Mike’o Myers’o atsakas "Universal Pictures"

Mike’o Myerso teisininkai davė atkirtį aktoriui bylą iškėlusiai “Universal Pictures”.
Komiko advokatų nuomone, kino kompanija padavė aktorių į teismą dėl kontrakto nesilaikymo tai mėgindama jį susigrąžinti į projektą, pranešė “Reuters”.

“Universal” apkaltino Myersą, buvusią televizijos šou “Saturday Night Live” žvaigždę, laužant kontraktą, pagal kurį jis buvo įsipareigojęs filmuotis juostoje “Dieter”, pasakojančioje apie vieną iš šou pagrindinių personažų.

Kino kompanija reikalauja 5 milijonų dolerių nuostoliams atlyginti, kuriuos jau neva investavo į filmo gamybą. Be to, reikalauja, kad aktoriui būtų uždrausta dalyvauti kituose kino ir TV projektuose tiek laiko, kiek jis apytiksliai būtų filmavęsis juostoje “Dieter”.

Antradienį išplatintame oficialiame pranešime, Myers’as prisipažino esąs šokiruotas tokių kino kompanijos veiksmų: “Aš negaliu ramia sąžine priimti 20 milijonų dolerių ir išduoti filmų mylėtojus, kurie savo sunkiai uždirbtus pinigus mokės tam, kad pamatytų mano naująjį filmą su siaubingu scenarijumi.”

Už vaidmenį filme “Dieter” Myers’ui buvo pažadėta sumokėti 20 milijonų dolerių bei 12.5% nuo bendro filmo pelno.

Martinas Singeris, Myers’o adokatas teigė, kad sutartyje su kino kompanija buvo pažymėta, jog aktorius prieš pradėdamas filmuotis juostoje turi pateiktį raštišką pritarimą scenarijui.

"Šioje savo karjeros atkarpoje Mike’as Myers’as nebesifilmuoja juostose prieš tai nepatvirtinęs savo pritarimo scenarijui,” teigė Singeris. “Taip daro visos žvaigždės.”

Myers’as pareiškė nepatvirtinęs sutikimo “Dieter” scenarijui, kai tuo tarpu kino kompanijos atstovų teigimu, jis tai padarė.

Beje, už pasitraukimą iš projekto anksčiau teisminės bylos jau buvo iškeltos Johnui Travoltai bei Kim Besinger.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Alyvuogių aliejaus pažinimo vakare – gurmaniška puota garsenybėms (12)

Alyvuogių aliejus gali būti ne tik skanus, bet ir labai sveikas – tuo įsitikino būrys kviestinių svečių. Ketvirtadienio vakarą parduotuvėje „Itališko skonio gurmanai“ buvo surengta paskaita, kurios metu garsenybės mokėsi pažinti, suprasti ir ragauti alyvuogių aliejų. Vakaro metu buvo sugriautas ne vienas mitas apie šį bene kiekvienuose namuose esantį produktą ir išragauti parduotuvėje esantys gurmanų vertinami itališki skanėstai.

Besiskiriančių cirko artistų M. ir A. Zobovų drama: vyras žmoną purvais drabsto negailėdamas (82)

„VIP cirko“ direktorius Mykolas Zobovas (65 m.) ir jo ilgametė mylimoji Agnė Zobovienė (37 m.) po 15 bendro gyvenimo metų nusprendė oficialiai pasukti skirtingais keliais, tačiau skyrybos gerokai apkarto, mat M. Zobovas nepaliaujamai drabsto sutuoktinę purvais. Laidos „KK2“ reportaže vyras net prilygino A. Zobovienės neištikimybę prostitucijai.

A. Kavaliauskaitė susižadėjo su mylimuoju T. Legenzovu (8)

„Mis Lietuva 2014“ Agnė Kavaliauskaitė ištarė savo mylimąjam šokėjui Tomui Legenzovui lemtingąjį „taip“ – pora susižadėjo po daugiau nei šešerius metus trukusios draugystės.

D. Bosas kviečia padėti ligos užkluptam mažam berniukui (20)

Savo polinkiu padėti kitiems garsėjanti Daina Bosas ketvirtadienio popietę kreipėsi į „Facebook“ draugus su prašymu pagelbėti. Šįkart žinoma verslininkė paviešino jautrią sergančio berniuko istoriją ir prašė padėti ją viešinti bei paremti šeimą.

Prieš 13 metų prie altoriaus žengusi I. Stumbrienė vėl apsivilks nuotakos suknelę (50)

2004-aisiais prie altoriaus žengusi Inga Stumbrienė iki šiol pamena tą jaudulį. „Lyg tai būtų buvę vakar“, – šyptelėjo Inga, besiruošdama vėl užsivilkti vestuvinę suknelę. Tiesa, šįkart su ja ji žengs podiumu.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 25 d. 19.00 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.