Melas Gibsonas - brangiausias Holivudo aktorius

Kaip teigiama Londono laikraštyje "Sunday Times" aktorius Melas Gibsonas tapo brangiausiai apmokama superžvaigžde Holivudo istorijoje. Už vaidybą filme "The Patriot" jam buvo sumokėta 25 mln dolerių neįskaitant papildomų kino studijos išlaidų samdant asmeninius aktoriaus trenerius ar lėktuvą.
Šioje kino juostoje Gibsonas vaidina Benjaminą Martiną, didvyrišką Pietų Karolinos ūkininką nenoriai prisijungiantį prie kolonistų tik tam , kad Britanijos kareiviams atkeršytų už savo šeimos terorizavimą. Tuo tarpu savo aktorystės karjerą žvaigždė pradėjo nuo 20 dolerių, suvaidinęs nedidelio biudžeto Australijos filme "Summer City" 1976 metais.

Birželio 30-ą dieną pasirodysiančią karinę dramą "The Patriot" režisavo Rolandas Emmerichas, fantastikos specialistas, kurio stulbinančias idėjas galima pamatyti ir populiariuose filmuose "Independence Day" bei "Godzilla", o scenarijų parašė Robertas Rodatas, taip pat sukūręs scenarijų ir Steveno Spiebergo filmui "Saving Private Ryan". Per kelis pastaruosius metus didžiausia suma (22 mln dolerių) buvo sumokėta Arnoldui Schwarzeneggeriui už vaidybą meniniame filme "End of Days". 20 mln dolerių suma buvo įvertinti ir Tomo Hankso ("The Green Mile"), Jimo Carrey ("The Truman Show") bei Leonardo DiCaprio ("The Beach") aktoriniai sugebėjimai.

Šiuo metu Gibsonas filmuojasi naujoje juostoje "The Million Dollar Hotel", režisuojamoje vokiečių režisieriaus Wimo Wenderso. Dar nežinoma kiek aktoriui bus sumokėta už šį jo darbą, tačiau tikrai mažiau už jo rekordinį atlyginimą, nes naujasis Wenderso filmas yra labiau prestižinis nei komercinis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

K. Toleikytė pozavo visiškai nuoga: kadras užgniaužia kvapą (187)

Savaitgalį modelis Karolina Toleikytė pasidalijo itin pikantiška nuotrauka, kurioje pozuoja visiškai nuoga.

Kauno klube – J. Leonavičiūtė ir neregėtai nuodėmingas fetišo vakarėlis (71)

Vakar „Taboo“ klube vyko mistiniu pavadinimu „Fetišo kambarys 1887“ renginys. Vakarėlis, apie kurį sklando legendos, apkalbos ir prieštaringos nuomonės, šį kartą vėl sudrebino miestą.

Galėjo baigtis tragiškai: mišku važiavusi J. Sadauskienė turėjo reikalauti 112 operatorės nepadėti ragelio (754)

Šeštadienio vakarą modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė su mama iš savo sodybos važiavo miško keliu, kuomet suprato, kad yra galimai sekama įtartino automobilio ir nusprendė paskambinti pagalbos telefonu, tačiau pagalbos, kurios tikėjosi, turėjo kone reikalauti.

I. Stonkuvienė: negaliu suprasti moterų, kurios, prabėgus savaitei po gimdymo, spraudžiasi į korsetą (86)

Indrė Stonkuvienė – moteris-raketa. Bent jau taip atrodo, išgirdus kiek veiklos ji turi ir bandant suprasti, kaip viską suspėja. Aktorė, televizijos laidų vedėja, socialinių tinklų žvaigždė, humoristė, stilistė, mama, žmona, nuomonės formuotoja, bendradarbiaujanti su įvairiausių projektų kūrėjais... Galima vardinti ir vardinti. Su masių širdis užkariavusia, pozityvumu spinduliuojančia, iš savęs ir visuomenės stereotipų pasijuokti nebijančia Indre kalbamės apie tai, ką ji mėgsta labiausiai.

D. Bunkaus sužadėtinė V. Siegel imasi verslo: gal pasiseks, o gal ir ne (196)

Danieliaus Bunkaus sužadėtinė Viktorija Siegel netrukus žengs podiumu ir demonstruos vieną iš proginių ir vestuvinių Paulos Poderytės naujausios kolekcijos suknelių. Prieš renginį mergina, bendraudama su DELFI, papasakojo apie jos laukiančius naujus gyvenimo pokyčius.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.