Netrukus trečiojo vaiko susilauksianti E. Jennings sulaukė malonios gimtadienio dovanos

 (10)
Atlikėjas Jurgis Didžiulis, veikiausiai, savo namuose slepia keisčiausiu ir įdomiausių idėjų generatorių arba jo galvoje tiesiog kaupiasi tūkstančiai įvairių minčių, kaip gi nustebinti savo gerbėjus. Štai, saulėtą trečiadienio vakarą jis kvietė kartu prasieiti Vilniaus senamiesčiu. Tradiciškai, su muzika, dainomis ir šokiais! Nieko stebėtino, kad kartu gera nuotaika dalijosi ir jo žmona Erica Jennings, šiandien švenčianti 37-ąjį gimtadienį.
Erica Jennings
© DELFI / Karolina Pansevič

Netrukus trečiojo vaiko susilauksianti atlikėja atrodė kaip niekad energinga, nors gimtadieninius sveikinimus tenka priimti nuo pat ankstyvo ryto.

„Nuo pat ryto manęs laukė staigmenos, pabudusi sulaukiau gėlių nuo Jurgio ir vaikų. Vėliau keliavome pietauti į mano mėgstamiausią restoraną. O štai vakare švenčiame su muzika! Tikiuosi, jie prisijungs keliaujant nuo Vilniaus rotušės iki Gedimino prospekto, o vakare gimtadienį atšvęsime mūsų namuose“, – pasakojo E. Jennings.

Pirmųjų dovanų Erica sulaukė ir iš savo vadybinės komandos. „Sulaukiau skambučio į duris, o jas praverusi išvydau gėles, rytinės kavos padelį ir, žinoma, kruasaną“, – juokėsi E. Jennings, šiuo metu galinti be jokios sąžinės graužaties mėgautis įvairiais kepiniais ar saldumynais.

Iki trečiojo vaiko gimimo beliko laukti tik kiek mažiau nei pusę mėnesio, tad geriausią gimtadienio dovaną atlikėja gaus jau visai netrukus.

Erica džiugiai prisipažįsta nėštumo vargų nepatirianti. Sako, tik šiek tiek pavargsta ir leidžia sau anksčiau gulti į lovą, tačiau ties tuo jos nėštumo laikotarpio sunkumai ir baigiasi.

„Man tikrai labai pasisekė“, – sakė atlikėja, šiandien švenčianti 37-ąjį gimtadienį.

Jos garbei šįvakar prie Vilniaus rošutės skambėjo ir gimtadienio daina, kurią kartu su Jurgiu traukė ir pritariamai kojomis trepsėjo visi susirinkusieji.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Saulėtoje Graikijoje Š. Jasikevičius vedė savo vaikų motiną A. Douką (24)

Po aštuonerių bendro gyvenimo metų aukso žiedus Graikijojeos sostinėje Atėnuose sumainė Šarūnas Jasikevičius ir Anna Douka. Penktadienį sutuoktiniais tapusi pora įžadus davė dviejų savo vaikų, artimųjų ir bičiulių akivaizdoje.

Į Palangą renkasi Lietuvos rinktinės krepšininkai: kai kuriuos lydi šeimos, kiti atvyksta vieni (4)

Penktadienį į pajūrį atvykę Lietuvos krepšinio rinktinės krepšininkai atrodė apsipalaidavę ir linksmai nusiteikę. Žinomus vyrus į pasiruošimo čempionatui stovyklą lydėjo žmonos, gyvenimo draugės ir vaikai. Tačiau kai kurie jų Palangą pasiekė vieni.

Vilniuje susituokė menininkai D. Gnedinas ir A. Sunklodaitė (6)

Penktadienio popietę sostinėje aukso žiedus sumainė kompozitorius Deividas Gnedinas ir aktorė bei režisierė Agnė Sunklodaitė.

Po metus trukusio gydymo A. Janonis pagaliau džiaugiasi holivudine šypsena (12)

Praėjusią vasarą dainininkui, muzikinių projektų dalyviui Audriui Janoniui buvo pradėtas ortodontinis dantų gydymas. Nepraėjus nė metams Audriui buvo nuimti breketai ir šiandien atlikėjas džiaugiasi savo išvaizda. Plačiau apie gydymą, kuris truko trumpiau, nei buvo prognozuota, bei emocijas nuėmus kabes A. Janonis sutiko papasakoti interviu.

Graikijoje tuokiasi Š. Jasikevičius ir A. Douka (169)

Nors jiedu ir iki šiol atrodė kaip vyras ir žmona, įteisinti santykius bei prisiekti meilę liudininkų akivaizdoje susiruošė tik dabar. Penktadienį, po 8 metų draugystės, lydimi savo dviejų paaugusių vaikų, Graikijoje tuokiasi Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius (41) ir Anna Douka (32). Žinią DELFI patvirtino „Žalgirio“ komunikacijos direktorius A. Kiveris.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.