Merūnas seka žmonos pėdomis: nuo rudens jis dalyvaus TV šokių projekte

 (120)
Dainininkas Merūnas Vitulskis seka žmonos Erikos pėdomis – nuo rudens jis suksis ant šokių projekto parketo. Kaip ir dera tikram maksimalistui, Merūnas neslepia: į LNK projektą „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ jis eina būti geriausiu.
Merūnas Vitulskis
Merūnas Vitulskis
© LNK

Jau ir taip gerokai sublogęs Merūnas nusprendė, kad šokiai – geriausias būdas dar pagerinti fizinę formą.

„Nereikia jokių fitnesų. Šokiai bus labai gerai formai palaikyt. Treniruočių dar nepradėjau, kaip tik šiandien einu į susitikimą su šokėja. Šokiuose partneris labai svarbus, kad sutaptų auros, skoniai. O šokiai – ir laikysenai, ir savišvietai, tai labai intymi, darbšti sritis. Žmona labai apsidžiaugė, kad šoksiu, o ir man pačiam tai mažiausiai liestas dalykas – aš nei šokęs, nei intensyviau judėjęs. Tikrai stengsiuos – juk einu ne šiaip, o būti geriausiu“, - DELFI sakė M.Vitulskis.

Paprastai iš vieno koncerto į kitą lekiantis Merūnas dėl perkrautos dienotvarkės nesigraužia ir tikina, kad noro turi tiek, kad suspės viską. Vos startavus šokių projektui, Merūno laukia jau suplanuoti koncertai, pasirodymas Virgilijaus Noreikos gimtadienyje, kelionė į Ispaniją.

Šie renginiai, pasak Merūno, jam taip pat didžiulis stimulas sportuoti šokių aikštelėje – jis siekia įgauti kuo geresnę fizinę formą ir nori kiek pakoreguoti savo gyvenimo būdą.

Merūnas dabar ir anksčiau:

www.DELFI.lt
Naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

Savo prekės ženklą pristatanti S. Starkutė: esu reikli, žinau, kas yra gražu įvertink modelius! (3)

Viena sėkmingiausių lietuvių manekenių pasaulyje tituluojama Simona Starkutė savo gerbėjams gražuolė turi džiugių naujienų. Modelis pristato laisvalaikio drabužių prekės ženklą „SbyS“, išsiskiriantį savo patogumu, jaukumu, funkcionalumu ir nepriekaištinga kokybe.

Ant dviračio persėsti ketinantis A. Duonėla: gal galite susimesti baudai? (1)

Neblaivus prie automobilio vairo sučiuptas ir dėl to teisę vairuoti praradęs Europos ir pasaulio čempionas, irkluotojas Alvydas Duonėla vėl turės patuštinti savo piniginę, nors šiuo metu oficialiai yra bedarbis.

Savigynos pagrindai. Kaip Stano išmoko atimti lazdą iš agresyvaus beisbolininko

Beisbolo lazda ar šiaip pagalys yra paplitęs įrankis chuliganų rankose. Šioje savigynos pamokoje kartu su dainininku Stano išmoksime, kaip apsiginti nuo tokio ginklo. Tikrai naudingi ir dėmesio verti patarimai kiekvienam.

Paaiškėjo visa tiesa apie skandalingąją Š. Kirdeikio nuotrauką su nėščia moksleive (17)

Prieš kelias dienas žiniasklaidą apskriejo nuotrauka, kurioje choreografas Šarūnas Kirdeikis stovi greta jaunos, nėščios merginos. Paviešindamas nuotrauką jis rašė apie savo gyvenimo pokyčius, o po ja netrukus pasipylė draugų sveikinimai bei kritika nepilnametei mamai. Netrukus paaiškėjo, jog tai - socialinė iniciatyva, o mergina nesilaukia.

D. Andriuškaitė pasirodė be makiažo: natūralus grožis pakeri (46)

Gražuolė lietuvaitė Deimantė Andriuškaitė ne be priežasties įsisuko į modelių pasaulį - pažvelgus į naujausią merginos nuotrauką, kurioje ji demonstruoja natūralią išvaizdą, tampa aišku, jog makiažas jai visai nereikalingas.