MTV sulaukė visapusiškų priekaištų

Muzikinis kanalas MTV susilaukė priekaištų dėl keturių laiškų tirados, kurią išpylė “Boyzone” žvaigždė Shane’as Lynchas.
Populiariosios vaikinų grupės narys pratrūko per MTV Europos vaizdo klipų apdovanojimo ceremoniją, įvykusią Dubline lapkričio 11-ąją dieną.

Nors tuo metu nebuvo sulauktą griežtų pastabų dėl Lyncho pasisakymo, tačiau Nepriklausoma televizijos komisija nusprendė, kad dainininko išsakyta kalba buvo nepriimtina šou, kurį televizijos ekranuose žiūrėjo ir daugybė jaunų žiūrovų.

Šokiruojantis rokeris Marilyn Mansonas bei muzikos scenos veteranas Iggy Popas šou metu taip pat nepašykštėjo ‘sodrių’ žodelių.

“Negalima pasiteisinti tuo, jog pop žvaigždės dažnai nepasižymi gražia kalba. Tai buvo tiesiogiai transliuojamas šou, kurį stebėjo ir vaikai, ir paaugliai, ir šeimos,” teigė Televizijos komisijos atstovė Helena Hird.

MTV taip sulaukė pastabų ir dėl dienos metu transliuojamo Georgo Michaleo kontraversiško vaizdo klipo dainai “Roxanne”, kuriame rodomos apsinuoginusios prostitutės, bei Lenny Kravitzo klipo “Black Velveteen”.

Tuo tarpu, Lyncho kolega, kitas “Boyzone” narys, Stephenas Gately neseniai prisipažino apie gyvenime įvykusius pokyčius po to, kai prisipažino esąs gėjus.

24-erių metų Gately prisipažino: “Dabar aš esu visiškai skirtingas žmogus. Anksčiau aš jaučiau didelį stresą.”

Jis pasakojo anksčiau nuolat žvalgydavęsis aplinkui, norėdamas įsitikinti ar niekas jo nemato su jo draugu Eloy’jumi de Jongu, atlikėju iš kitos vaikinų grupės “Caught in The Act”.

“Dabar aš labiau atsipalaidavęs, galiu eiti į parduotuves apsipirkti, kartu su Eloy’jumi išeiti pasivaikščioti. Tai jau nebėra problema,” dėstė Gately.

Beje, po kelių savaičių turėtų pasirodyti pirmasis Gately solinis singlas “New Beginning”.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Su sužadėtiniu išsiskyrusi K. Ivanova renginyje pasirodė su nauju mylimuoju (31)

Trečiadienio vakarą Pietų Korėjos bendrovė „Samsung“ Niujorke pristatė savo šių metų didžiausią naujovę „Samsung Galaxy S8“ ir šio modelio galingesnę versiją „Galaxy S8+“.

O. Gasanovas: visad atrodė, kad mirsiu sulaukęs trisdešimt kelerių, todėl kasdien ir stengiuosi kuo daugiau pamatyti (4)

Rodos, jo pilna visur. Tai jis televizijos eteryje sveikinasi iš Niujorko, Londono ar Dubajaus, pasakodamas ten gyvenančių tautiečių istorijas laidoje „Emigrantai“, tai dalinasi asmenukėmis iš Barselonos, Amsterdamo ar Rio de Žaneiro. Jo balsas skamba „Zip Fm“ radijo laidose, o kelionėse sutiktų išskirtinių žmonių istorijos nugula žurnalo „Happy 365“ puslapiuose. Orijaus Gasanovo kasdienybė – spalvinga, pozityvi ir dinamiška. Tokia ir jo paskyra socialiniame tinkle „Instagram“, kurią seka daugiau nei 30 000 gerbėjų.

Be makiažo pasirodžiusi O. Pikul-Jasaitienė: vyras sakė, tokia labai patinku (53)

Viešumoje Osaną Pikul-Jasaitienę dažniausiai matome pasipuošusią kruopščiu makiažu, tačiau moteris nebijo pademonstruoti ir natūralų grožį. Tokia natūralia asmenuke feisbuke pasidalijusi Oksana tiesiog paskendo komplimentų jūroje.

Londone aktoriaus karjeros siekiantis Ž. Tratas: apie naują vardą ir neišpildytus jam pažadus (37)

Lietuvoje realybės šou, vaidmenimis serialuose bei reklamose išgarsėjęs Žilvinas Tratas šiuo metu gyvena Londone ir tolimesnių karjeros galimybių siekia ten. LRT televizijos laidos „Emigrantai“ kūrėjams vyras sutiko papasakoti apie pasikeitusį gyvenimą, naują vardą ir priežastis, dėl ko bėgo iš Lietuvos.

Į viešumą iškilus žiniai apie subyrėjusią G. Karaliūnaitės šeimą – atvira jos išpažintis: meilė baigiasi ties pinigais (241)

Ankstyvą trečiadienio rytą Gintarės Karaliūnaitės-Canuel vyras Marcas Andre Canuelis savo feisbuke paviešino įrašą, kuriuo apkaltino savo žmoną Gintarę bandymu nuo jo atplėšti jųdviejų dukrą Sofiją. Žinia apie poros nesutarimus buvo netikėta, tačiau po kelių valandų tylos G. Karaliūnaitė-Canuel nusprendė nebetylėti ir DELFI atvirai papasakojo apie jau antrus metus besitęsiančius pykčius bei subyrėjusią šeimą.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.