Maradona Kuboje stengiasi pasveikti

Apkūnus, nesiskutęs, oranžiniais plaukais ir su tamsiais akiniais Argentinos futbolo dievaitis Diego Maradona sekmadienį pasirodė nacionalinio Kubos futbolo čempionato finalinėse varžybose, tačiau šį kartą ne kaip žaidėjas, bet kaip negaluojantis šventės svečias.
"Man didelė garbė, kad esu šiame stadione ir galiu džiaugtis Kubos futbolo finalinėmis varžybomis," - pareiškė trisdešimt devynerių metų žvaigždė ir smūgiu nuo futbolo aikštelės vidurio pradėjo finalines rungtynes, kurias vėliau jis stebėjo su tėvu. Čempionato taurę laimėjo "Pinar del Rio" 2-1 nugalėję "Havana City".

Maradona, buvęs vienas iš talentingiausių puolėjų ir stebinęs savo greičiu bei kamuolio valdymo technika, dabar atrodo tikrai neįspūdingai. Kramtydamas gumą ir slegiamas nemažo pilvuko, jis įstengė tik nerangiai pabėgėti Havanos "Pedro Marrero" stadiono aikštele. Tačiau žvaigždei ir šį kartelį nepavyko išvengti įkyrių žurnalistų, fotografų bei operatorių antplūdžio, per kurį jam teko net rankomis skirtis kelią. Tai buvo vienas iš retų Maradonos viešų pasirodymų, nors jis jau tris savaites gydosi nuo padidėjusio kraujo spaudimo bei nereguliaraus širdies plakimo uždarame sveikatos komplekse Havanos apylinkėse. Buvęs Argentinos futbolo komandos kapitonas visada žavėjosi Kubos prezidentu Fideliu Kastro ir tai buvo viena iš priežasčių atvykti gydytis būtent į Kubą. Lankomas geriausių Kubos neurologų, kardiologų bei mitybos specialistų žvaigždė tikisi čia praleisti dar mažiausiai tris mėnesius.

Praeitą penktadienį sporto vadovams bei žaidėjams Maradona pareiškė norįs pasidalinti savo profesionalia patirtimi ir taip padėti vystyti futbolą Kuboje. Tame pačiame susitikime jis prisipažino norįs ir vėl pradėti žaisti, tačiau dabar tam vis dar trukdo liga. Kita vertus buvęs žaidėjas jau spėjo dar kartą patvirtinti savo blogą reputaciją sudaužydamas meksikiečio žurnalisto automobilio stiklą ir sužalodamas jo akį po apsilankymo Havanos prekybos centre.

Tuo tarpu Maradonos polinkis į narkomaniją jo gimtojoje Argentinoje išsiplėtė iki valstybinio masto problemos, o Prezidentas Fernando de la Rua pradėjo aktyvią kampaniją prieš narkotikus remdamasis futbolo žvaigždės patirtimi. Diego Maradona pirmą kartą įniko į narkotikus 1983 metais dar žaisdamas "Barcelona" futbolo klube. 1990-aisiais už tai jis buvo diskvalifikuotas penkiolikai mėnesių kol pagaliau 1997-aisiais jam teko visai palikti profesionalųjį sportą.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Bendrasis pagalbos centras apie J. Sadauskienės nepasitenkinimą jų operatorės darbu: ji pareigas atliko tinkamai (13)

Šeštadienio vakarą modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė su mama iš savo sodybos važiavo miško keliu, kuomet suprato, kad yra galimai sekama įtartino automobilio ir nusprendė paskambinti pagalbos telefonu 112, tačiau pagalbos, kurios tikėjosi, turėjo kone reikalauti ir apie tai nusprendė papasakoti savo paskyroje feisbuke. Tačiau Bendrojo pagalbos centro (BPC) atstovai tikina, jog surado duomenų bazėje J. Sadauskienės pokalbio su BPC operatore įrašą ir operatorė savo pareigas atliko tinkamai.

Maskvoje viešintis E. Dragūnas provokuoja: pozavo su sovietine simbolika dekoruota kepure (314)

Ryškiausias ir skandalingiausias Lietuvos atlikėjas Egidijus Dragūnas (40 m.) šiuo metu vieši Rusijos sostinėje Maskvoje. Kremlių aplankiusi Lietuvos žvaigždė socialiniuose tinkluose viešina savo viešnagės nuotraukas ir nebijodamas gerbėjų reakcijos dalijasi nuotraukomis su sovietine simbolika.

K. Toleikytė pozavo visiškai nuoga: kadras užgniaužia kvapą (66)

Savaitgalį modelis Karolina Toleikytė pasidalijo itin pikantiška nuotrauka, kurioje pozuoja visiškai nuoga.

Kauno klube – J. Leonavičiūtė ir neregėtai nuodėmingas fetišo vakarėlis (84)

Vakar „Taboo“ klube vyko mistiniu pavadinimu „Fetišo kambarys 1887“ renginys. Vakarėlis, apie kurį sklando legendos, apkalbos ir prieštaringos nuomonės, šį kartą vėl sudrebino miestą.

Galėjo baigtis tragiškai: mišku važiavusi J. Sadauskienė turėjo reikalauti 112 operatorės nepadėti ragelio (685)

Šeštadienio vakarą modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė su mama iš savo sodybos važiavo miško keliu, kuomet suprato, kad yra galimai sekama įtartino automobilio ir nusprendė paskambinti pagalbos telefonu, tačiau pagalbos, kurios tikėjosi, turėjo kone reikalauti.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.