Mike’o Myers’o atsakas "Universal Pictures"

Mike’o Myerso teisininkai davė atkirtį aktoriui bylą iškėlusiai “Universal Pictures”.
Komiko advokatų nuomone, kino kompanija padavė aktorių į teismą dėl kontrakto nesilaikymo tai mėgindama jį susigrąžinti į projektą, pranešė “Reuters”.

“Universal” apkaltino Myersą, buvusią televizijos šou “Saturday Night Live” žvaigždę, laužant kontraktą, pagal kurį jis buvo įsipareigojęs filmuotis juostoje “Dieter”, pasakojančioje apie vieną iš šou pagrindinių personažų.

Kino kompanija reikalauja 5 milijonų dolerių nuostoliams atlyginti, kuriuos jau neva investavo į filmo gamybą. Be to, reikalauja, kad aktoriui būtų uždrausta dalyvauti kituose kino ir TV projektuose tiek laiko, kiek jis apytiksliai būtų filmavęsis juostoje “Dieter”.

Antradienį išplatintame oficialiame pranešime, Myers’as prisipažino esąs šokiruotas tokių kino kompanijos veiksmų: “Aš negaliu ramia sąžine priimti 20 milijonų dolerių ir išduoti filmų mylėtojus, kurie savo sunkiai uždirbtus pinigus mokės tam, kad pamatytų mano naująjį filmą su siaubingu scenarijumi.”

Už vaidmenį filme “Dieter” Myers’ui buvo pažadėta sumokėti 20 milijonų dolerių bei 12.5% nuo bendro filmo pelno.

Martinas Singeris, Myers’o adokatas teigė, kad sutartyje su kino kompanija buvo pažymėta, jog aktorius prieš pradėdamas filmuotis juostoje turi pateiktį raštišką pritarimą scenarijui.

"Šioje savo karjeros atkarpoje Mike’as Myers’as nebesifilmuoja juostose prieš tai nepatvirtinęs savo pritarimo scenarijui,” teigė Singeris. “Taip daro visos žvaigždės.”

Myers’as pareiškė nepatvirtinęs sutikimo “Dieter” scenarijui, kai tuo tarpu kino kompanijos atstovų teigimu, jis tai padarė.

Beje, už pasitraukimą iš projekto anksčiau teisminės bylos jau buvo iškeltos Johnui Travoltai bei Kim Besinger.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Reido metu neblaivus prie vairo sučiuptas šokėjas A. Bajoras: alkotesteris parodė daugiau nei promilę (9)

Žinomas šokėjas ir šokių projektų dalyvis Arturas Bajoras naktį iš penktadienio į šeštadienį buvo pričiuptas neblaivus už vairo. Tai jau ne pirmas kartas kai žinomas vyras vairuoja neblaivus. Tiesa, pirmasis kartas pasibaigė blogiau.

A. Vėberis pasipiršo ilgametei mylimajai (18)

Legendinės muzikinės grupės „Naktinės personos“ narys Aras Vėberis susižadėjo su savo ilgamete gyvenimo drauge Martyna Kerbedyte. Šią žinią DELFI patvirtino ir pats atlikėjas.

Neįprasčiausi garsenybių vaikų vardai: vieni juos sukuria patys, o kitus padiktuoja keisčiausios aplinkybės (152)

Kol visas pasaulis svarsto, kodėl Kim Kardashian savo vaikams North West ir Saint suteikė pasaulio krypčių vardus, o aktorė Gwyneth Paltrow dukrą Apple pavadino obuoliu, Lietuvos garsenybės savo atžaloms suteikia ne ką mažiau negirdėtus vardus. Vieni juos sukuria patys, o kitus padiktuoja keisčiausios aplinkybės.

Saulėtoje Graikijoje Š. Jasikevičius vedė savo vaikų motiną A. Douką (29)

Po aštuonerių bendro gyvenimo metų aukso žiedus Graikijojeos sostinėje Atėnuose sumainė Šarūnas Jasikevičius ir Anna Douka. Penktadienį sutuoktiniais tapusi pora įžadus davė dviejų savo vaikų, artimųjų ir bičiulių akivaizdoje.

Į Palangą renkasi Lietuvos rinktinės krepšininkai: kai kuriuos lydi šeimos, kiti atvyksta vieni (8)

Penktadienį į pajūrį atvykę Lietuvos krepšinio rinktinės krepšininkai atrodė apsipalaidavę ir linksmai nusiteikę. Žinomus vyrus į pasiruošimo čempionatui stovyklą lydėjo žmonos, gyvenimo draugės ir vaikai. Tačiau kai kurie jų Palangą pasiekė vieni.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.