Netrukus trečiojo vaiko susilauksianti E. Jennings sulaukė malonios gimtadienio dovanos

 (10)
Atlikėjas Jurgis Didžiulis, veikiausiai, savo namuose slepia keisčiausiu ir įdomiausių idėjų generatorių arba jo galvoje tiesiog kaupiasi tūkstančiai įvairių minčių, kaip gi nustebinti savo gerbėjus. Štai, saulėtą trečiadienio vakarą jis kvietė kartu prasieiti Vilniaus senamiesčiu. Tradiciškai, su muzika, dainomis ir šokiais! Nieko stebėtino, kad kartu gera nuotaika dalijosi ir jo žmona Erica Jennings, šiandien švenčianti 37-ąjį gimtadienį.
Erica Jennings
© DELFI / Karolina Pansevič

Netrukus trečiojo vaiko susilauksianti atlikėja atrodė kaip niekad energinga, nors gimtadieninius sveikinimus tenka priimti nuo pat ankstyvo ryto.

„Nuo pat ryto manęs laukė staigmenos, pabudusi sulaukiau gėlių nuo Jurgio ir vaikų. Vėliau keliavome pietauti į mano mėgstamiausią restoraną. O štai vakare švenčiame su muzika! Tikiuosi, jie prisijungs keliaujant nuo Vilniaus rotušės iki Gedimino prospekto, o vakare gimtadienį atšvęsime mūsų namuose“, – pasakojo E. Jennings.

Pirmųjų dovanų Erica sulaukė ir iš savo vadybinės komandos. „Sulaukiau skambučio į duris, o jas praverusi išvydau gėles, rytinės kavos padelį ir, žinoma, kruasaną“, – juokėsi E. Jennings, šiuo metu galinti be jokios sąžinės graužaties mėgautis įvairiais kepiniais ar saldumynais.

Iki trečiojo vaiko gimimo beliko laukti tik kiek mažiau nei pusę mėnesio, tad geriausią gimtadienio dovaną atlikėja gaus jau visai netrukus.

Erica džiugiai prisipažįsta nėštumo vargų nepatirianti. Sako, tik šiek tiek pavargsta ir leidžia sau anksčiau gulti į lovą, tačiau ties tuo jos nėštumo laikotarpio sunkumai ir baigiasi.

„Man tikrai labai pasisekė“, – sakė atlikėja, šiandien švenčianti 37-ąjį gimtadienį.

Jos garbei šįvakar prie Vilniaus rošutės skambėjo ir gimtadienio daina, kurią kartu su Jurgiu traukė ir pritariamai kojomis trepsėjo visi susirinkusieji.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

TV vedėjas G. Vaičikauskas po metų laukimo išpildys svarbų savo norą (4)

Artėjant vasarai radijo, televizijos ir renginių vedėjas Gintas Vaičikauskas, puikiai pažįstamas kaip „Teleloto“ veidas, pripažino: vasaros atostogos Lietuvos pajūryje jam su šeima neretai apkarsta.

Į teismą kreipęsis A. Giržadas savo nepasiekė: vis tiek mokės baudą (2)

Penktadienį paaiškėjo, ar prodiuseriui Audriui Giržadui teks pakloti apvalią sumą. Prieš kurį laiką A. Giržadas į teismą kreipėsi bandydamas užginčyti Lietuvos radijo ir televizijos komisijos (LRTK) sprendimą. Vasario mėnesį LRTK nusprendė, kad A. Giržadas turės sumokėti baudą už eteryje ištransliuotą paslėptą komercinį pranešimą.

Į sceną kaip atlikėja žengsianti D. Andriuškaitė: pastarieji metai buvo labai sunkūs (16)

Į repeticijas su atlikėja Baiba Skurstene Serdiuke panirusi buvusi aktoriaus Mario Cimarro mylimoji ir modelis Deimantė Andriuškaitė verčia naują gyvenimo puslapį. Žinoma moteris išdavė, kad svarstė ir galimybę jungtis prie populiarios merginų grupės.

Pavydėtinos figūros 47-erių J. Anusauskienė: nesuprantu žmonių, kurie sako, kad valgo bet ką (263)

47-erių fotomenininkė Jurga Anusauskienė dar visai neseniai privertė internautus aiktelėti, kai pasidalijo savo nuotrauka, kurioje dėvi tik maudymosi kostiumėlį. Puikia figūra galinti pasigirti moteris DELFI paatviravo, kad dailias kūno linijas išlaiko nesilaikydama jokių taisyklių.

Internetą pavergusį Ramo Kilogramo personažą sukūręs A. Bružas: jis yra herojus (2)

Teatro ir kino aktoriaus, improvizacijos teatro „Kitas kampas“ įkūrėjo, komiko Audriaus Bružo sukurtas ir įkūnytas personažas Ramas Kilogramas jau kuris laikas linksmina dešimtis tūkstančių feisbuko gerbėjų. Vieniems jis – įkvepiantis sportininikas, kitiems – smagus personažas, o tretiems – didelis klaustukas. Kas iš tikrųjų yra Ramas Kilogramas? Mintimis apie savo personažą dalijasi jo kūrėjas A. Bružas.
OKT teatras

VESTUVĖS
2017 gegužės 26 d. 19.00 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 gegužės 27 d. 19.00 val.
„Tai moko klausytis kito, jį išgirsti, leisti jam išsikalbėti, o ne vien tik traukti iš galvos savo mažmožius ir įsivaizduoti, jog tavo mintys ir idėjos pačios svarbiausios“, – pasakoja aktorė Ugnė Šiaučiūnaitė, sukūrusi pagrindinį Katios vaidmenį režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklyje „Šokis Delhi“ pagal kultinio rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę. Artimiausias spektaklis – jau šį šeštadienį, gegužės 27 dieną. Artėjant spektakliui kalbamės su pačia Ugne.
„Šokyje Delhi“ vaidinanti Ugnė Šiaučiūnaitė: „Spektaklis primins kaip reikia klausytis vieni kitų“
2017 gegužės 25 d.