Madonnos kūdikiui gresia rimtas pavojus

 (7)
© BBC News
Popžvaigždė iš Los Andželo "Cedars Sinai" klinikos, kur jai buvo atliktas Cezario pjūvis, išrašyta pirmadienį po pietų. Ji išvyko sėdėdama vežimėlyje, dar neatsigavusi nuo streso, patirto pamačius vaiką inkubatoriuje.

"Gydytojai labai nerimauja dėl naujagimio, nes deguonies trūkumas paveikė jo organus", sakė neįvardytas ligoninės darbuotojas.

"Jo kvėpavimas sutrikęs, pažeistas žarnynas. Placenta buvo atsiskyrusi, o virkštelė apsivijusi aplink kūdikio kaklą, todėl jis duso", pasakojo jis.

Šiuo metu esą baiminamasi galimos infekcijos, gydytojai nenori naujagimio kvėpavimo ilgai palaikyti aparatu. Be to, gali prireikti kepenų operacijos, o jei jo organai pažeisti deguonies trūkumo, gali būti, kad paveiktos ir smegenys, sakė šaltinis.

Madonna ir jos draugas Guy Ritchie (Gajus Ričis) sukrėsti, sakė jis. Dainininkė esą nuo pat gimdymo nepaguodžiama ir nenorėjo likti ligoninėje, kur jautėsi visiškai bejėgė.

Madonnos vadybininkas kol kas nieko nekomentuoja, o G. Ritchie sesuo Tabatha (Tabata) sakė, kad bjauru skambinti giminaičiams ir jų klausinėti.

Madonna į kliniką buvo nuvežta penktadienį ryte, jai dėl atsiskyrusios placentos buvo prasidėjęs stiprus vidinis kraujavimas. Atsiskyrus placentai, dar negimusiam kūdikiui pradėjo trūkti deguonies.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

L. Mikalauskas renginyje pasirodė su nė mėnesio dar neturinčiu sūnumi (9)

Operos solistas Liudas Mikalauskas su žmona Sigita prieš mažiau nei mėnesį vėl prisiminė, ką reiškia auginti naujagimį. Jų šeimyninę trijulę papildė ketvirtasis narys – sūnelis Jonas. Savaitgalį Skaruliuose, Jonavos rajone, vykusiame muzikos festivalyje „Tėvo Stanislovo varpai“ ketveriukė pirmą kartą pozavo prieš „Kas vyksta Kaune“ fotografo objektyvą.

Naujame vaizdo klipe besifilmuojančiai S. Milinytei skausmą teko malšinti medikamentais (13)

Filmuodama muzikinį vaizdo klipą naujausai savo dainai „Every time you leave me" Jungtinėse Amerikos valstijose gyvenanti atlikėja Simona Milinytė ne tik sušalo, tačiau ir turėjo įveikti ir fizinį skausmą. Filmavimas vyko praėjus vos savaitei po avarijos kuomet į žalio šviesoforo signalo laukiančią Simoną rėžėsi trumpąją žinutę rašiusio vaikino automobilis. „Filmavausi vartodama nuskausminamuosius vaistus bei naudodama skausmo pleistrus", - DELFI pasakojo Simona.

J. Jurkutė paviešino mielą akimirką su savo trijų mėnesių dukrele (39)

Jau beveik keturis mėnesius aktorė bei TV laidų vedėja Jurgita Jurkutė-Širvaitė gyvena mamos gyvenimą. Kovo 29 dieną išvydo jųdviejų su vyru ilgai lauktas stebuklas - dukrytė Kornelija. Pirmadienį žinoma moteris su socialinių tinklų bičiuliais pasidalino nuotrauka, kurioje užfiksuota jos šilta akimirka su kūdikiu.

A. Tamulytės grožio paslaptis – judrumas, žingeidumas, meile švytinčios akys ir drąsa išlikti savimi (8)

Jau ne pirmą vasarą žavioji teatro aktorė Aurelija Tamulytė leidžia Palangoje. Iš šio kurorto aktorė važinėja į kitus Lietuvos miestus, kuriuose jai tenka vaidinti, o sostinę ir jos įkyrų bruzdesį šiltuoju metų laiku stengiasi visai pamiršti.

V. Pliadytė-Jakutienė neria į nuosavą verslą: galiausiai pribrendau ir veiksmams (23)

Buvusi muzikinės grupės „Naujosios pupytės“ narė Vita Pliadytė-Jakutienė neseniai pristatė naują savo projektą – butiką „Dolce Vita“. Tačiau DELFI žinoma moteris atskleidė, jog tikrosios savo svajonės ji dar neįgyvendino. „Dar reikia įdirbio ir laiko. Norėčiau atidaryti ir parduotuvę, bet kol kas anksti apie tai kalbėti“, - prasitarė pašnekovė.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.