Maradona Kuboje stengiasi pasveikti

Apkūnus, nesiskutęs, oranžiniais plaukais ir su tamsiais akiniais Argentinos futbolo dievaitis Diego Maradona sekmadienį pasirodė nacionalinio Kubos futbolo čempionato finalinėse varžybose, tačiau šį kartą ne kaip žaidėjas, bet kaip negaluojantis šventės svečias.
"Man didelė garbė, kad esu šiame stadione ir galiu džiaugtis Kubos futbolo finalinėmis varžybomis," - pareiškė trisdešimt devynerių metų žvaigždė ir smūgiu nuo futbolo aikštelės vidurio pradėjo finalines rungtynes, kurias vėliau jis stebėjo su tėvu. Čempionato taurę laimėjo "Pinar del Rio" 2-1 nugalėję "Havana City".

Maradona, buvęs vienas iš talentingiausių puolėjų ir stebinęs savo greičiu bei kamuolio valdymo technika, dabar atrodo tikrai neįspūdingai. Kramtydamas gumą ir slegiamas nemažo pilvuko, jis įstengė tik nerangiai pabėgėti Havanos "Pedro Marrero" stadiono aikštele. Tačiau žvaigždei ir šį kartelį nepavyko išvengti įkyrių žurnalistų, fotografų bei operatorių antplūdžio, per kurį jam teko net rankomis skirtis kelią. Tai buvo vienas iš retų Maradonos viešų pasirodymų, nors jis jau tris savaites gydosi nuo padidėjusio kraujo spaudimo bei nereguliaraus širdies plakimo uždarame sveikatos komplekse Havanos apylinkėse. Buvęs Argentinos futbolo komandos kapitonas visada žavėjosi Kubos prezidentu Fideliu Kastro ir tai buvo viena iš priežasčių atvykti gydytis būtent į Kubą. Lankomas geriausių Kubos neurologų, kardiologų bei mitybos specialistų žvaigždė tikisi čia praleisti dar mažiausiai tris mėnesius.

Praeitą penktadienį sporto vadovams bei žaidėjams Maradona pareiškė norįs pasidalinti savo profesionalia patirtimi ir taip padėti vystyti futbolą Kuboje. Tame pačiame susitikime jis prisipažino norįs ir vėl pradėti žaisti, tačiau dabar tam vis dar trukdo liga. Kita vertus buvęs žaidėjas jau spėjo dar kartą patvirtinti savo blogą reputaciją sudaužydamas meksikiečio žurnalisto automobilio stiklą ir sužalodamas jo akį po apsilankymo Havanos prekybos centre.

Tuo tarpu Maradonos polinkis į narkomaniją jo gimtojoje Argentinoje išsiplėtė iki valstybinio masto problemos, o Prezidentas Fernando de la Rua pradėjo aktyvią kampaniją prieš narkotikus remdamasis futbolo žvaigždės patirtimi. Diego Maradona pirmą kartą įniko į narkotikus 1983 metais dar žaisdamas "Barcelona" futbolo klube. 1990-aisiais už tai jis buvo diskvalifikuotas penkiolikai mėnesių kol pagaliau 1997-aisiais jam teko visai palikti profesionalųjį sportą.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Saulėtoje Graikijoje Š. Jasikevičius vedė savo vaikų motiną A. Douką (24)

Po aštuonerių bendro gyvenimo metų aukso žiedus Graikijojeos sostinėje Atėnuose sumainė Šarūnas Jasikevičius ir Anna Douka. Penktadienį sutuoktiniais tapusi pora įžadus davė dviejų savo vaikų, artimųjų ir bičiulių akivaizdoje.

Į Palangą renkasi Lietuvos rinktinės krepšininkai: kai kuriuos lydi šeimos, kiti atvyksta vieni (4)

Penktadienį į pajūrį atvykę Lietuvos krepšinio rinktinės krepšininkai atrodė apsipalaidavę ir linksmai nusiteikę. Žinomus vyrus į pasiruošimo čempionatui stovyklą lydėjo žmonos, gyvenimo draugės ir vaikai. Tačiau kai kurie jų Palangą pasiekė vieni.

Vilniuje susituokė menininkai D. Gnedinas ir A. Sunklodaitė (6)

Penktadienio popietę sostinėje aukso žiedus sumainė kompozitorius Deividas Gnedinas ir aktorė bei režisierė Agnė Sunklodaitė.

Po metus trukusio gydymo A. Janonis pagaliau džiaugiasi holivudine šypsena (12)

Praėjusią vasarą dainininkui, muzikinių projektų dalyviui Audriui Janoniui buvo pradėtas ortodontinis dantų gydymas. Nepraėjus nė metams Audriui buvo nuimti breketai ir šiandien atlikėjas džiaugiasi savo išvaizda. Plačiau apie gydymą, kuris truko trumpiau, nei buvo prognozuota, bei emocijas nuėmus kabes A. Janonis sutiko papasakoti interviu.

Graikijoje tuokiasi Š. Jasikevičius ir A. Douka (169)

Nors jiedu ir iki šiol atrodė kaip vyras ir žmona, įteisinti santykius bei prisiekti meilę liudininkų akivaizdoje susiruošė tik dabar. Penktadienį, po 8 metų draugystės, lydimi savo dviejų paaugusių vaikų, Graikijoje tuokiasi Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius (41) ir Anna Douka (32). Žinią DELFI patvirtino „Žalgirio“ komunikacijos direktorius A. Kiveris.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.