Naujoji McCartney meilė nekalba apie vedybas

Buvusi manekenė Heather Mills ketvirtadienį pareiškė, kad dar per anksti kalbėti, ar ji ištekės už buvusio "The Beatles" nario.
"Šiuo metu mes labai laimingi, tačiau dar labai anksti. Dėl santuokos dar reikia palaukti ir pažiūrėti", britų bulvariniam laikraščiui "The Sun" sakė Heather. "Jei žmonės sako, kad mes ruošiamės tuoktis, tai jų reikalas. Nesirengiu nieko neigti ar patvirtinti.
Heather Mills

Mūsų santykiai geri, bet, kaip ir kiekviena pora, turime pažiūrėti, kaip viskas susiklostys. Kas žino, kas bus ateityje?", tvirtino ji. Kai kurie poros draugai anksčiau teigė: "Jei jų santykiai ir toliau taip vystysis, mes nenustebtume jei jie paskelbtų ir apie vedybas." 57-erių metų McCartney, kurio žmona Linda 1998-aisiais mirė dėl krūties vėžio, šio mėnesio pradžioje prašė spaudos palikti juos abu su Mills ramybėje.

Mills, automobilių avarijoje netekusi kojos, dabar dirba labdaringoje organizacijoje. Kaip ir McCartney, ji vegetarė ir dievina gyvūnus. Dainininkas, po 29-erių bendro gyvenimo metų netekęs savo žmonos, savo skausmą malšinti stengėsi atkakliai dirbdamas ir išleisdamas albumus "Run, Devil Run" bei "A Garland For Linda".

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

A. Douka pasidalino akimirka iš vestuvių su Š. Jasikevičiumi: nuotrauka griebia už širdies (35)

Praėjusį savaitgalį Graikijoje krepšinio treneris Šarūnas Jasikevičius vedė savo gyvenimo meilę ir savo vaikų mamą Anną Douką. Iki šiol šventės akimirkomis pasidalino tik Š. Jasikevičiaus bičiuliai, tačiau ilgai laukti neteko: trečiadienio vakarą jaunosios "Instagram" paskyroje pasirodė už širdies griebianti vestuvių akimirka, kurioje užfiksuota visa Jasikevičių šeima.

K. ir D. Zvonkai vestuvių metines atšventė toje pačioje vietoje kaip ir kasmet: mes kaip niekad laimingi (44)

Liepos 26-ąją Katažina ir Deivydas Zvonkai švenčia savo vestuvių metines. Šįkart poros tradicinę nuotrauką papildė mažieji dvyniai.

Mirties kalnuose vos išvengusi J. Leonavičiūtė: vienos klaidos pamoko, o kitos būna lemtingos (67)

Kartu su dešimčia kitų ekstremalų aukščiausio Vakarų Europos kalno viršukalnę norėjusi pasiekti realybės šou dalyvė ir fitneso modelis Jolanta Leonavičiūtė trečiadienį pasitiko liūdnomis žiniomis apie į tą patį kalną kopiančio austro žūtį. „Mūsų kopimo dieną ekstremaliomis sąlygom žuvo žmogus. Akmenų griūtis. Mums visgi šiuo atveju pasisekė. Ne ta valanda", - rašė žinoma moteris.

B. Tiškevič pasidalijo daugiau nei 20 m. senumo kadru: tik tam tikros savybės išliko (7)

Televizijos laidų vedėja, aktorė ir žurnalistė Beata Tiškevič su sekėjais pasidalijo kadru, kuriame žinomą moterį sunku pažinti. Tačiau, anot jos pačios, kai kurie dalykai nesikeičia ir suaugus.

M. Šedžiuvienė atskleidė, dėl ko prarado vairuotojo teises (89)

Merginų grupės „O.M.G" narė Monika Šedžiuvienė neseniai prisipažino, jog už greičio viršijimą ji yra gavusi ne tik ne vieną baudą, bet ir praradusi vairuotojo pažymėjimą. Žinoma moteris patyrė sunkumų norėdama toliau dirbti ir pasiekti koncertus.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.