Mokykla Jaggeriui neteikė džiaugsmo

 (1)
"Kiekvienas mokytojas turėjo savo kankinimo būdą. Buvo keli, kurie paprasčiausiai paleisdavo į darbą kumščius. Kartais taip užvoždavo, kad neišsilaikydavai ant kojų", sakė muzikantas interviu laikraščiui "The Times".

"Visais frontais vyko partizaniniai susirėmimai, pilietinio nepaklusnumo akcijos ir nepaskelbtas karas tarp jų, atakuodavusių mus nuo lentos kempinėmis, ir mūsų, atsimušinėdavusių jomis atgal", sakė "Rolling Stones" dainininkas.

56 metų M. Jaggeris ketvirtadienį vėl grįš į šią mokyklą atidaryti savo vardu pavadinto meno centro.

Jis prisipažino, kad iš pradžių mokslai klojosi visai neblogai, tačiau netrukus dėl "muzikos ir mergaičių" nebebuvo kada rimčiau prisėsti prie namų darbų.

Pasak M. Jaggerio, mokyklos metai tikrai nebuvo laimingiausi jo gyvenime. "Turėjome kalnus rašymo ir buvome apkrauti namų darbais. Viskas buvo persunkta smulkmeniškos disciplinos. Neįtikėtinai smulkmeniškų taisyklių dėl uniformų ir ko tik papuola", sakė muzikantas.

Septintajame dešimtmetyje išsiveržę į pasaulinę sceną, "Rolling Stones" puoselėjo maištingą įvaizdį. Tačiau buvęs M. Jaggerio klasės draugas Dickas Tayloras (Dikas Teiloras) sako Micką buvus beveik pavyzdingu mokiniu.

"Jis nebuvo maištininkas jokiu būdu, pavidalu ar forma. Mickas buvo darbštus, gabus ir daug sportavo. Su tokiu vaikinu laikas neprailgdavo", sakė D. Tayloras laikraščiui.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Bendrasis pagalbos centras apie J. Sadauskienės nepasitenkinimą jų operatorės darbu: ji pareigas atliko tinkamai (4)

Šeštadienio vakarą modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė su mama iš savo sodybos važiavo miško keliu, kuomet suprato, kad yra galimai sekama įtartino automobilio ir nusprendė paskambinti pagalbos telefonu 112, tačiau pagalbos, kurios tikėjosi, turėjo kone reikalauti ir apie tai nusprendė papasakoti savo paskyroje feisbuke. Tačiau Bendrojo pagalbos centro (BPC) atstovai tikina, jog surado duomenų bazėje J. Sadauskienės pokalbio su BPC operatore įrašą ir operatorė savo pareigas atliko tinkamai.

Maskvoje viešintis E. Dragūnas provokuoja: pozavo su sovietine simbolika dekoruota kepure (280)

Ryškiausias ir skandalingiausias Lietuvos atlikėjas Egidijus Dragūnas (40 m.) šiuo metu vieši Rusijos sostinėje Maskvoje. Kremlių aplankiusi Lietuvos žvaigždė socialiniuose tinkluose viešina savo viešnagės nuotraukas ir nebijodamas gerbėjų reakcijos dalijasi nuotraukomis su sovietine simbolika.

K. Toleikytė pozavo visiškai nuoga: kadras užgniaužia kvapą (42)

Savaitgalį modelis Karolina Toleikytė pasidalijo itin pikantiška nuotrauka, kurioje pozuoja visiškai nuoga.

Kauno klube – J. Leonavičiūtė ir neregėtai nuodėmingas fetišo vakarėlis (82)

Vakar „Taboo“ klube vyko mistiniu pavadinimu „Fetišo kambarys 1887“ renginys. Vakarėlis, apie kurį sklando legendos, apkalbos ir prieštaringos nuomonės, šį kartą vėl sudrebino miestą.

Galėjo baigtis tragiškai: mišku važiavusi J. Sadauskienė turėjo reikalauti 112 operatorės nepadėti ragelio (679)

Šeštadienio vakarą modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė su mama iš savo sodybos važiavo miško keliu, kuomet suprato, kad yra galimai sekama įtartino automobilio ir nusprendė paskambinti pagalbos telefonu, tačiau pagalbos, kurios tikėjosi, turėjo kone reikalauti.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.