Noelis iš "Oasis" riebiai išplūdo brolį Liamą

Noelis antradienį pasitraukė iš pasaulinių "Oasis" gastrolių ir prisiekė niekada nebevykti į koncertus užsienyje. Iš paskutiniųjų jo komentarų aiškėja, kad tokio sprendimo priežastis - amžini nesutarimai su jaunesniuoju Liamu.

"(Liamas) yra (grupės) vokalistas, taigi darbe bendraujame, bet tik tiek. Mums nesiseka vaidinti laimingos šeimos", sakė 32 metų Noelis. Ypač buvo užsipulta Liamui išsprūdusi pastaba, kad jis esąs gimęs būti žvaigžde.

"Tai visiškas š... . Žvaigždės neveda šunų pasivaikščioti ir nemaitina kūdikių. Žvaigždėms nereikia skalbti. Tikrame gyvenime yra vaikas, žmona, nešvarių indų pilna kriauklė ir šuo, kurį reikia išvesti į lauką", sakė Noelis.

"Kiekvieno, kuris laiko save sup... žvaigžde, paklausčiau, kaip jis vadina (savo) gyvenimą tikrame pasaulyje. (Liamas) yra tiesiog paprastas vaikinas, turintis gerą balsą ir dainuojantis grupėje. Jis dainininkas, o dainininkų ego labai išpūstas", tvirtino N. Gallagheris.

"Žvaigždės - ne žmonės. Jei (Liamas) laiko save aukštesniu už žmones, tai labai liūdna", pridūrė jis.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Į Palangą renkasi Lietuvos rinktinės krepšininkai: kai kuriuos lydi šeimos, kiti atvyksta vieni

Penktadienį į pajūrį atvykę Lietuvos krepšinio rinktinės krepšininkai atrodė apsipalaidavę ir linksmai nusiteikę. Žinomus vyrus į pasiruošimo čempionatui stovyklą lydėjo žmonos, gyvenimo draugės ir vaikai. Tačiau kai kurie jų Palangą pasiekė vieni.

Vilniuje susituokė D. Gnedinas ir A. Sunklodaitė

Penktadienio popietę sostinėje aukso žiedus sumainė kompozitorius Deividas Gnedinas ir aktorė bei režisierė Agnė Sunklodaitė.

Po metus trukusio gydymo A. Janonis pagaliau džiaugiasi holivudine šypsena (7)

Praėjusią vasarą dainininkui, muzikinių projektų dalyviui Audriui Janoniui buvo pradėtas ortodontinis dantų gydymas. Nepraėjus nė metams Audriui buvo nuimti breketai ir šiandien atlikėjas džiaugiasi savo išvaizda. Plačiau apie gydymą, kuris truko trumpiau, nei buvo prognozuota, bei emocijas nuėmus kabes A. Janonis sutiko papasakoti interviu.

Graikijoje tuokiasi Š. Jasikevičius ir A. Douka (165)

Nors jiedu ir iki šiol atrodė kaip vyras ir žmona, įteisinti santykius bei prisiekti meilę liudininkų akivaizdoje susiruošė tik dabar. Penktadienį, po 8 metų draugystės, lydimi savo dviejų paaugusių vaikų, Graikijoje tuokiasi Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius (41) ir Anna Douka (32). Žinią DELFI patvirtino „Žalgirio“ komunikacijos direktorius A. Kiveris.

E. Dragūnas neslepia jausmų mylimajai (86)

Neseniai su ilgamete mylimąja Eleonora Sebrova išsiskyręs Egidijus Dragūnas neslepia jausmų naujai savo merginai Kotrynai Kozlovaitei.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.