Naujoji McCartney meilė nekalba apie vedybas

Buvusi manekenė Heather Mills ketvirtadienį pareiškė, kad dar per anksti kalbėti, ar ji ištekės už buvusio "The Beatles" nario.
"Šiuo metu mes labai laimingi, tačiau dar labai anksti. Dėl santuokos dar reikia palaukti ir pažiūrėti", britų bulvariniam laikraščiui "The Sun" sakė Heather. "Jei žmonės sako, kad mes ruošiamės tuoktis, tai jų reikalas. Nesirengiu nieko neigti ar patvirtinti.
Heather Mills

Mūsų santykiai geri, bet, kaip ir kiekviena pora, turime pažiūrėti, kaip viskas susiklostys. Kas žino, kas bus ateityje?", tvirtino ji. Kai kurie poros draugai anksčiau teigė: "Jei jų santykiai ir toliau taip vystysis, mes nenustebtume jei jie paskelbtų ir apie vedybas." 57-erių metų McCartney, kurio žmona Linda 1998-aisiais mirė dėl krūties vėžio, šio mėnesio pradžioje prašė spaudos palikti juos abu su Mills ramybėje.

Mills, automobilių avarijoje netekusi kojos, dabar dirba labdaringoje organizacijoje. Kaip ir McCartney, ji vegetarė ir dievina gyvūnus. Dainininkas, po 29-erių bendro gyvenimo metų netekęs savo žmonos, savo skausmą malšinti stengėsi atkakliai dirbdamas ir išleisdamas albumus "Run, Devil Run" bei "A Garland For Linda".

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Įžymybės parodė, kokios nuotraukos puošia jų telefonų ekranus (31)

Pirmadienio pavakarę „The Gallery“ restorane vyko naujojo „Huawei P10“ pristatymas Lietuvoje. Į renginį susibūrė šalies įžymybės.

Į „Auksinių scenos kryžių“ apdovanojimus susirinko pasipuošę svečiai

Pirmadienio vakarą, Tarptautinę teatro dieną, Klaipėdoje dalijami „Auksiniai scenos kryžiai“. Į renginį susirinko pasipuošę svečiai.

Bendrasis pagalbos centras apie J. Sadauskienės nepasitenkinimą jų operatorės darbu: ji pareigas atliko tinkamai (18)

Šeštadienio vakarą modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė su mama iš savo sodybos važiavo miško keliu, kuomet suprato, kad yra galimai sekama įtartino automobilio ir nusprendė paskambinti pagalbos telefonu 112, tačiau pagalbos, kurios tikėjosi, turėjo kone reikalauti ir apie tai nusprendė papasakoti savo paskyroje feisbuke. Tačiau Bendrojo pagalbos centro (BPC) atstovai tikina, jog surado duomenų bazėje J. Sadauskienės pokalbio su BPC operatore įrašą ir operatorė savo pareigas atliko tinkamai.

Maskvoje viešintis E. Dragūnas provokuoja: pozavo su sovietine simbolika dekoruota kepure (394)

Ryškiausias ir skandalingiausias Lietuvos atlikėjas Egidijus Dragūnas (40 m.) šiuo metu vieši Rusijos sostinėje Maskvoje. Kremlių aplankiusi Lietuvos žvaigždė socialiniuose tinkluose viešina savo viešnagės nuotraukas ir nebijodamas gerbėjų reakcijos dalijasi nuotraukomis su sovietine simbolika.

K. Toleikytė pozavo visiškai nuoga: kadras užgniaužia kvapą (92)

Savaitgalį modelis Karolina Toleikytė pasidalijo itin pikantiška nuotrauka, kurioje pozuoja visiškai nuoga.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.