Madonna teigia, kad šlovė jai nesvarbi

"Tikra mama" Madonna vakar Niujorke reklamuodama naująjį savo filmą "The Next Best Thing" surengė susitikimą su spaudos atstovais. Tai yra pirmasis Madonnos vaidmuo po prieš keturis metus sukurtos kino juostos "Evita"
Be to, šitam filmui dainininkė sukūrė ir garso takelį - perdainavo Don McLeano kūrinį "American Pie".

"Aš nesu meilės ir šlovės įkaitė. Aš žinau, ką reiškia tokie laikini dalykai kaip šlovė, todėl svarbiausi dalykai man yra dukrelė, draugai bei jausmai." - teigė Madonna. Dainininkės viešnagė Niujorke žada būti labai trumpa, nes netrukus ji grįžta atgal į Londoną, kur Madonnos laukia naujasis draugas režisierius Guy Ritchies, su kuriuo ji prieš metus susipažino Stingo žmonos surengtame vakarėlyje.

Londone ji taip pat žada tęsti savo naujojo albumo įrašinėjimą. "Tai bus 21 - ojo amžiaus garsas: elektroninis, bet kartu ir melodingas." - prisipažino dainininkė. Jos paskutinis albumas "Ray of Light" susilaukė didelės sėkmės ir tai buvo netikėta netgi pačiai Madonnai. Susitikime dainininkė griežtai pareiškė apsisprendus neiti į "Grammy" apdovanojimus. " Aš visada maniau, kad kvaila pasitikėti žmonių sugebėjimu nuspręsti, kokie aktoriai ar muzikantai buvo geriausi tais ar kitais metais, todėl iš tikrųjų nelabai vertinu tokius apdovanojimų šou," - sakė Madonna.

Kita vertus, ji nepaneigė, kad pasirodys Oskarų apdovanojimuose jeigu jos daina "Beautiful Stranger" bus nominuota. Madonna taip pat pasidžiaugė, kad jos dukrelė jau rodo pirmuosius dainininkės sugebėjimus. "Ji įsimena dainų tekstus ir paskui vaikšto po namus dainuodama. dabar jai labiausiai patinka Mary J. Blige, The Spice Girls ir aš." - teigė populiarioji dainininkė.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

K. Toleikytė pozavo visiškai nuoga: kadras užgniaužia kvapą (187)

Savaitgalį modelis Karolina Toleikytė pasidalijo itin pikantiška nuotrauka, kurioje pozuoja visiškai nuoga.

Kauno klube – J. Leonavičiūtė ir neregėtai nuodėmingas fetišo vakarėlis (71)

Vakar „Taboo“ klube vyko mistiniu pavadinimu „Fetišo kambarys 1887“ renginys. Vakarėlis, apie kurį sklando legendos, apkalbos ir prieštaringos nuomonės, šį kartą vėl sudrebino miestą.

Galėjo baigtis tragiškai: mišku važiavusi J. Sadauskienė turėjo reikalauti 112 operatorės nepadėti ragelio (754)

Šeštadienio vakarą modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė su mama iš savo sodybos važiavo miško keliu, kuomet suprato, kad yra galimai sekama įtartino automobilio ir nusprendė paskambinti pagalbos telefonu, tačiau pagalbos, kurios tikėjosi, turėjo kone reikalauti.

I. Stonkuvienė: negaliu suprasti moterų, kurios, prabėgus savaitei po gimdymo, spraudžiasi į korsetą (86)

Indrė Stonkuvienė – moteris-raketa. Bent jau taip atrodo, išgirdus kiek veiklos ji turi ir bandant suprasti, kaip viską suspėja. Aktorė, televizijos laidų vedėja, socialinių tinklų žvaigždė, humoristė, stilistė, mama, žmona, nuomonės formuotoja, bendradarbiaujanti su įvairiausių projektų kūrėjais... Galima vardinti ir vardinti. Su masių širdis užkariavusia, pozityvumu spinduliuojančia, iš savęs ir visuomenės stereotipų pasijuokti nebijančia Indre kalbamės apie tai, ką ji mėgsta labiausiai.

D. Bunkaus sužadėtinė V. Siegel imasi verslo: gal pasiseks, o gal ir ne (196)

Danieliaus Bunkaus sužadėtinė Viktorija Siegel netrukus žengs podiumu ir demonstruos vieną iš proginių ir vestuvinių Paulos Poderytės naujausios kolekcijos suknelių. Prieš renginį mergina, bendraudama su DELFI, papasakojo apie jos laukiančius naujus gyvenimo pokyčius.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.