M.Carey karjeros laiptais kilti padėjo sesuo prostitutė

 (9)
Mariah Carey sesuo Alison tiesiog įsiutino garsiąją dainininkę išleisdama knygą “Mariah ir Aš”, kurioje teigė buvusi priversta užsiimti prostitucija, kad nors taip padėtų seseriai pradėti savo muzkinę karjerą.
Knygoje, kurios publikavimui prieštaravo Mariah, pasakojama apie seserų vaikystę bei dainininkės kelią į šlovės viršūnę.

Alison teigia, kad į pirmąjį savo susitikimą su būsimuoju vyru - “Sony” vadovu Tommy Mottola - Mariah atvažiavo išnuomotu limuzinu bei vilkėjo prabangiais drabužiais, už kuriuos buvo sumokėta sesers uždirbtais pinigais.

“Visam pasauliui Mariah pasako tik 5% tiesios apie savo gyvenimą. Šioje knygoje yra dar 95%, dėl kurių tuščiagarbė ir beširdė multimilijonierė pop dievaitė padarytų viską, kad tik jie neišvystų šviesos,” sakė Alison. “Mariah bandė mane papirkti ir net grasino, tačiau dabar jau per vėlu.”

Beje, buvęs “Sony” įrašų kompanijos darbuotojas šį mėnesį pavadino Mariah Carey “vaikščiojančiu košmaru”: “Prieš atvykdama ir užsiregistruodama viešbutyje, ji jau reikalauja rožinio tualetinio popieriaus, be to, ji visada geria tik iš krištolinių taurių.”

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Malaizijoje viešėjusi I. Stumbrienė pademonstravo tobulą kūną ir maudomukų kolekciją (27)

13-ąsias vestuvių metines Inga ir Aivaras Stumbrai su vaikais atšventė egzotiškoje Malaizijoje.

M. Katleris sukūrė savo vasaros hito versiją: parodijavo M. Pundziūtės vaizdo klipą (7)

Humoristas Mantas Katleris su kolega Mantu Bartuševičiumi nufilmavo vasaros hitu spėjusio tapti atlikėjos Monique dainos „Palauk dar” vaizdo klipo parodiją.

A. Douka pasidalino akimirka iš vestuvių su Š. Jasikevičiumi: nuotrauka griebia už širdies (45)

Praėjusį savaitgalį Graikijoje krepšinio treneris Šarūnas Jasikevičius vedė savo gyvenimo meilę ir savo vaikų mamą Anną Douką. Iki šiol šventės akimirkomis pasidalino tik Š. Jasikevičiaus bičiuliai, tačiau ilgai laukti neteko: trečiadienio vakarą jaunosios "Instagram" paskyroje pasirodė už širdies griebianti vestuvių akimirka, kurioje užfiksuota visa Jasikevičių šeima.

K. ir D. Zvonkai vestuvių metines atšventė toje pačioje vietoje kaip ir kasmet: mes kaip niekad laimingi (72)

Liepos 26-ąją Katažina ir Deivydas Zvonkai švenčia savo vestuvių metines. Šįkart poros tradicinę nuotrauką papildė mažieji dvyniai.

Šeimos pagausėjimo sulaukęs D. Siaurusaitis parduoda namą (28)

Neseniai šeimos pagausėjimo sulaukę Džiugas Siaurusaitis ir Lina Rastokaitė-Siaurusaitienė parduoda namą, kuriame gyveno devynerius metus.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.