Madonos ir Ruperto bendras pomėgis

Geri draugai Madona ir Rupertas Everettas, kuriuos netrukus bus galima išvysti filme "The Next Best Thing", interviu žurnalui "Vanity Fair" metu atskleidė savo draugystės ištakas bei prisipažino apie bendrą pomėgį vaikščioti po parduotuves.
Pora prieš 15 metų susipažino per buvusį Madonos vyrą Seaną Penną, kuris beje taip pat vaidins šioje greitai didžiuosiuose ekranuose pasirodysiančioje kino juostoje. Joje Madona, kuri ir taip domisi joga, vaidins jogos mėgėją kartu su savo draugu gėjumi (jį įkūnys Everettas) auginančią dukrelę.

"Tarp filmo charakterių ir mūsų pačių tikrai yra tam tikrų panašumų," - prisipažino daininkė. "Nors nepasakyčiau, kad tai yra mūsų atspindys," - pridūrė Rupertas. Kita vertus Madona paneigė, kad realiame gyvenime ji imituoja tai ką vaidina (turima omenyje jos personažo auginama dukrelė ir gyvenimas su homoseksualiu draugu, prasidėjęs po vienos linksmybių nakties).

Rupert Everett

Tačiau 41-erių metų žvaigždė iš tikrųjų augina trejų metų dukrelę Lourdes, kurios susilaukė nuo savo buvusio draugužio Carloso Leono, ir šiuo metu susitikinėja su 31-erių metų britų režisieriumi Guy Ritchie.

Interviu metu Madona taip pat pasidalino sunkumais, su kuriais susiduria vieniša motina, bei prisipažino norinti turėti dar vieną vaiką, tačiau tik su tuo žmogumi, su kuriuo ji trokštų būti kartu visą gyvenimą ir galėtų drauge auginti savo atžalą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Podiumu žengė krepšininkų žmonos: tarp jų ir gruodį trečiojo vaikelio susilaukusi G. Songailė (22)

Papuošalų kūrėja Viktorija Kac kartu su drabužių kūrėjomis Sandra Šernė ir Ieva Grybauskiene suvienijo jėgas ir antradienio vakarą į vieną sostinės prekybos centrų sukvietė madai ir labdarai neabejingas garsenybes. Susirinkusiems svečiams buvo pristatyta papuošalų „Lush Jewelry“ ir drabužių „Female“ prekės ženklų naujausios 2017 metų pavasario/vasaros kolekcijos, kurias demonstravo žinomų krepšininkų žmonos. Nemaža dalis kolekcijų gaminių bus padovanota socialiniam projektui „Trys seserys“.

Už pareigūnų garbės ir orumo pažeminimą G. Einikiui teks pakratyti piniginę (20)

Antradienį Klaipėdos miesto apylinkės teismas Gintarui Einikiui skyrė 100 eurų baudą už tai, kad jis būdamas neblaivus, pažeidė viešą tvarką ir įžeidinėjo policijos pareigūnus, praneša Klaipėdos miesto apylinkės teismas.

S. Steikūnaitė – apie išsvajotą nuotakos suknelę: „pūsti tortai“ buvo madingi prieš dešimt metų (42)

Daugelį metų modeliu dirbusi grupės „Naujosios pupytės“ narė Saistė Steikūnaitė netrukus vėl žengs podiumu. Šį kartą ji demonstruos naujausios Paulos Poderytės kolekcijos suknelę. Prieš pat pristatymą Skaistė DELFI paatviravo apie savo spintos turinį ir požiūrį į seksualius drabužėlius.

Kūno rengybos čempionatų dalyvė I. Žuolytė atskleidė tobulą pratimą užpakaliuko tobulinimui (35)

Ingai Žuolytei – 22-eji. Ji – sportininkė, kurios pasakojimus apie sportinę veiklą, subalansuotą mitybą ir motyvaciją seka daugiau nei 20 000 gerbėjų feisbuke. Tuo pačiu ji – studentė ir drabužių ženklo „Inzo Clothes“ sumanytoja. Inga puikiai žino, kiek tenka paaukoti, ruošiantis lengvojo kultūrizmo (fitneso) varžyboms, kiek valios prireikė atsikratyti daug svorio ir kaip suderinti mokslus, darbą ir mylimus užsiėmimus.

Aktorė I. Norkutė-Žvinienė teismui pateikto skyrybų prašymo nesureikšmina: mes vėl gyvename kartu (157)

Šiaulių miesto apylinkės teisme nagrinėjamas aktorės Ingos Norkutės-Žvinienės (44 m.) ir jos vyro Valstybinio Šiaulių dramos teatro vadovo Aurimo Žvinio (34 m.) prašymas dėl santuokos nutraukimo. Šią žinią naujienų portalui DELFI patvirtino teismo pirmininko padėjėja Nijolė Damulė.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.