Madonos ir Ruperto bendras pomėgis

Geri draugai Madona ir Rupertas Everettas, kuriuos netrukus bus galima išvysti filme "The Next Best Thing", interviu žurnalui "Vanity Fair" metu atskleidė savo draugystės ištakas bei prisipažino apie bendrą pomėgį vaikščioti po parduotuves.
Pora prieš 15 metų susipažino per buvusį Madonos vyrą Seaną Penną, kuris beje taip pat vaidins šioje greitai didžiuosiuose ekranuose pasirodysiančioje kino juostoje. Joje Madona, kuri ir taip domisi joga, vaidins jogos mėgėją kartu su savo draugu gėjumi (jį įkūnys Everettas) auginančią dukrelę.

"Tarp filmo charakterių ir mūsų pačių tikrai yra tam tikrų panašumų," - prisipažino daininkė. "Nors nepasakyčiau, kad tai yra mūsų atspindys," - pridūrė Rupertas. Kita vertus Madona paneigė, kad realiame gyvenime ji imituoja tai ką vaidina (turima omenyje jos personažo auginama dukrelė ir gyvenimas su homoseksualiu draugu, prasidėjęs po vienos linksmybių nakties).

Rupert Everett

Tačiau 41-erių metų žvaigždė iš tikrųjų augina trejų metų dukrelę Lourdes, kurios susilaukė nuo savo buvusio draugužio Carloso Leono, ir šiuo metu susitikinėja su 31-erių metų britų režisieriumi Guy Ritchie.

Interviu metu Madona taip pat pasidalino sunkumais, su kuriais susiduria vieniša motina, bei prisipažino norinti turėti dar vieną vaiką, tačiau tik su tuo žmogumi, su kuriuo ji trokštų būti kartu visą gyvenimą ir galėtų drauge auginti savo atžalą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

J. Arlauskaitė-Jazzu į spaudos konferenciją atsivedė ir savo globotinę Luną (11)

Antradienį Vilniuje įvyko šį penktadienį Zaraso saloje prasidėsiančio muzikos festivalio "Galapagai" spaudos konferencija, kurioje dalyvavo ir ten į sceną lipsianti Justė Arlauskaitė-Jazzu. Garsi dainininkė į renginį atvyko ne viena, o su savo globotine kalyte Luna.

L. Mikalauskas renginyje pasirodė su nė mėnesio dar neturinčiu sūnumi (25)

Operos solistas Liudas Mikalauskas su žmona Sigita prieš mažiau nei mėnesį vėl prisiminė, ką reiškia auginti naujagimį. Jų šeimyninę trijulę papildė ketvirtasis narys – sūnelis Jonas. Savaitgalį Skaruliuose, Jonavos rajone, vykusiame muzikos festivalyje „Tėvo Stanislovo varpai“ ketveriukė pirmą kartą pozavo prieš „Kas vyksta Kaune“ fotografo objektyvą.

Naujame vaizdo klipe besifilmuojančiai S. Milinytei skausmą teko malšinti medikamentais (25)

Filmuodama muzikinį vaizdo klipą naujausai savo dainai „Every time you leave me" Jungtinėse Amerikos valstijose gyvenanti atlikėja Simona Milinytė ne tik sušalo, tačiau ir turėjo įveikti ir fizinį skausmą. Filmavimas vyko praėjus vos savaitei po avarijos kuomet į žalio šviesoforo signalo laukiančią Simoną rėžėsi trumpąją žinutę rašiusio vaikino automobilis. „Filmavausi vartodama nuskausminamuosius vaistus bei naudodama skausmo pleistrus", - DELFI pasakojo Simona.

J. Jurkutė paviešino mielą akimirką su savo trijų mėnesių dukrele (63)

Jau beveik keturis mėnesius aktorė bei TV laidų vedėja Jurgita Jurkutė-Širvaitė gyvena mamos gyvenimą. Kovo 29 dieną išvydo jųdviejų su vyru ilgai lauktas stebuklas - dukrytė Kornelija. Pirmadienį žinoma moteris su socialinių tinklų bičiuliais pasidalino nuotrauka, kurioje užfiksuota jos šilta akimirka su kūdikiu.

A. Tamulytės grožio paslaptis – judrumas, žingeidumas, meile švytinčios akys ir drąsa išlikti savimi (12)

Jau ne pirmą vasarą žavioji teatro aktorė Aurelija Tamulytė leidžia Palangoje. Iš šio kurorto aktorė važinėja į kitus Lietuvos miestus, kuriuose jai tenka vaidinti, o sostinę ir jos įkyrų bruzdesį šiltuoju metų laiku stengiasi visai pamiršti.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.