Madonnos kūdikiui gresia rimtas pavojus

 (7)
© BBC News
Popžvaigždė iš Los Andželo "Cedars Sinai" klinikos, kur jai buvo atliktas Cezario pjūvis, išrašyta pirmadienį po pietų. Ji išvyko sėdėdama vežimėlyje, dar neatsigavusi nuo streso, patirto pamačius vaiką inkubatoriuje.

"Gydytojai labai nerimauja dėl naujagimio, nes deguonies trūkumas paveikė jo organus", sakė neįvardytas ligoninės darbuotojas.

"Jo kvėpavimas sutrikęs, pažeistas žarnynas. Placenta buvo atsiskyrusi, o virkštelė apsivijusi aplink kūdikio kaklą, todėl jis duso", pasakojo jis.

Šiuo metu esą baiminamasi galimos infekcijos, gydytojai nenori naujagimio kvėpavimo ilgai palaikyti aparatu. Be to, gali prireikti kepenų operacijos, o jei jo organai pažeisti deguonies trūkumo, gali būti, kad paveiktos ir smegenys, sakė šaltinis.

Madonna ir jos draugas Guy Ritchie (Gajus Ričis) sukrėsti, sakė jis. Dainininkė esą nuo pat gimdymo nepaguodžiama ir nenorėjo likti ligoninėje, kur jautėsi visiškai bejėgė.

Madonnos vadybininkas kol kas nieko nekomentuoja, o G. Ritchie sesuo Tabatha (Tabata) sakė, kad bjauru skambinti giminaičiams ir jų klausinėti.

Madonna į kliniką buvo nuvežta penktadienį ryte, jai dėl atsiskyrusios placentos buvo prasidėjęs stiprus vidinis kraujavimas. Atsiskyrus placentai, dar negimusiam kūdikiui pradėjo trūkti deguonies.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Bendrasis pagalbos centras apie J. Sadauskienės nepasitenkinimą jų operatorės darbu: ji pareigas atliko tinkamai (4)

Šeštadienio vakarą modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė su mama iš savo sodybos važiavo miško keliu, kuomet suprato, kad yra galimai sekama įtartino automobilio ir nusprendė paskambinti pagalbos telefonu 112, tačiau pagalbos, kurios tikėjosi, turėjo kone reikalauti ir apie tai nusprendė papasakoti savo paskyroje feisbuke. Tačiau Bendrojo pagalbos centro (BPC) atstovai tikina, jog surado duomenų bazėje J. Sadauskienės pokalbio su BPC operatore įrašą ir operatorė savo pareigas atliko tinkamai.

Maskvoje viešintis E. Dragūnas provokuoja: pozavo su sovietine simbolika dekoruota kepure (280)

Ryškiausias ir skandalingiausias Lietuvos atlikėjas Egidijus Dragūnas (40 m.) šiuo metu vieši Rusijos sostinėje Maskvoje. Kremlių aplankiusi Lietuvos žvaigždė socialiniuose tinkluose viešina savo viešnagės nuotraukas ir nebijodamas gerbėjų reakcijos dalijasi nuotraukomis su sovietine simbolika.

K. Toleikytė pozavo visiškai nuoga: kadras užgniaužia kvapą (41)

Savaitgalį modelis Karolina Toleikytė pasidalijo itin pikantiška nuotrauka, kurioje pozuoja visiškai nuoga.

Kauno klube – J. Leonavičiūtė ir neregėtai nuodėmingas fetišo vakarėlis (82)

Vakar „Taboo“ klube vyko mistiniu pavadinimu „Fetišo kambarys 1887“ renginys. Vakarėlis, apie kurį sklando legendos, apkalbos ir prieštaringos nuomonės, šį kartą vėl sudrebino miestą.

Galėjo baigtis tragiškai: mišku važiavusi J. Sadauskienė turėjo reikalauti 112 operatorės nepadėti ragelio (679)

Šeštadienio vakarą modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė su mama iš savo sodybos važiavo miško keliu, kuomet suprato, kad yra galimai sekama įtartino automobilio ir nusprendė paskambinti pagalbos telefonu, tačiau pagalbos, kurios tikėjosi, turėjo kone reikalauti.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.