"Omegos" vaikinai gailėjosi negalėję internete dainuoti gyvai

 (12)
Ketvirtadienį “Delfi” svetainėje vyko Lietuvos muzikinėje scenoje debiutuojančios grupės “Omega” vaikinų – Andriaus ir Modesto – internetinė konferencija.
© DELFI
Jos metu “Delfi” svetainės lankytojai galėjo betarpiškai, iš “pirmų lūpų” išgirsti atsakymus į juos dominusius klausimus apie pirmąjį grupės albumą, jos narių planus bei nuotaikas.

Konferenciją pristatė “Delfi” ir “Bomba Records”.

Nors iš pradžių Andrius ir Modestas šiek tiek nejaukiai jautėsi jiems naujoje – “internetinių pokalbių”, kurioje kaip jie patys prisipažino, tenka būti gana retai, aplinkoje, tačiau gana greitai prie jos priprato ir netrukus pagauti azarto susitarė su savo gerbėjais susitikti prie alaus bokalo, kurį labai mėgsta ir vartoja dideliais kiekiais.

Konferencijos dalyviams labai rūpėjo “Omegos” vaikinų seksualinė orientacija bei jų santykiai su “silpnąja” žmonijos puse. Bešmaikštaudami Andrius ir Modestas išsklaidė nepagrįstus gandus apie savo “žydrumą” bei kokius nors kitokius ypatingus pomėgius. Tvirtino laisvalaikiu užsiimą mezgimu ir šaškėmis.

Omega
Omega
© DELFI

Juokais nuleidę įgeliančias savo kritikų pastabas ir pamaloninę gerbėjus (kurių dauguma prisistatė merginomis), “Omegos” vaikinai po konferencijos sakė kad ir ateityje pristatys savo albumus internete. Tik apgailestavo, kad kol kas internetinių konferencijų galimybės yra gana ribotos ir jie negalėjo “gyvai padainuoti į eterį”.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

I. Stonkuvienė: negaliu suprasti moterų, kurios, prabėgus savaitei po gimdymo, spraudžiasi į korsetą (62)

Indrė Stonkuvienė – moteris-raketa. Bent jau taip atrodo, išgirdus kiek veiklos ji turi ir bandant suprasti, kaip viską suspėja. Aktorė, televizijos laidų vedėja, socialinių tinklų žvaigždė, humoristė, stilistė, mama, žmona, nuomonės formuotoja, bendradarbiaujanti su įvairiausių projektų kūrėjais... Galima vardinti ir vardinti. Su masių širdis užkariavusia, pozityvumu spinduliuojančia, iš savęs ir visuomenės stereotipų pasijuokti nebijančia Indre kalbamės apie tai, ką ji mėgsta labiausiai.

D. Bunkaus sužadėtinė V. Siegel imasi verslo: gal pasiseks, o gal ir ne (171)

Danieliaus Bunkaus sužadėtinė Viktorija Siegel netrukus žengs podiumu ir demonstruos vieną iš proginių ir vestuvinių Paulos Poderytės naujausios kolekcijos suknelių. Prieš renginį mergina, bendraudama su DELFI, papasakojo apie jos laukiančius naujus gyvenimo pokyčius.

I. Morkūnienė ir Paula pasipuošė ta pačia suknele: kuriai tiko labiau? (42)

Nesenai vieno grožio prekių salono renginio vedėja tapusi Indrė Morkūnienė sužibo linksmu įvaizdžiu – pasipuošė ananasų aplikacijomis dekoruota suknele. Vos po kelių dienų tokia pačia suknele pasipuošė ir „eurovizinėse“ atrankose išgarsėjusi atlikėja Paula Valentaitė.

E. Dragūno spintoje – apvalią sumelę kainuojantys sportiniai kostiumai (21)

Modelio Simonos Starkutės prekinis ženklas „SbyS“ jau netrukus švęs vienerių metų gimtadienį. Pasitinkant pavasarį manekenė pristato naujausią laisvalaikiui skirtos aprangos kolekciją. Stilingumas, praktiškumas ir amžinai madinga – taip būtų galima apibūdinti Simonos prekinį ženklą.

Alyvuogių aliejaus pažinimo vakare – gurmaniška puota garsenybėms (57)

Alyvuogių aliejus gali būti ne tik skanus, bet ir labai sveikas – tuo įsitikino būrys kviestinių svečių. Ketvirtadienio vakarą parduotuvėje „Itališko skonio gurmanai“ buvo surengta paskaita, kurios metu garsenybės mokėsi pažinti, suprasti ir ragauti alyvuogių aliejų. Vakaro metu buvo sugriautas ne vienas mitas apie šį bene kiekvienuose namuose esantį produktą ir išragauti parduotuvėje esantys gurmanų vertinami itališki skanėstai.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 25 d. 19.00 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.