Naujas Oprah Winfrey TV kanalas moterims

JAV pokalbių laidų karalienė Oprah Winfrey tapo viena iš visą parą veiksiančio televizijos kanalo "Oxygen" ir Interneto svetainės, skirtos tik moterims, įkūrėjų. Šį projektą remia ir tokios žymios kompanijos kaip "America Online".
Nepaisant kabelinės televizijos kompanijų gausumo JAV, naujojo kanalo kūr?jai teigia, kad nėra nei vieno kanalo unikaliai pritaikyto tik moterims, todėl jie bus orientuoti į nepriklausomą, motyvuotą šiuolaikinę moterį ir stengsis prisitaikyti prie jos užimto gyvenimo būdo. Iki šiol visos moteriškos programos rėmėsi tik valgio gaminimu, makiažo ir mados tendencijų atskleidimu, kai tuo tarpu "Oxygen" bus orientuotas į tokias temas kaip motinystė ar asmeniniai finansai.

Naujojo kanalo programoje taip pat bus galima rasti pokalbių, jogos, sporto laidas, o Oprah Winfrey ves savo asmeninį šou "Oprah Goes Online". Šis pavadinimas atskleidžia dar vieną kanalo savybę - integraciją su Internetu, t.y. žiūrovai specialioje TV kanalo svetainėje galės išsamiau susipažinti su tuo, ką jie mato per televizorių.

Nepaisant to, naujajam TV kanalui gali iškilti rimtų sunkumų įsitvirtinant rinkoje, nes "Oxygen" programa nebus transliuojama Niujorke ir didžiojoje Los Andželo dalyje, o tai yra daugiausiai pajamų atnešantys reklamos šaltiniai. Kita vertus, tikimasi, kad tinkamai integravus televizijos programą bei Interneto svetainę, bus galima gauti nemažas pajamas iš internetinės reklamos.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Su sužadėtiniu išsiskyrusi K. Ivanova renginyje pasirodė su nauju mylimuoju (33)

Trečiadienio vakarą Pietų Korėjos bendrovė „Samsung“ Niujorke pristatė savo šių metų didžiausią naujovę „Samsung Galaxy S8“ ir šio modelio galingesnę versiją „Galaxy S8+“.

O. Gasanovas: visad atrodė, kad mirsiu sulaukęs trisdešimt kelerių, todėl kasdien ir stengiuosi kuo daugiau pamatyti (4)

Rodos, jo pilna visur. Tai jis televizijos eteryje sveikinasi iš Niujorko, Londono ar Dubajaus, pasakodamas ten gyvenančių tautiečių istorijas laidoje „Emigrantai“, tai dalinasi asmenukėmis iš Barselonos, Amsterdamo ar Rio de Žaneiro. Jo balsas skamba „Zip Fm“ radijo laidose, o kelionėse sutiktų išskirtinių žmonių istorijos nugula žurnalo „Happy 365“ puslapiuose. Orijaus Gasanovo kasdienybė – spalvinga, pozityvi ir dinamiška. Tokia ir jo paskyra socialiniame tinkle „Instagram“, kurią seka daugiau nei 30 000 gerbėjų.

Be makiažo pasirodžiusi O. Pikul-Jasaitienė: vyras sakė, tokia labai patinku (53)

Viešumoje Osaną Pikul-Jasaitienę dažniausiai matome pasipuošusią kruopščiu makiažu, tačiau moteris nebijo pademonstruoti ir natūralų grožį. Tokia natūralia asmenuke feisbuke pasidalijusi Oksana tiesiog paskendo komplimentų jūroje.

Londone aktoriaus karjeros siekiantis Ž. Tratas: apie naują vardą ir neišpildytus jam pažadus (38)

Lietuvoje realybės šou, vaidmenimis serialuose bei reklamose išgarsėjęs Žilvinas Tratas šiuo metu gyvena Londone ir tolimesnių karjeros galimybių siekia ten. LRT televizijos laidos „Emigrantai“ kūrėjams vyras sutiko papasakoti apie pasikeitusį gyvenimą, naują vardą ir priežastis, dėl ko bėgo iš Lietuvos.

Į viešumą iškilus žiniai apie subyrėjusią G. Karaliūnaitės šeimą – atvira jos išpažintis: meilė baigiasi ties pinigais (243)

Ankstyvą trečiadienio rytą Gintarės Karaliūnaitės-Canuel vyras Marcas Andre Canuelis savo feisbuke paviešino įrašą, kuriuo apkaltino savo žmoną Gintarę bandymu nuo jo atplėšti jųdviejų dukrą Sofiją. Žinia apie poros nesutarimus buvo netikėta, tačiau po kelių valandų tylos G. Karaliūnaitė-Canuel nusprendė nebetylėti ir DELFI atvirai papasakojo apie jau antrus metus besitęsiančius pykčius bei subyrėjusią šeimą.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.