Madonna teigia, kad šlovė jai nesvarbi

"Tikra mama" Madonna vakar Niujorke reklamuodama naująjį savo filmą "The Next Best Thing" surengė susitikimą su spaudos atstovais. Tai yra pirmasis Madonnos vaidmuo po prieš keturis metus sukurtos kino juostos "Evita"
Be to, šitam filmui dainininkė sukūrė ir garso takelį - perdainavo Don McLeano kūrinį "American Pie".

"Aš nesu meilės ir šlovės įkaitė. Aš žinau, ką reiškia tokie laikini dalykai kaip šlovė, todėl svarbiausi dalykai man yra dukrelė, draugai bei jausmai." - teigė Madonna. Dainininkės viešnagė Niujorke žada būti labai trumpa, nes netrukus ji grįžta atgal į Londoną, kur Madonnos laukia naujasis draugas režisierius Guy Ritchies, su kuriuo ji prieš metus susipažino Stingo žmonos surengtame vakarėlyje.

Londone ji taip pat žada tęsti savo naujojo albumo įrašinėjimą. "Tai bus 21 - ojo amžiaus garsas: elektroninis, bet kartu ir melodingas." - prisipažino dainininkė. Jos paskutinis albumas "Ray of Light" susilaukė didelės sėkmės ir tai buvo netikėta netgi pačiai Madonnai. Susitikime dainininkė griežtai pareiškė apsisprendus neiti į "Grammy" apdovanojimus. " Aš visada maniau, kad kvaila pasitikėti žmonių sugebėjimu nuspręsti, kokie aktoriai ar muzikantai buvo geriausi tais ar kitais metais, todėl iš tikrųjų nelabai vertinu tokius apdovanojimų šou," - sakė Madonna.

Kita vertus, ji nepaneigė, kad pasirodys Oskarų apdovanojimuose jeigu jos daina "Beautiful Stranger" bus nominuota. Madonna taip pat pasidžiaugė, kad jos dukrelė jau rodo pirmuosius dainininkės sugebėjimus. "Ji įsimena dainų tekstus ir paskui vaikšto po namus dainuodama. dabar jai labiausiai patinka Mary J. Blige, The Spice Girls ir aš." - teigė populiarioji dainininkė.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Mergvakarį Rygoje atšventusi G. Lebedeva: tai buvo pasakiška diena (9)

Buvusi merginų muzikinės grupės „Kitokios" narė, o dabar sporto trenerė Greta Lebedeva šeštadienį su geriausiomis draugėmis atšventė mergvakarį. Vestuvėms besiruošianti žinoma moteris su bičiulėmis išsiruošė į Rygą, kur šventė ispanišku ritmu.

„Golden Parazyth“: Vilnius tampa išlepusiu nuobodyla (7)

Koncertų metų Vilniuje prie sienų kartais stoviniuoja snobai hipsteriai, žmonės nenori eiti ten, kur reikia mokėti – miestas tampa išlepusiu nuoboda. Taip LRT RADIJUI sako grupės „Golden Parazyth" narys Giedrius Širka. Kaip teigia kitas grupės narys Aurimas Vilkišius, taip yra ir dėl itin didelės pasiūlos: „Pagal tai, ką gauname, kokie užsienio atlikėjai atvyksta, Vilnius panašus į kitus didžiuosius Europos miestus."

Mėgstamiausi žinomų moterų bikiniai: puošti pačių rankomis, nerti ar pirkti prieš daugybę metų (4)

Margus, vienspalvius, dryžuotus, vienos dalies ar rankų darbo bikinius šiai vasarai pasirinkusios žinomos šalies moterys vienbalsiu tikina, jog svarbiausia – patogumas. Ir nors visos DELFI pašnekovės maudymosi kostiumėlius kolekcionuoja, paprašytos parodyti mėgstamiausią ilgai negalvoja ir iš spintos ištraukia tą, kuris mieliausias širdžiai.

Po 12 metų R. Mikelkevičiūtė su vyru susituokė ir bažnyčioje (227)

Žinoma televizijos laidų vedėja ir žurnalistė Rūta Mikelkevičiūtė šiltą šeštadienio pavakarę Vilniaus Šv. Kryžiaus bažnyčioje prisiekė amžiną meilę savo vyrui Rolandui Remeikiui, praneša zmones.lt.

Paviešinti Š. Jasikevičiaus vestuvių Graikijoje kadrai (50)

Po aštuonerių bendro gyvenimo metų aukso žiedus Graikijojeos sostinėje Atėnuose sumainė Šarūnas Jasikevičius ir Anna Douka. Penktadienį sutuoktiniais tapusi pora įžadus davė dviejų savo vaikų, artimųjų ir bičiulių akivaizdoje.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.