Madonna po Cezario pjūvio pagimdė sūnų Rocco

"Anglų kino režisierius Guy Ritchie (Gajus Ričis) ir Madonna su džiaugsmu praneša, kad 2000 metų rugpjūčio 11 dieną jiems gimė sūnus Rocco Ritchie (Rokas Ričis)", rašoma Madonnos įrašų kompanijos "Warner Brothers" išplatintame pranešime spaudai.

"Besidžiaugianti motina, tėvas, sesuo Lourdes (Lurdes) ir naujagimis saugūs ir sveiki dabar yra nenurodytoje vietoje. Kol kas daugiau informacijos nėra", rašoma pranešime.

Skausmų kamuojamą ir kraujuojančią Madonną į ligoninę atvežė jos mylimasis, kuriam gimęs sūnus yra pirmasis vaikas. Dainininkei skubiai atliktas Cezario pjūvis.

Madonna sūnų pagimdė "Cedars-Sinai" klinikoje netoli Beverli Hilso, toje pačioje, kurioje šį antradienį sūnus gimė ir kino žvaigždei Catherine Zeta-Jones (Ketrin Zeta-Džouns) ir kino veteranui Michaelui Douglasui (Maiklui Daglasui).

Iš pradžių Madonna ketino gimdyti Gerojo samariečio ligoninėje, kurioje ji prieš trejus metus pagimdė dukrelę Lourdes.

41 metų Madonna ketvirtadienį telefonu Los Andželo radijo stočiai sakė, kad norėtų gimdyti Jungtinėse Valstijose, o ne Anglijoje, kur ji gyvena su Ritchie.

"Ar jums teko būti Anglijos ligoninėse? Jos senos ir atsiduoda Victorios (Viktorijos) laikais. Visada keista lankytis pas gydytojus užsienyje. Man patinka efektyvumas", Madona sakė KIIS-FM.

Madonna sakė nebegalinti daryti jogos pratimų, nes esanti stambi kaip buivolas.

Rocco vardą, itališkai reiškiantį uolą, parinko mažoji Lourdes.

Kad laukiasi vaiko, Madonna ir Ritchie paskelbė kovo mėnesį. Dainininkė su aktoriumi Seanu Peanu (Šonu Penu) išsiskyrė 1989 metais. Dukrelę Lourdes, kuriai dabar treji metukai, ji pagimdė nuo buvusio asmeninio trenerio Carloso Leono (Karloso Liono).

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Su sužadėtiniu išsiskyrusi K. Ivanova renginyje pasirodė su nauju mylimuoju (33)

Trečiadienio vakarą Pietų Korėjos bendrovė „Samsung“ Niujorke pristatė savo šių metų didžiausią naujovę „Samsung Galaxy S8“ ir šio modelio galingesnę versiją „Galaxy S8+“.

O. Gasanovas: visad atrodė, kad mirsiu sulaukęs trisdešimt kelerių, todėl kasdien ir stengiuosi kuo daugiau pamatyti (4)

Rodos, jo pilna visur. Tai jis televizijos eteryje sveikinasi iš Niujorko, Londono ar Dubajaus, pasakodamas ten gyvenančių tautiečių istorijas laidoje „Emigrantai“, tai dalinasi asmenukėmis iš Barselonos, Amsterdamo ar Rio de Žaneiro. Jo balsas skamba „Zip Fm“ radijo laidose, o kelionėse sutiktų išskirtinių žmonių istorijos nugula žurnalo „Happy 365“ puslapiuose. Orijaus Gasanovo kasdienybė – spalvinga, pozityvi ir dinamiška. Tokia ir jo paskyra socialiniame tinkle „Instagram“, kurią seka daugiau nei 30 000 gerbėjų.

Be makiažo pasirodžiusi O. Pikul-Jasaitienė: vyras sakė, tokia labai patinku (53)

Viešumoje Osaną Pikul-Jasaitienę dažniausiai matome pasipuošusią kruopščiu makiažu, tačiau moteris nebijo pademonstruoti ir natūralų grožį. Tokia natūralia asmenuke feisbuke pasidalijusi Oksana tiesiog paskendo komplimentų jūroje.

Londone aktoriaus karjeros siekiantis Ž. Tratas: apie naują vardą ir neišpildytus jam pažadus (38)

Lietuvoje realybės šou, vaidmenimis serialuose bei reklamose išgarsėjęs Žilvinas Tratas šiuo metu gyvena Londone ir tolimesnių karjeros galimybių siekia ten. LRT televizijos laidos „Emigrantai“ kūrėjams vyras sutiko papasakoti apie pasikeitusį gyvenimą, naują vardą ir priežastis, dėl ko bėgo iš Lietuvos.

Į viešumą iškilus žiniai apie subyrėjusią G. Karaliūnaitės šeimą – atvira jos išpažintis: meilė baigiasi ties pinigais (243)

Ankstyvą trečiadienio rytą Gintarės Karaliūnaitės-Canuel vyras Marcas Andre Canuelis savo feisbuke paviešino įrašą, kuriuo apkaltino savo žmoną Gintarę bandymu nuo jo atplėšti jųdviejų dukrą Sofiją. Žinia apie poros nesutarimus buvo netikėta, tačiau po kelių valandų tylos G. Karaliūnaitė-Canuel nusprendė nebetylėti ir DELFI atvirai papasakojo apie jau antrus metus besitęsiančius pykčius bei subyrėjusią šeimą.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.