Merūnas seka žmonos pėdomis: nuo rudens jis dalyvaus TV šokių projekte

 (120)
Dainininkas Merūnas Vitulskis seka žmonos Erikos pėdomis – nuo rudens jis suksis ant šokių projekto parketo. Kaip ir dera tikram maksimalistui, Merūnas neslepia: į LNK projektą „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ jis eina būti geriausiu.
Merūnas Vitulskis
Merūnas Vitulskis
© LNK

Jau ir taip gerokai sublogęs Merūnas nusprendė, kad šokiai – geriausias būdas dar pagerinti fizinę formą.

„Nereikia jokių fitnesų. Šokiai bus labai gerai formai palaikyt. Treniruočių dar nepradėjau, kaip tik šiandien einu į susitikimą su šokėja. Šokiuose partneris labai svarbus, kad sutaptų auros, skoniai. O šokiai – ir laikysenai, ir savišvietai, tai labai intymi, darbšti sritis. Žmona labai apsidžiaugė, kad šoksiu, o ir man pačiam tai mažiausiai liestas dalykas – aš nei šokęs, nei intensyviau judėjęs. Tikrai stengsiuos – juk einu ne šiaip, o būti geriausiu“, - DELFI sakė M.Vitulskis.

Paprastai iš vieno koncerto į kitą lekiantis Merūnas dėl perkrautos dienotvarkės nesigraužia ir tikina, kad noro turi tiek, kad suspės viską. Vos startavus šokių projektui, Merūno laukia jau suplanuoti koncertai, pasirodymas Virgilijaus Noreikos gimtadienyje, kelionė į Ispaniją.

Šie renginiai, pasak Merūno, jam taip pat didžiulis stimulas sportuoti šokių aikštelėje – jis siekia įgauti kuo geresnę fizinę formą ir nori kiek pakoreguoti savo gyvenimo būdą.

Merūnas dabar ir anksčiau:

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

I. Krivickaitė įžvelgia nesąžiningumą „X Faktoriuje“: teisėjai giria tik Moniką (61)

Sekmadienio vakarą paaiškėjus, jog į „X Faktoriaus“ finalą patenka Monika, Aleksas ir Thomas, internetinėje erdvėje ėmė plūsti įvairūs atsiliepimai. Kol vieni džiaugėsi, kiti ėmė svarstyti – ar tik šou nėra surežisuotas? Pastaroji mintis į galvą šovė ir Ievai Krivickaitei.

Po M.A.M.A. apdovanojimų A. Augaitis patyrė du epilepsijos priepuolius (37)

Didžiausiu „X Faktoriaus“ netikėtumu tapęs Aleksas Augaitis – pramintas mikčiojančiu Aleksu – sekmadienį varžosi dėl kelialapio į projekto finalą. Prieš pat vaikino pasirodymą buvo atskleista, jog vaikinas kasdien balansuoja ties gyvybės ir mirties riba.

Seksualiosios V. Vaičaitės grožybės sunkiai tilpo į suknelę (23)

„Mis Lietuva 2013“ finalininkė ir buvusios merginų grupės „Dolce Vita“ narė Viktorija Vaičaitė – viena iš tų moterų, į kurią gatvėje atsisuka kone kiekvienas vyras. Ir ne be priežasties – atlikėja apdovanota ne tik dailiais veido bruožais, bet ir itin moteriška figūra.

B. Tiškevič išsiskyrė su azerbaidžianiečiu vyru R. Hasanovu (373)

2013-ųjų metų gruodį slapta už azerbaidžaniečio Ru Hasanovo ištekėjusi televizijos laidų vedėja Beata Tiškevič padėjo tašką jųdviejų santykiuose. Savo „Facebook“ paskyroje moteris pranešė apie santuokos griūtį.

Rio De Žaneiro karnavalas Nainių akimis: įspūdingi kostiumai ir akį traukiantys šokėjų užpakaliukai (21)

Lietuviška žiema Jonui ir Simonai Nainiams, regis, ne prie širdies – visai neseniai jiedu išvyko į karščiu pulsuojančią Braziliją. Ir štai laiką pasirinko patį tinkamiausią – šiuo metu Rio De Žaneire vyksta jau tradicija tapęs karnavalas.
Premjera! APVALYTIEJI Sarah Kane
Premjera! APVALYTIEJI
2016 vasario 08 d. 19.00 val.
Premjera! APVALYTIEJI Sarah Kane
Premjera! APVALYTIEJI
2016 vasario 09 d. 19.00 val.
Oskaro Koršunovo „Apvalytieji“ – meilėje ir purve Mergina tamsiais plaukais klūpi ant grindinio, jos kūną dengia balti ligoninės marškiniai, jos akys vos atsimerkusios užsiveria, lėtai. Burna kiek praverta, jos keliai vos laiko kūną, jis svyruoja. Tyla, minutė, dvi, trys, tyla, nesuskaičiuojamas laikas, tyla.
Oskaro Koršunovo „Apvalytieji“ – meilėje ir purve
2016 vasario 4 d.