Douka (165)

Nors jiedu ir iki šiol atrodė kaip vyras ir žmona, įteisinti santykius bei prisiekti meilę liudininkų akivaizdoje susiruošė tik dabar. Penktadienį, po 8 metų draugystės, lydimi savo dviejų paaugusių vaikų, Graikijoje tuokiasi Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius (41) ir Anna Douka (32). Žinią DELFI patvirtino „Žalgirio“ komunikacijos direktorius A. Kiveris.

E. Dragūnas neslepia jausmų mylimajai (86)

Neseniai su ilgamete mylimąja Eleonora Sebrova išsiskyręs Egidijus Dragūnas neslepia jausmų naujai savo merginai Kotrynai Kozlovaitei.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.